| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 175.790 RON | 56.879 RON | 8.661 RON | 32.272 RON | 60.917 RON | 84.528 RON | 1 |
| 2024 | 168.396 RON | 38.777 RON | 1.710 RON | 61.444 RON | 64.582 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 124.316 RON |
| — |
| 2023 | 189.338 RON | 52.654 RON | 10.256 RON | 92.283 RON | 3.512 RON | 85.539 RON | — |
| 2022 | 211.220 RON | 59.225 RON | 3.179 RON | 125.398 RON | 541.644 RON | 663.863 RON | — |
| 2021 | 176.963 RON | 66.282 RON | 20.898 RON | 109.125 RON | 546.411 RON | 634.638 RON | — |
| 2020 | 136.950 RON | 10.780 RON | 40.678 RON | 108.046 RON | 500.988 RON | 568.356 RON | — |
| 2019 | 150.798 RON | 132.332 RON | 59.883 RON | 135.921 RON | 481.539 RON | 557.577 RON | — |
| 2018 | 142.442 RON | 126.164 RON | 1.500 RON | 24.421 RON | 402.324 RON | 425.245 RON | 0 |
| 2017 | 89.884 RON | 72.917 RON | 675 RON | 24.421 RON | 275.335 RON | 299.081 RON | 1 |
| 2016 | 119.399 RON | 103.421 RON | 1.495 RON | 24.421 RON | 203.238 RON | 226.164 RON | 1 |
| 2015 | 128.174 RON | 118.526 RON | 1.412 RON | 24.421 RON | 99.734 RON | 122.743 RON | 1 |
| 2014 | 4.707 RON | 4.017 RON | 141 RON | — | 4.358 RON | 4.217 RON | — |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| Cifra de afaceri | 175.790 RON | 168.396 RON | 189.338 RON | 211.220 RON | 176.963 RON | 136.950 RON | 150.798 RON | 142.442 RON | 89.884 RON | 119.399 RON | 128.174 RON | 4.707 RON |
| Venituri totale | 175.790 RON | 168.396 RON | 189.344 RON | 233.515 RON | 176.963 RON | 136.950 RON | 150.798 RON | 142.442 RON | 89.902 RON | 119.440 RON | 128.217 RON | 4.707 RON |
| Cheltuieli totale | 108.076 RON | 122.215 RON | 126.661 RON | 167.285 RON | 105.372 RON | 122.329 RON | 13.942 RON | 12.005 RON | 14.288 RON | 12.437 RON | 5.845 RON | 549 RON |
| Profit brut | 67.714 RON | 46.181 RON | 62.683 RON | 66.230 RON | 71.591 RON | 14.621 RON | 136.856 RON | 130.437 RON | 75.614 RON | 107.003 RON | 122.372 RON | 4.158 RON |
| Profit net | 56.879 RON | 38.777 RON | 52.654 RON | 59.225 RON | 66.282 RON | 10.780 RON | 132.332 RON | 126.164 RON | 72.917 RON | 103.421 RON | 118.526 RON | 4.017 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 32.272 RON | 61.444 RON | 92.283 RON | 125.398 RON | 109.125 RON | 108.046 RON | 135.921 RON | 24.421 RON | 24.421 RON | 24.421 RON | 24.421 RON | — |
| Active circulante | 60.917 RON | 64.582 RON | 3.512 RON | 541.644 RON | 546.411 RON | 500.988 RON | 481.539 RON | 402.324 RON | 275.335 RON | 203.238 RON | 99.734 RON | 4.358 RON |
| Creante | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 13.108 RON | — | 8.400 RON | — | — |
| Casa si conturi la banci | 60.917 RON | 64.582 RON | 3.512 RON | 541.644 RON | 546.411 RON | 500.988 RON | 481.539 RON | 389.216 RON | 275.335 RON | 194.838 RON | 99.734 RON | 4.358 RON |
| Datorii totale | 8.661 RON | 1.710 RON | 10.256 RON | 3.179 RON | 20.898 RON | 40.678 RON | 59.883 RON | 1.500 RON | 675 RON | 1.495 RON | 1.412 RON | 141 RON |
| Capitaluri proprii | 84.528 RON | 124.316 RON | 85.539 RON | 663.863 RON | 634.638 RON | 568.356 RON | 557.577 RON | 425.245 RON | 299.081 RON | 226.164 RON | 122.743 RON | 4.217 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | — | — | — | — | — | — | 0 | 1 | 1 | 1 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.