ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
sectorul 3
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 4 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 4 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -306 RON | 1.606.207 RON | 121 RON | 299.107 RON | -1.306.979 RON | 0 |
| 2024 | — | -134.485 RON | 1.606.601 RON | 484 RON | 299.444 RON | -1.306.673 RON | — |
| 2023 | — | -2.494 RON | 1.596.222 RON | 848 RON | 423.186 RON | -1.172.188 RON | — |
| 2022 | 5.038 RON | -117.849 RON | 1.594.075 RON | 1.211 RON | 423.170 RON | -1.169.694 RON | — |
| 2021 | 27.115 RON | -117.952 RON | 1.586.908 RON | 1.574 RON | 533.489 RON | -1.051.845 RON | — |
| 2020 | 155.190 RON | -95.363 RON | 1.557.870 RON | 1.937 RON | 622.040 RON | -933.893 RON | — |
| 2019 | 132.163 RON | -180.322 RON | 1.489.411 RON | 2.300 RON | 648.581 RON | -838.530 RON | 1 |
| 2018 | 3.441.726 RON | -289.068 RON | 1.341.067 RON | 2.664 RON | 679.381 RON | -658.208 RON | 13 |
| 2017 | 4.667.250 RON | -518.482 RON | 1.343.909 RON | 3.027 RON | 967.289 RON | -369.140 RON | 10 |
| 2016 | 1.959.148 RON | 144.894 RON | 767.147 RON | 1.108 RON | 918.678 RON | 154.034 RON | 2 |
| 2015 | 159.530 RON | 8.930 RON | 328.752 RON | — | 337.882 RON | 9.130 RON | 1 |
| 2014 | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 200 RON | 200 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | — | 5.038 RON | 27.115 RON | 155.190 RON | 132.163 RON | 3.441.726 RON | 4.667.250 RON | 1.959.148 RON | 159.530 RON | 0 RON |
| Venituri totale | 32.853 RON | 11.109 RON | 34.954 RON | 44.035 RON | 36.252 RON | 177.832 RON | 146.572 RON | 3.466.523 RON | 4.690.231 RON | 1.974.410 RON | 164.180 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 33.159 RON | 145.594 RON | 37.448 RON | 161.733 RON | 153.391 RON | 268.537 RON | 324.864 RON | 3.755.591 RON | 5.200.617 RON | 1.805.960 RON | 150.442 RON | 0 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 168.450 RON | 13.738 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 306 RON | 134.485 RON | 2.494 RON | 117.698 RON | 117.139 RON | 90.705 RON | 178.292 RON | 289.068 RON | 510.386 RON | 0 RON | — | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 144.894 RON | 8.930 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 306 RON | 134.485 RON | 2.494 RON | 117.849 RON | 117.952 RON | 95.363 RON | 180.322 RON | 289.068 RON | 518.482 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 121 RON | 484 RON | 848 RON | 1.211 RON | 1.574 RON | 1.937 RON | 2.300 RON | 2.664 RON | 3.027 RON | 1.108 RON | — | — |
| Active circulante | 299.107 RON | 299.444 RON | 423.186 RON | 423.170 RON | 533.489 RON | 622.040 RON | 648.581 RON | 679.381 RON | 967.289 RON | 918.678 RON | 337.882 RON | 200 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | 99.006 RON | 207.300 RON | 292.265 RON | 338.745 RON | 521.608 RON | 337.022 RON | — | — |
| Creante | 299.716 RON | 300.053 RON | 423.795 RON | 423.779 RON | 435.092 RON | 415.349 RON | 347.522 RON | 333.653 RON | 413.115 RON | 538.453 RON | 330.730 RON | — |
| Casa si conturi la banci | -609 RON | -609 RON | -609 RON | -609 RON | -609 RON | -609 RON | 8.794 RON | 6.983 RON | 32.566 RON | 43.203 RON | 7.152 RON | 200 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 814 RON | 4.453 RON | 1.395 RON | — | — |
| Datorii totale | 1.606.207 RON | 1.606.601 RON | 1.596.222 RON | 1.594.075 RON | 1.586.908 RON | 1.557.870 RON | 1.489.411 RON | 1.341.067 RON | 1.343.909 RON | 767.147 RON | 328.752 RON | 0 RON |
| Capitaluri proprii | -1.306.979 RON | -1.306.673 RON | -1.172.188 RON | -1.169.694 RON | -1.051.845 RON | -933.893 RON | -838.530 RON | -658.208 RON | -369.140 RON | 154.034 RON | 9.130 RON | 200 RON |
| Capital subscris varsat | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | — | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | — | — | — | 1 | 13 | 10 | 2 | 1 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.