EL TAJINE LUXURY S.R.L.
- BAROKO WINTER SRLdocumentat pana in 2023
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
satul Ştefăneştii de Jos, comuna Ştefăneştii de Jos, Galla Plaza, corp C, 372,3 mp, etajul 1
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 142.882 RON | -196.403 RON | 870.166 RON | 156.266 RON | 556.763 RON | -139.032 RON | 2 |
| 2023 | 50 RON | -787 RON | 85.746 RON | 0 RON | 125.012 RON | 57.371 RON | 0 |
| 2022 | 49.367 RON | 35.573 RON | 127.467 RON | 0 RON | 167.520 RON | 58.158 RON | — |
| 2021 | 30.488 RON | -24.811 RON | 5.129 RON | 13 RON | 141.386 RON | 166.216 RON | — |
| 2020 | 64.297 RON | 13.892 RON | 6.305 RON | 89 RON | 210.419 RON | 278.045 RON | — |
| 2019 | 186.926 RON | 52.025 RON | 14.213 RON | 165 RON | 199.332 RON | 279.152 RON | 1 |
| 2018 | 224.591 RON | 94.413 RON | 2.593 RON | 0 RON | 171.173 RON | 227.128 RON | 1 |
| 2017 | 186.584 RON | 81.428 RON | 1.051 RON | 0 RON | 167.200 RON | 167.714 RON | 0 |
| 2016 | 218.898 RON | 111.751 RON | 11.740 RON | 0 RON | 138.026 RON | 126.286 RON | 0 |
| 2015 | 205.974 RON | 125.185 RON | 1.648 RON | 0 RON | 127.233 RON | 125.585 RON | — |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 142.882 RON | 50 RON | 49.367 RON | 30.488 RON | 64.297 RON | 186.926 RON | 224.591 RON | 186.584 RON | 218.898 RON | 205.974 RON |
| Venituri totale | 155.822 RON | 51 RON | 49.368 RON | 30.489 RON | 67.948 RON | 186.926 RON | 224.591 RON | 186.584 RON | 218.899 RON | 205.974 RON |
| Cheltuieli totale | 347.939 RON | 838 RON | 12.344 RON | 54.404 RON | 52.814 RON | 131.979 RON | 127.931 RON | 99.556 RON | 100.579 RON | 74.609 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 37.024 RON | 0 RON | 15.134 RON | 54.947 RON | 96.660 RON | 87.028 RON | 118.320 RON | 131.365 RON |
| Pierdere bruta | 192.117 RON | 787 RON | 0 RON | 23.915 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 35.573 RON | 0 RON | 13.892 RON | 52.025 RON | 94.413 RON | 81.428 RON | 111.751 RON | 125.185 RON |
| Pierdere neta | 196.403 RON | 787 RON | 0 RON | 24.811 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 156.266 RON | 0 RON | 0 RON | 13 RON | 89 RON | 165 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active circulante | 556.763 RON | 125.012 RON | 167.520 RON | 141.386 RON | 210.419 RON | 199.332 RON | 171.173 RON | 167.200 RON | 138.026 RON | 127.233 RON |
| Stocuri | 484.750 RON | 117.291 RON | 117.291 RON | 117.292 RON | 119.694 RON | 119.693 RON | 117.292 RON | 146.098 RON | 133.647 RON | 109.505 RON |
| Creante | 60.504 RON | 1.522 RON | 43 RON | 544 RON | 1.098 RON | 4.794 RON | 3.268 RON | 5.783 RON | 2.960 RON | 290 RON |
| Casa si conturi la banci | 11.509 RON | 6.199 RON | 50.186 RON | 23.550 RON | 89.627 RON | 74.845 RON | 50.613 RON | 15.319 RON | 1.419 RON | 17.438 RON |
| Cheltuieli in avans | 18.105 RON | 18.105 RON | 18.105 RON | 29.946 RON | 73.842 RON | 93.868 RON | 58.548 RON | 1.565 RON | 0 RON | 0 RON |
| Datorii totale | 870.166 RON | 85.746 RON | 127.467 RON | 5.129 RON | 6.305 RON | 14.213 RON | 2.593 RON | 1.051 RON | 11.740 RON | 1.648 RON |
| Capitaluri proprii | -139.032 RON | 57.371 RON | 58.158 RON | 166.216 RON | 278.045 RON | 279.152 RON | 227.128 RON | 167.714 RON | 126.286 RON | 125.585 RON |
| Capital subscris varsat | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | — |
| Nr. mediu salariati | 2 | 0 | — | — | — | 1 | 1 | 0 | 0 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.