FUTURE ENERGY LAND S.R.L.
- VASINDUX SRLdocumentat pana in 2020
- J5/1740/2014BIHORdin 13.11.2014
- J2015000009269MURESdin 08.01.2015in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Platforma 1 Ungheni
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -2.823 RON | 2.097 RON | — | 52.150 RON | 50.053 RON | — |
| 2024 | — | -7.124 RON | 1.573 RON | — | 54.449 RON | 52.876 RON | 1 |
| 2023 | 454.636 RON | 147.639 RON | 173 RON | — | 207.812 RON | 207.639 RON | 3 |
| 2022 | 1.389.381 RON | -148.518 RON | 15.382 RON | 2.491 RON | 212.752 RON | 199.861 RON | 5 |
| 2021 | 1.616.634 RON | 26.453 RON | 238.886 RON | 15.915 RON | 698.459 RON | 487.038 RON | 12 |
| 2020 | 2.373.300 RON | 99.268 RON | 1.361.742 RON | 19.549 RON | 1.968.746 RON | 626.553 RON | — |
| 2019 | 1.329.059 RON | 143.343 RON | 1.524.747 RON | 59.594 RON | 1.566.917 RON | 101.764 RON | — |
| 2018 | 843.621 RON | 5.553 RON | 1.137.442 RON | 100.459 RON | 988.634 RON | -48.349 RON | 13 |
| 2017 | 477.995 RON | -203.362 RON | 620.460 RON | 102.929 RON | 463.629 RON | -53.902 RON | 12 |
| 2016 | 888.069 RON | 64.596 RON | 548.023 RON | 158.613 RON | 543.048 RON | 149.460 RON | 12 |
| 2015 | 317.363 RON | 936 RON | 208.621 RON | 42.139 RON | 216.188 RON | 49.706 RON | 9 |
| 2014 | 897 RON | -1.230 RON | 27 RON | 1.858 RON | 46.939 RON | 48.770 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | — | 454.636 RON | 1.389.381 RON | 1.616.634 RON | 2.373.300 RON | 1.329.059 RON | 843.621 RON | 477.995 RON | 888.069 RON | 317.363 RON | 897 RON |
| Venituri totale | 4 RON | 1 RON | 490.250 RON | 1.432.925 RON | 1.807.577 RON | 2.620.095 RON | 1.345.711 RON | 1.075.841 RON | 505.181 RON | 812.435 RON | 469.082 RON | 897 RON |
| Cheltuieli totale | 2.827 RON | 7.125 RON | 313.109 RON | 1.569.127 RON | 1.749.500 RON | 2.501.134 RON | 1.185.364 RON | 1.068.334 RON | 708.543 RON | 733.345 RON | 467.872 RON | 2.100 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 177.141 RON | 0 RON | 58.077 RON | 118.961 RON | 160.347 RON | 7.507 RON | 0 RON | 79.090 RON | 1.210 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 2.823 RON | 7.124 RON | 0 RON | 136.202 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 203.362 RON | 0 RON | — | 1.203 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 147.639 RON | 0 RON | 26.453 RON | 99.268 RON | 143.343 RON | 5.553 RON | 0 RON | 64.596 RON | 936 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 2.823 RON | 7.124 RON | 0 RON | 148.518 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 203.362 RON | 0 RON | 0 RON | 1.230 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | 2.491 RON | 15.915 RON | 19.549 RON | 59.594 RON | 100.459 RON | 102.929 RON | 158.613 RON | 42.139 RON | 1.858 RON |
| Active circulante | 52.150 RON | 54.449 RON | 207.812 RON | 212.752 RON | 698.459 RON | 1.968.746 RON | 1.566.917 RON | 988.634 RON | 463.629 RON | 543.048 RON | 216.188 RON | 46.939 RON |
| Stocuri | — | — | — | 148.366 RON | 266.435 RON | 615.528 RON | 268.738 RON | 171.403 RON | 155.997 RON | 150.899 RON | 138.803 RON | — |
| Creante | 15.489 RON | 15.342 RON | 201.786 RON | 14.244 RON | 385.993 RON | 1.014.776 RON | 1.035.179 RON | 765.212 RON | 286.347 RON | 387.431 RON | 66.900 RON | 2.376 RON |
| Casa si conturi la banci | 36.661 RON | 39.107 RON | 6.026 RON | 50.142 RON | 46.031 RON | 338.442 RON | 263.000 RON | 52.019 RON | 21.285 RON | 4.718 RON | 10.485 RON | 44.563 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | 11.550 RON | — | — | — | — | -4.178 RON | — | — |
| Datorii totale | 2.097 RON | 1.573 RON | 173 RON | 15.382 RON | 238.886 RON | 1.361.742 RON | 1.524.747 RON | 1.137.442 RON | 620.460 RON | 548.023 RON | 208.621 RON | 27 RON |
| Capitaluri proprii | 50.053 RON | 52.876 RON | 207.639 RON | 199.861 RON | 487.038 RON | 626.553 RON | 101.764 RON | -48.349 RON | -53.902 RON | 149.460 RON | 49.706 RON | 48.770 RON |
| Capital subscris varsat | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | — | 50.000 RON |
| Nr. mediu salariati | — | 1 | 3 | 5 | 12 | — | — | 13 | 12 | 12 | 9 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.