ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
ap. 3
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8.158.202 RON | 1.487.627 RON | 531.532 RON | 59.824 RON | 2.091.514 RON | 1.521.525 RON | 8 |
| 2024 | 7.756.824 RON | 1.319.560 RON | 502.603 RON | 28.254 RON | 2.771.945 RON | 2.213.565 RON | 8 |
| 2023 | 7.621.747 RON | 1.104.861 RON | 912.284 RON | 24.996 RON | 3.591.287 RON | 2.699.048 RON | 8 |
| 2022 | 4.215.762 RON | 1.147.993 RON | 218.455 RON | 88.093 RON | 1.702.867 RON | 1.594.187 RON | 8 |
| 2021 | 1.851.238 RON | 1.101.689 RON | 78.564 RON | 130.947 RON | 1.764.918 RON | 1.541.194 RON | 6 |
| 2020 | 1.018.655 RON | 340.305 RON | 93.685 RON | 94.338 RON | 971.663 RON | 784.505 RON | 8 |
| 2019 | 4.087.052 RON | 593.654 RON | 73.400 RON | 88.476 RON | 714.883 RON | 644.200 RON | 9 |
| 2018 | 3.165.624 RON | 151.161 RON | 78.074 RON | 8.344 RON | 308.481 RON | 180.546 RON | 9 |
| 2017 | 3.508.745 RON | 301.866 RON | 69.872 RON | 9.454 RON | 373.746 RON | 304.585 RON | 8 |
| 2016 | 1.269.349 RON | 171.016 RON | 114.037 RON | 9.817 RON | 348.110 RON | 172.718 RON | 5 |
| 2015 | 472.241 RON | 11.937 RON | 41.770 RON | 5.862 RON | 46.784 RON | 11.702 RON | 3 |
| 2014 | 0 RON | -435 RON | 2.500 RON | 713 RON | 889 RON | -235 RON | 0 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 8.158.202 RON | 7.756.824 RON | 7.621.747 RON | 4.215.762 RON | 1.851.238 RON | 1.018.655 RON | 4.087.052 RON | 3.165.624 RON | 3.508.745 RON | 1.269.349 RON | 472.241 RON | 0 RON |
| Venituri totale | 8.221.485 RON | 7.772.952 RON | 7.637.118 RON | 4.834.244 RON | 2.469.408 RON | 1.025.514 RON | 4.095.379 RON | 3.170.641 RON | 3.515.664 RON | 1.270.666 RON | 472.253 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 6.482.242 RON | 6.244.305 RON | 6.315.275 RON | 3.655.428 RON | 1.352.798 RON | 676.883 RON | 3.460.863 RON | 2.987.820 RON | 3.180.051 RON | 1.072.070 RON | 458.036 RON | 435 RON |
| Profit brut | 1.739.243 RON | 1.528.647 RON | 1.321.843 RON | 1.178.816 RON | 1.116.610 RON | 348.631 RON | 634.516 RON | 182.821 RON | 335.613 RON | 198.596 RON | 14.217 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 435 RON |
| Profit net | 1.487.627 RON | 1.319.560 RON | 1.104.861 RON | 1.147.993 RON | 1.101.689 RON | 340.305 RON | 593.654 RON | 151.161 RON | 301.866 RON | 171.016 RON | 11.937 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 435 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 59.824 RON | 28.254 RON | 24.996 RON | 88.093 RON | 130.947 RON | 94.338 RON | 88.476 RON | 8.344 RON | 9.454 RON | 9.817 RON | 5.862 RON | 713 RON |
| Active circulante | 2.091.514 RON | 2.771.945 RON | 3.591.287 RON | 1.702.867 RON | 1.764.918 RON | 971.663 RON | 714.883 RON | 308.481 RON | 373.746 RON | 348.110 RON | 46.784 RON | 889 RON |
| Creante | 365.279 RON | 677.957 RON | 1.420.159 RON | 461.729 RON | 96.026 RON | 146.684 RON | 135.558 RON | 36.477 RON | 32.352 RON | 167.534 RON | 8.457 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 1.026.235 RON | 2.093.988 RON | 2.171.128 RON | 1.241.138 RON | 1.668.892 RON | 824.979 RON | 579.325 RON | 272.004 RON | 341.394 RON | 180.576 RON | 38.327 RON | 889 RON |
| Cheltuieli in avans | 43.376 RON | 18.373 RON | 18.483 RON | 42.767 RON | 30.732 RON | 48.395 RON | 28.850 RON | 33.402 RON | 8.705 RON | 34.633 RON | 826 RON | 663 RON |
| Datorii totale | 531.532 RON | 502.603 RON | 912.284 RON | 218.455 RON | 78.564 RON | 93.685 RON | 73.400 RON | 78.074 RON | 69.872 RON | 114.037 RON | 41.770 RON | 2.500 RON |
| Venituri in avans | 141.657 RON | 102.404 RON | 23.434 RON | 21.085 RON | 306.839 RON | 236.206 RON | 114.609 RON | 91.607 RON | 17.448 RON | 105.805 RON | — | — |
| Capitaluri proprii | 1.521.525 RON | 2.213.565 RON | 2.699.048 RON | 1.594.187 RON | 1.541.194 RON | 784.505 RON | 644.200 RON | 180.546 RON | 304.585 RON | 172.718 RON | 11.702 RON | -235 RON |
| Capital subscris varsat | 25.000 RON | 25.000 RON | 25.000 RON | 25.000 RON | 25.000 RON | 25.000 RON | 25.000 RON | 25.000 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 8 | 8 | 8 | 8 | 6 | 8 | 9 | 9 | 8 | 5 | 3 | 0 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
57 de contracte atribuite, in valoare de 1.246.800 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 970.284 lei.
Achizitii directe
20 de contracte
970.264 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
37 de contracte
276.536 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 01:22).