ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 60% |
| persoanăadministrator | 40% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Fara termene inregistrate.
Admite cererea. Validează poprirea înfiinţată prin adresa comunicată la 16.09.2025 emisă în dosarul de executare nr. 439/2023 al BEJA Ezer şi Crâşmaru pentru sumele ajunse la scadenţă, cât şi pentru cele scadente în viitor, reprezentând drepturi salariale, validarea având efect de la data scadenţei. Obligă terţul poprit să plătească creditoarei 1/3 din sumele datorate debitorului, până la concurenţa sumei de 13236,20 lei, cu respectarea dispoziţiilor art. 729 alin. (2) şi art. 790 alin.(6) C.pr.civ. Cu apel în termen de 5 zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Sectorului 3 Bucureşti. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia pârţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 28.05.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 28.05.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 13.05.2026.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.279.726 RON | 210.651 RON | 1.409.801 RON | 888.088 RON | 1.278.488 RON | 459.444 RON | 3 |
| 2024 | 1.799.245 RON | 194.940 RON | 1.435.861 RON | 1.037.889 RON | 1.434.372 RON | 594.593 RON | 4 |
| 2023 | 2.865.736 RON | 616.318 RON | 1.660.395 RON | 1.157.509 RON | 2.141.131 RON | 991.724 RON | 4 |
| 2022 | 1.809.456 RON | 299.517 RON | 874.516 RON | 473.393 RON | 1.126.529 RON | 725.406 RON | 2 |
| 2021 | 1.729.910 RON | 542.025 RON | 523.387 RON | 540.151 RON | 1.109.125 RON | 1.125.889 RON | 3 |
| 2020 | 981.337 RON | 223.657 RON | 840.357 RON | 587.661 RON | 1.105.301 RON | 663.864 RON | 3 |
| 2019 | 1.258.273 RON | 312.434 RON | 522.327 RON | 409.195 RON | 853.339 RON | 740.207 RON | 2 |
| 2018 | 1.150.094 RON | 178.725 RON | 490.892 RON | 8.268 RON | 910.397 RON | 427.773 RON | 3 |
| 2017 | 1.092.465 RON | 208.153 RON | 177.594 RON | 9.159 RON | 417.483 RON | 249.048 RON | 3 |
| 2016 | 1.185.177 RON | 28.657 RON | 257.821 RON | 3.438 RON | 295.278 RON | 40.895 RON | 1 |
| 2015 | 501.487 RON | 11.438 RON | 156.311 RON | 4.388 RON | 163.561 RON | 11.638 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.279.726 RON | 1.799.245 RON | 2.865.736 RON | 1.809.456 RON | 1.729.910 RON | 981.337 RON | 1.258.273 RON | 1.150.094 RON | 1.092.465 RON | 1.185.177 RON | 501.487 RON |
| Venituri totale | 2.424.375 RON | 2.013.179 RON | 2.979.620 RON | 1.845.543 RON | 1.918.755 RON | 981.337 RON | 1.265.665 RON | 1.181.426 RON | 1.092.474 RON | 1.185.177 RON | 511.487 RON |
| Cheltuieli totale | 2.182.248 RON | 1.786.403 RON | 2.319.396 RON | 1.531.428 RON | 1.363.848 RON | 748.908 RON | 942.338 RON | 991.201 RON | 873.702 RON | 1.152.153 RON | 497.799 RON |
| Profit brut | 242.127 RON | 226.776 RON | 660.224 RON | 314.115 RON | 554.907 RON | 232.429 RON | 323.327 RON | 190.225 RON | 218.772 RON | 33.024 RON | 13.688 RON |
| Profit net | 210.651 RON | 194.940 RON | 616.318 RON | 299.517 RON | 542.025 RON | 223.657 RON | 312.434 RON | 178.725 RON | 208.153 RON | 28.657 RON | 11.438 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 888.088 RON | 1.037.889 RON | 1.157.509 RON | 473.393 RON | 540.151 RON | 587.661 RON | 409.195 RON | 8.268 RON | 9.159 RON | 3.438 RON | 4.388 RON |
| Active circulante | 1.278.488 RON | 1.434.372 RON | 2.141.131 RON | 1.126.529 RON | 1.109.125 RON | 1.105.301 RON | 853.339 RON | 910.397 RON | 417.483 RON | 295.278 RON | 163.561 RON |
| Stocuri | 215.615 RON | 297.476 RON | 375.361 RON | 168.861 RON | 141.182 RON | 305.684 RON | 82.956 RON | 62.937 RON | 51.719 RON | 14.031 RON | 15.381 RON |
| Creante | 994.272 RON | 1.033.876 RON | 1.696.662 RON | 798.867 RON | 597.598 RON | 485.295 RON | 458.544 RON | 522.074 RON | 146.938 RON | 173.331 RON | 98.471 RON |
| Casa si conturi la banci | 68.601 RON | 103.020 RON | 69.108 RON | 158.801 RON | 370.345 RON | 314.322 RON | 311.839 RON | 325.386 RON | 218.826 RON | 107.916 RON | 49.709 RON |
| Datorii totale | 1.409.801 RON | 1.435.861 RON | 1.660.395 RON | 874.516 RON | 523.387 RON | 840.357 RON | 522.327 RON | 490.892 RON | 177.594 RON | 257.821 RON | 156.311 RON |
| Venituri in avans | 297.331 RON | 441.807 RON | 646.521 RON | — | — | 188.741 RON | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 459.444 RON | 594.593 RON | 991.724 RON | 725.406 RON | 1.125.889 RON | 663.864 RON | 740.207 RON | 427.773 RON | 249.048 RON | 40.895 RON | 11.638 RON |
| Capital subscris varsat | 800 RON | 800 RON | 800 RON | 800 RON | 800 RON | 800 RON | 800 RON | 800 RON | 800 RON | 800 RON | — |
| Nr. mediu salariati | 3 | 4 | 4 | 2 | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.