Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 572.981 RON | 28.152 RON | 1.137.695 RON | 300.355 RON | 958.704 RON | 121.364 RON | 5 |
| 2024 | 609.407 RON | 69.359 RON | 869.423 RON | 152.536 RON | 837.842 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 120.955 RON |
| 8 |
| 2023 | 958.274 RON | 101.396 RON | 511.230 RON | 103.764 RON | 509.062 RON | 101.596 RON | 8 |
| 2022 | 607.361 RON | 9.527 RON | 449.394 RON | 70.821 RON | 388.300 RON | 9.727 RON | 5 |
| 2021 | 460.469 RON | 17.079 RON | 366.911 RON | 64.750 RON | 430.962 RON | 128.801 RON | 4 |
| 2020 | 406.757 RON | 146.813 RON | 120.446 RON | 8.750 RON | 370.231 RON | 258.535 RON | 1 |
| 2019 | 421.944 RON | 215.320 RON | 40.585 RON | 7.708 RON | 284.599 RON | 251.722 RON | 1 |
| 2018 | 306.131 RON | 123.759 RON | 16.943 RON | — | 177.104 RON | 160.161 RON | 1 |
| 2017 | 290.886 RON | 228.632 RON | 16.640 RON | — | 281.674 RON | 265.034 RON | — |
| 2016 | 150.634 RON | 99.519 RON | 5.029 RON | — | 140.950 RON | 135.921 RON | — |
| 2015 | 56.868 RON | 53.377 RON | 916 RON | — | 90.695 RON | 89.779 RON | — |
| 2014 | 38.090 RON | 36.202 RON | 943 RON | — | 37.345 RON | 36.402 RON | — |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| Cifra de afaceri | 572.981 RON | 609.407 RON | 958.274 RON | 607.361 RON | 460.469 RON | 406.757 RON | 421.944 RON | 306.131 RON | 290.886 RON | 150.634 RON | 56.868 RON | 38.090 RON |
| Venituri totale | 683.009 RON | 1.043.099 RON | 1.018.981 RON | 686.283 RON | 522.967 RON | 407.757 RON | 423.247 RON | 307.913 RON | 291.255 RON | 150.792 RON | 56.868 RON | 38.090 RON |
| Cheltuieli totale | 642.694 RON | 962.253 RON | 908.171 RON | 670.754 RON | 501.372 RON | 256.866 RON | 203.695 RON | 181.074 RON | 53.886 RON | 46.749 RON | 1.785 RON | 745 RON |
| Profit brut | 40.315 RON | 80.846 RON | 110.810 RON | 15.529 RON | 21.595 RON | 150.891 RON | 219.552 RON | 126.839 RON | 237.369 RON | 104.043 RON | 55.083 RON | 37.345 RON |
| Profit net | 28.152 RON | 69.359 RON | 101.396 RON | 9.527 RON | 17.079 RON | 146.813 RON | 215.320 RON | 123.759 RON | 228.632 RON | 99.519 RON | 53.377 RON | 36.202 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 300.355 RON | 152.536 RON | 103.764 RON | 70.821 RON | 64.750 RON | 8.750 RON | 7.708 RON | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 958.704 RON | 837.842 RON | 509.062 RON | 388.300 RON | 430.962 RON | 370.231 RON | 284.599 RON | 177.104 RON | 281.674 RON | 140.950 RON | 90.695 RON | 37.345 RON |
| Stocuri | 721.893 RON | 652.043 RON | 197.357 RON | 139.497 RON | 68.190 RON | 1.871 RON | 1.858 RON | — | 3.382 RON | — | — | — |
| Creante | 192.056 RON | 145.942 RON | 305.097 RON | 59.846 RON | 125.154 RON | 229.700 RON | 214.067 RON | 92.663 RON | 93.724 RON | 42.155 RON | 19.130 RON | 31.322 RON |
| Casa si conturi la banci | 44.755 RON | 39.857 RON | 6.608 RON | 188.957 RON | 237.618 RON | 138.660 RON | 68.674 RON | 84.441 RON | 184.568 RON | 98.795 RON | 71.565 RON | 6.023 RON |
| Datorii totale | 1.137.695 RON | 869.423 RON | 511.230 RON | 449.394 RON | 366.911 RON | 120.446 RON | 40.585 RON | 16.943 RON | 16.640 RON | 5.029 RON | 916 RON | 943 RON |
| Capitaluri proprii | 121.364 RON | 120.955 RON | 101.596 RON | 9.727 RON | 128.801 RON | 258.535 RON | 251.722 RON | 160.161 RON | 265.034 RON | 135.921 RON | 89.779 RON | 36.402 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 5 | 8 | 8 | 5 | 4 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune |
|---|
| Rol in oferta |
|---|
| Proceduri |
|---|
| Concurenti |
|---|
OLI-CONSTRUCT SRLCUI 20849397 | 2 | ofertant · l-a avut subcontractant | 2 | — | vezi ↗ |
SIGROMID SRLCUI 27467556 | 1 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
MARVIO SRLCUI 3418564 | 1 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
CASA DESIGN SRLCUI 14412788 | 1 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
| 1 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ | |
OVITEC SRLCUI 20922870 | 3 | co-subcontractant | 2 | — | vezi ↗ |
MAESTRO ELECTRIC SRLCUI 23668557 | 2 | co-subcontractant | 2 | — | vezi ↗ |
GENERAL DYNAMICS SRLCUI 24740960 | 1 | co-subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
INSTAL EXPERT SRLCUI 14426503 | 3 | co-subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
SCHINDLER ROMANIA SRLCUI 11530967 | 1 | co-subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 19 subcontractanti si terti sustinatori, deschideti pagina de firme partenere.
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
90 de contracte atribuite, in valoare de 2.716.029 lei
3 achizitii excluse ca posibil eronate. Vezi tabul in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 2.580.700 lei.
Achizitii directe
78 de contracte
2.580.622 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
12 contracte
135.407 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.691 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.676 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,9%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 154 de zile de la data documentului, iar 28,1% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 14:41).