ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 333.632 RON | 10.235 RON | 155.476 RON | 492.305 RON | 182.398 RON | 519.227 RON | 1 |
| 2024 | 60.915 RON | -422.522 RON | 37.829 RON | 457.430 RON | 665.502 RON | 1.085.103 RON | 2 |
| 2023 | 1.171.139 RON | 776.363 RON | 62.267 RON | 516.749 RON | 1.356.947 RON | 1.811.429 RON | 2 |
| 2022 | 1.407.741 RON | 1.030.099 RON | 351.564 RON | 516.814 RON | 1.555.083 RON | 1.720.333 RON | 2 |
| 2021 | 993.913 RON | 686.114 RON | 122.129 RON | 364.463 RON | 992.042 RON | 1.234.376 RON | 2 |
| 2020 | 723.079 RON | 544.142 RON | 176.031 RON | 411.608 RON | 642.677 RON | 878.254 RON | 2 |
| 2019 | 517.802 RON | 329.992 RON | 508.524 RON | 425.705 RON | 416.931 RON | 334.112 RON | 2 |
| 2018 | 530.928 RON | 357.097 RON | 618.583 RON | 481.744 RON | 496.706 RON | 359.867 RON | 1 |
| 2017 | 493.241 RON | 425.747 RON | 146.906 RON | 16.510 RON | 490.263 RON | 359.867 RON | 1 |
| 2016 | 234.601 RON | 148.494 RON | 90.169 RON | 17.719 RON | 76.570 RON | 4.120 RON | 1 |
| 2015 | 128.157 RON | 83.240 RON | 1.969 RON | 25.594 RON | 63.735 RON | 87.360 RON | — |
| 2014 | 6.800 RON | 3.920 RON | 2.959 RON | — | 7.079 RON | 4.120 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 333.632 RON | 60.915 RON | 1.171.139 RON | 1.407.741 RON | 993.913 RON | 723.079 RON | 517.802 RON | 530.928 RON | 493.241 RON | 234.601 RON | 128.157 RON | 6.800 RON |
| Venituri totale | 393.481 RON | 25.414 RON | 1.177.864 RON | 1.447.633 RON | 1.001.651 RON | 787.875 RON | 520.273 RON | 532.865 RON | 493.241 RON | 234.601 RON | 128.157 RON | 6.800 RON |
| Cheltuieli totale | 378.396 RON | 446.607 RON | 389.779 RON | 403.457 RON | 305.753 RON | 236.502 RON | 185.103 RON | 170.440 RON | 62.822 RON | 81.191 RON | 41.073 RON | 2.676 RON |
| Profit brut | 15.085 RON | 0 RON | 788.085 RON | 1.044.176 RON | 695.898 RON | 551.373 RON | 335.170 RON | 362.425 RON | 430.419 RON | 153.410 RON | 87.084 RON | 4.124 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 421.193 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON |
| Profit net | 10.235 RON | 0 RON | 776.363 RON | 1.030.099 RON | 686.114 RON | 544.142 RON | 329.992 RON | 357.097 RON | 425.747 RON | 148.494 RON | 83.240 RON | 3.920 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 422.522 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 492.305 RON | 457.430 RON | 516.749 RON | 516.814 RON | 364.463 RON | 411.608 RON | 425.705 RON | 481.744 RON | 16.510 RON | 17.719 RON | 25.594 RON | — |
| Active circulante | 182.398 RON | 665.502 RON | 1.356.947 RON | 1.555.083 RON | 992.042 RON | 642.677 RON | 416.931 RON | 496.706 RON | 490.263 RON | 76.570 RON | 63.735 RON | 7.079 RON |
| Stocuri | 73.960 RON | 26.054 RON | 54.226 RON | 79.405 RON | 34.663 RON | 57.534 RON | — | — | — | 2.858 RON | — | — |
| Creante | 77.231 RON | 79.622 RON | 49.558 RON | 400.893 RON | 36.416 RON | 174.967 RON | 145.659 RON | 34.573 RON | 56.940 RON | 2.405 RON | 28.376 RON | 6.800 RON |
| Casa si conturi la banci | 31.207 RON | 559.826 RON | 1.253.163 RON | 1.074.785 RON | 920.963 RON | 410.176 RON | 271.272 RON | 462.133 RON | 433.323 RON | 71.307 RON | 35.359 RON | 279 RON |
| Datorii totale | 155.476 RON | 37.829 RON | 62.267 RON | 351.564 RON | 122.129 RON | 176.031 RON | 508.524 RON | 618.583 RON | 146.906 RON | 90.169 RON | 1.969 RON | 2.959 RON |
| Capitaluri proprii | 519.227 RON | 1.085.103 RON | 1.811.429 RON | 1.720.333 RON | 1.234.376 RON | 878.254 RON | 334.112 RON | 359.867 RON | 359.867 RON | 4.120 RON | 87.360 RON | 4.120 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.