ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 719.156 RON | 51.251 RON | 418.127 RON | 95.278 RON | 329.590 RON | 6.741 RON | 3 |
| 2024 | 645.540 RON | 19.215 RON | 402.047 RON | 44.341 RON | 313.196 RON | -44.510 RON | 4 |
| 2023 | 404.255 RON | 5.766 RON | 461.247 RON | 83.507 RON | 314.016 RON | -63.724 RON | 2 |
| 2022 | 296.015 RON | -165.106 RON | 419.998 RON | 57.368 RON | 293.140 RON | -69.490 RON | 2 |
| 2021 | 288.437 RON | 2.479 RON | 409.380 RON | 123.597 RON | 381.399 RON | 95.616 RON | 2 |
| 2020 | 470.180 RON | 119.116 RON | 503.405 RON | 198.801 RON | 398.690 RON | 94.086 RON | 2 |
| 2019 | 7.832 RON | 300 RON | 356.549 RON | 185.301 RON | 146.218 RON | -25.030 RON | 2 |
| 2018 | — | -25.530 RON | 219.164 RON | 58.976 RON | 134.858 RON | -25.330 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 719.156 RON | 645.540 RON | 404.255 RON | 296.015 RON | 288.437 RON | 470.180 RON | 7.832 RON | — |
| Venituri totale | 1.143.642 RON | 655.066 RON | 475.015 RON | 317.952 RON | 339.160 RON | 522.106 RON | 255.181 RON | 6.087 RON |
| Cheltuieli totale | 1.059.415 RON | 617.923 RON | 464.301 RON | 480.026 RON | 333.595 RON | 398.270 RON | 252.802 RON | 31.617 RON |
| Profit brut | 84.227 RON | 37.143 RON | 10.714 RON | 0 RON | 5.565 RON | 123.836 RON | 2.379 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 162.074 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 25.530 RON |
| Profit net | 51.251 RON | 19.215 RON | 5.766 RON | 0 RON | 2.479 RON | 119.116 RON | 300 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 165.106 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 25.530 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 95.278 RON | 44.341 RON | 83.507 RON | 57.368 RON | 123.597 RON | 198.801 RON | 185.301 RON | 58.976 RON |
| Active circulante | 329.590 RON | 313.196 RON | 314.016 RON | 293.140 RON | 381.399 RON | 398.690 RON | 146.218 RON | 134.858 RON |
| Stocuri | 99.004 RON | 95.943 RON | 109.207 RON | 135.246 RON | 136.868 RON | 104.532 RON | 66.634 RON | 22.542 RON |
| Creante | 221.455 RON | 211.867 RON | 159.942 RON | 137.622 RON | 239.467 RON | 267.735 RON | 77.681 RON | 109.166 RON |
| Casa si conturi la banci | 9.131 RON | 5.386 RON | 44.867 RON | 20.272 RON | 5.064 RON | 26.423 RON | 1.903 RON | 3.150 RON |
| Datorii totale | 418.127 RON | 402.047 RON | 461.247 RON | 419.998 RON | 409.380 RON | 503.405 RON | 356.549 RON | 219.164 RON |
| Capitaluri proprii | 6.741 RON | -44.510 RON | -63.724 RON | -69.490 RON | 95.616 RON | 94.086 RON | -25.030 RON | -25.330 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |