X ACQUISITION PARTNERS S.R.L.
- MEDIA NOUA SRL-Ddocumentat 2018 – 2020
- J12/3193/2014CLUJdin 06.11.2014
- J33/362/2015SUCEAVAdin 21.04.2015
- J2016001968120CLUJdin 17.05.2016in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanănu mai e administrator | 50,12% |
| persoană | 49,88% |
| persoanăadministratorrevocat în acte, listat în registru | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 271.098 RON | 99.120 RON | 2.280.136 RON | 185.425 RON | 2.381.032 RON | 286.321 RON | 1 |
| 2024 | 264.799 RON | 73.988 RON | 2.173.432 RON | 181.053 RON | 2.075.476 RON | 83.097 RON | 3 |
| 2023 | 241.827 RON | -111.509 RON | 2.181.377 RON | 179.289 RON | 2.011.197 RON | 9.109 RON | 4 |
| 2022 | 27.730 RON | 151.749 RON | 169.851 RON | 137.675 RON | 152.552 RON | 120.617 RON | 4 |
| 2021 | 118.101 RON | -97.715 RON | 250.381 RON | 89.023 RON | 130.201 RON | -31.157 RON | 3 |
| 2020 | 271.621 RON | 41.147 RON | 91.430 RON | 613 RON | 157.376 RON | 66.559 RON | 2 |
| 2019 | 140.373 RON | 63.038 RON | 87.994 RON | 1.919 RON | 111.276 RON | 25.201 RON | 0 |
| 2018 | 142.788 RON | -38.592 RON | 125.706 RON | 4.013 RON | 83.856 RON | -37.837 RON | 1 |
| 2017 | 142.680 RON | 35.590 RON | 17.472 RON | 8.490 RON | 50.690 RON | 41.745 RON | 3 |
| 2016 | 99.796 RON | -10.283 RON | 6.023 RON | 7.171 RON | 62.903 RON | 64.051 RON | 2 |
| 2015 | 118.936 RON | 16.752 RON | 4.379 RON | 5.194 RON | 73.518 RON | 74.333 RON | 1 |
| 2014 | 60.000 RON | 57.332 RON | 3.425 RON | — | 60.957 RON | 57.532 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 271.098 RON | 264.799 RON | 241.827 RON | 27.730 RON | 118.101 RON | 271.621 RON | 140.373 RON | 142.788 RON | 142.680 RON | 99.796 RON | 118.936 RON | 60.000 RON |
| Venituri totale | 271.098 RON | 264.799 RON | 241.856 RON | 324.208 RON | 118.101 RON | 290.498 RON | 140.373 RON | 142.792 RON | 143.400 RON | 99.823 RON | 118.936 RON | 60.000 RON |
| Cheltuieli totale | 150.487 RON | 176.922 RON | 351.311 RON | 169.379 RON | 214.635 RON | 246.019 RON | 73.124 RON | 179.956 RON | 106.380 RON | 107.111 RON | 98.616 RON | 868 RON |
| Profit brut | 120.611 RON | 87.877 RON | 0 RON | 154.829 RON | 0 RON | 44.479 RON | 67.249 RON | 0 RON | 37.020 RON | 0 RON | 20.320 RON | 59.132 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 109.455 RON | 0 RON | 96.534 RON | 0 RON | 0 RON | 37.164 RON | 0 RON | 7.288 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 99.120 RON | 73.988 RON | 0 RON | 151.749 RON | 0 RON | 41.147 RON | 63.038 RON | 0 RON | 35.590 RON | 0 RON | 16.752 RON | 57.332 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 111.509 RON | 0 RON | 97.715 RON | 0 RON | 0 RON | 38.592 RON | 0 RON | 10.283 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 185.425 RON | 181.053 RON | 179.289 RON | 137.675 RON | 89.023 RON | 613 RON | 1.919 RON | 4.013 RON | 8.490 RON | 7.171 RON | 5.194 RON | — |
| Active circulante | 2.381.032 RON | 2.075.476 RON | 2.011.197 RON | 152.552 RON | 130.201 RON | 157.376 RON | 111.276 RON | 83.856 RON | 50.690 RON | 62.903 RON | 73.518 RON | 60.957 RON |
| Creante | 2.267.800 RON | 2.074.803 RON | 1.990.263 RON | 143.169 RON | 106.096 RON | 128.555 RON | 82.665 RON | 61.495 RON | 12.239 RON | 8.835 RON | 46.000 RON | 60.000 RON |
| Casa si conturi la banci | 113.232 RON | 673 RON | 20.934 RON | 9.383 RON | 24.105 RON | 28.821 RON | 28.611 RON | 22.361 RON | 38.451 RON | 54.068 RON | 27.518 RON | 957 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | 241 RON | — | — | — | — | 37 RON | — | — | — |
| Datorii totale | 2.280.136 RON | 2.173.432 RON | 2.181.377 RON | 169.851 RON | 250.381 RON | 91.430 RON | 87.994 RON | 125.706 RON | 17.472 RON | 6.023 RON | 4.379 RON | 3.425 RON |
| Capitaluri proprii | 286.321 RON | 83.097 RON | 9.109 RON | 120.617 RON | -31.157 RON | 66.559 RON | 25.201 RON | -37.837 RON | 41.745 RON | 64.051 RON | 74.333 RON | 57.532 RON |
| Capital subscris varsat | 445 RON | 445 RON | 445 RON | 420 RON | 420 RON | 420 RON | 210 RON | 210 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 3 | 4 | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | — |