SOFT DESIGN DEVELOPMENT S.R.L.
- J40/14941/2014BUCURESTIdin 29.12.2014
- J2019003490237ILFOVdin 08.08.2019in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 33,34% |
| persoană | 33,33% |
| persoană | 33,33% |
| 3 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 258.254 RON | 194.994 RON | 10.307 RON | 0 RON | 234.326 RON | 224.019 RON | 1 |
| 2024 | 521.600 RON | 373.895 RON | 28.472 RON | — | 405.994 RON | 377.522 RON | 2 |
| 2023 | 580.330 RON | 388.927 RON | 73.995 RON | — | 463.632 RON | 389.637 RON | 4 |
| 2022 | 505.451 RON | 340.357 RON | 43.152 RON | — | 518.095 RON | 474.943 RON | 4 |
| 2021 | 457.074 RON | 309.633 RON | 37.437 RON | — | 505.719 RON | 468.282 RON | 4 |
| 2020 | 455.199 RON | 301.192 RON | 18.196 RON | — | 560.638 RON | 542.442 RON | 4 |
| 2019 | 156.778 RON | 106.664 RON | 9.552 RON | — | 250.802 RON | 241.250 RON | 4 |
| 2018 | — | 0 RON | 95.802 RON | — | 229.878 RON | 134.076 RON | — |
| 2017 | — | 0 RON | 95.802 RON | — | 229.878 RON | 134.076 RON | — |
| 2016 | — | -50.137 RON | 93.902 RON | — | 229.178 RON | 135.276 RON | 2 |
| 2015 | 203.658 RON | 160.990 RON | 44.745 RON | — | 230.158 RON | 185.413 RON | 2 |
| 2014 | 24.972 RON | 24.223 RON | 749 RON | — | 25.172 RON | 24.423 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 258.254 RON | 521.600 RON | 580.330 RON | 505.451 RON | 457.074 RON | 455.199 RON | 156.778 RON | — | — | — | 203.658 RON | 24.972 RON |
| Venituri totale | 258.254 RON | 521.600 RON | 580.330 RON | 505.451 RON | 457.074 RON | 455.199 RON | 156.778 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 203.658 RON | 24.972 RON |
| Cheltuieli totale | 59.033 RON | 132.056 RON | 185.714 RON | 160.141 RON | 142.961 RON | 149.455 RON | 48.547 RON | — | — | 50.137 RON | 36.558 RON | 0 RON |
| Profit brut | 199.221 RON | 389.544 RON | 394.616 RON | 345.310 RON | 314.113 RON | 305.744 RON | 108.231 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 167.100 RON | 24.972 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 50.137 RON | — | 0 RON |
| Profit net | 194.994 RON | 373.895 RON | 388.927 RON | 340.357 RON | 309.633 RON | 301.192 RON | 106.664 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 160.990 RON | 24.223 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 50.137 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active circulante | 234.326 RON | 405.994 RON | 463.632 RON | 518.095 RON | 505.719 RON | 560.638 RON | 250.802 RON | 229.878 RON | 229.878 RON | 229.178 RON | 230.158 RON | 25.172 RON |
| Creante | 232.356 RON | 380.088 RON | 394.407 RON | 230.809 RON | 230.809 RON | 230.809 RON | 228.630 RON | 228.630 RON | 228.630 RON | 228.630 RON | 228.630 RON | 24.972 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.970 RON | 25.906 RON | 69.225 RON | 287.286 RON | 274.910 RON | 329.829 RON | 22.172 RON | 1.248 RON | 1.248 RON | 548 RON | 1.528 RON | 200 RON |
| Datorii totale | 10.307 RON | 28.472 RON | 73.995 RON | 43.152 RON | 37.437 RON | 18.196 RON | 9.552 RON | 95.802 RON | 95.802 RON | 93.902 RON | 44.745 RON | 749 RON |
| Capitaluri proprii | 224.019 RON | 377.522 RON | 389.637 RON | 474.943 RON | 468.282 RON | 542.442 RON | 241.250 RON | 134.076 RON | 134.076 RON | 135.276 RON | 185.413 RON | 24.423 RON |
| Capital subscris varsat | 720 RON | 720 RON | 710 RON | 710 RON | 710 RON | 710 RON | 710 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 2 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | — | — | 2 | 2 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.