ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 99,97% |
| persoană | 0,03% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.454.209 RON | 118.302 RON | 459.977 RON | 500.895 RON | 406.511 RON | 468.343 RON | 5 |
| 2024 | 1.222.983 RON | 56.525 RON | 512.710 RON | 401.557 RON | 500.742 RON | 406.565 RON | 4 |
| 2023 | 1.324.358 RON | 252.975 RON | 409.568 RON | 447.259 RON | 544.033 RON | 603.016 RON | 5 |
| 2022 | 1.208.679 RON | -49.095 RON | 193.283 RON | 266.890 RON | 404.317 RON | 487.655 RON | 5 |
| 2021 | 1.377.041 RON | 171.768 RON | 305.255 RON | 379.576 RON | 451.764 RON | 536.750 RON | 7 |
| 2020 | 1.497.778 RON | 395.729 RON | 209.456 RON | 111.304 RON | 458.856 RON | 364.981 RON | 7 |
| 2019 | 2.159.003 RON | 456.995 RON | 652.292 RON | 243.244 RON | 367.023 RON | -30.747 RON | 9 |
| 2018 | 1.801.341 RON | -184.019 RON | 1.096.135 RON | 392.612 RON | 203.668 RON | -487.742 RON | 11 |
| 2017 | 1.479.048 RON | -264.147 RON | 965.759 RON | 520.910 RON | 112.599 RON | -303.724 RON | 11 |
| 2016 | 1.416.622 RON | -193.070 RON | 957.771 RON | 438.630 RON | 176.442 RON | -331.077 RON | 8 |
| 2015 | 686.955 RON | -137.974 RON | 691.423 RON | 448.590 RON | 90.609 RON | -138.007 RON | 6 |
| 2014 | 0 RON | -234 RON | 12.000 RON | 434 RON | 11.532 RON | -34 RON | 0 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.454.209 RON | 1.222.983 RON | 1.324.358 RON | 1.208.679 RON | 1.377.041 RON | 1.497.778 RON | 2.159.003 RON | 1.801.341 RON | 1.479.048 RON | 1.416.622 RON | 686.955 RON | 0 RON |
| Venituri totale | 1.573.620 RON | 1.273.768 RON | 1.346.288 RON | 1.234.573 RON | 1.435.550 RON | 1.570.901 RON | 2.175.340 RON | 1.814.539 RON | 1.485.512 RON | 1.422.190 RON | 692.018 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 1.428.759 RON | 1.185.353 RON | 1.082.117 RON | 1.274.775 RON | 1.251.604 RON | 1.163.178 RON | 1.696.654 RON | 1.980.482 RON | 1.735.968 RON | 1.615.260 RON | 829.992 RON | 234 RON |
| Profit brut | 144.861 RON | 88.415 RON | 264.171 RON | 0 RON | 183.946 RON | 407.723 RON | 478.686 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 40.202 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 165.943 RON | 250.456 RON | 193.070 RON | — | 234 RON |
| Profit net | 118.302 RON | 56.525 RON | 252.975 RON | 0 RON | 171.768 RON | 395.729 RON | 456.995 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 49.095 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 184.019 RON | 264.147 RON | 193.070 RON | 137.974 RON | 234 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 500.895 RON | 401.557 RON | 447.259 RON | 266.890 RON | 379.576 RON | 111.304 RON | 243.244 RON | 392.612 RON | 520.910 RON | 438.630 RON | 448.590 RON | 434 RON |
| Active circulante | 406.511 RON | 500.742 RON | 544.033 RON | 404.317 RON | 451.764 RON | 458.856 RON | 367.023 RON | 203.668 RON | 112.599 RON | 176.442 RON | 90.609 RON | 11.532 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.687 RON | 1.520 RON | — |
| Creante | 89.545 RON | 178.443 RON | 144.142 RON | 46.946 RON | 27.401 RON | 29.478 RON | 50.705 RON | 52.238 RON | 59.113 RON | 61.822 RON | 70.873 RON | 11.357 RON |
| Casa si conturi la banci | 106.966 RON | 186.895 RON | 85.697 RON | 357.371 RON | 424.363 RON | 429.378 RON | 316.318 RON | 151.430 RON | 53.486 RON | 112.933 RON | 18.216 RON | 175 RON |
| Cheltuieli in avans | 20.914 RON | 16.976 RON | 21.292 RON | 9.731 RON | 10.665 RON | 4.410 RON | 11.729 RON | 13.248 RON | 30.266 RON | 14.736 RON | 14.217 RON | — |
| Datorii totale | 459.977 RON | 512.710 RON | 409.568 RON | 193.283 RON | 305.255 RON | 209.456 RON | 652.292 RON | 1.096.135 RON | 965.759 RON | 957.771 RON | 691.423 RON | 12.000 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | 133 RON | 451 RON | 1.135 RON | 1.740 RON | 3.114 RON | — | — |
| Capitaluri proprii | 468.343 RON | 406.565 RON | 603.016 RON | 487.655 RON | 536.750 RON | 364.981 RON | -30.747 RON | -487.742 RON | -303.724 RON | -331.077 RON | -138.007 RON | -34 RON |
| Capital subscris varsat | 291.700 RON | 291.700 RON | 291.700 RON | 291.700 RON | 291.700 RON | 291.700 RON | 291.700 RON | 291.700 RON | 291.700 RON | 200 RON | — | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 5 | 4 | 5 | 5 | 7 | 7 | 9 | 11 | 11 | 8 | 6 | 0 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.