CASTEC EUROPE S.R.L.
- J40/454/2015BUCURESTIdin 16.01.2015
- J23/3693/2021ILFOVdin 15.06.2021in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 686.149 RON | 55.332 RON | 43.827 RON | 8.526 RON | 55.352 RON | 20.051 RON | 1 |
| 2024 | 452.829 RON | -33.891 RON | 56.412 RON | — | 21.131 RON | -35.281 RON | 1 |
| 2023 | 356.146 RON | -28.961 RON | 24.254 RON | — | 22.864 RON | -1.390 RON | 1 |
| 2022 | 355.185 RON | -15.043 RON | 18.046 RON | — | 45.617 RON | 27.571 RON | 1 |
| 2021 | 246.250 RON | 3.644 RON | 17.723 RON | — | 60.338 RON | 42.615 RON | 1 |
| 2020 | 155.110 RON | -216.083 RON | 47.628 RON | — | 86.599 RON | 38.971 RON | 1 |
| 2019 | 590.595 RON | -110.554 RON | 23.122 RON | 5.908 RON | 272.233 RON | 255.054 RON | 1 |
| 2018 | 1.517.528 RON | 50.399 RON | 34.340 RON | 83.661 RON | 554.418 RON | 615.753 RON | 2 |
| 2017 | 1.187.374 RON | -194.888 RON | 38.303 RON | 152.256 RON | 196.492 RON | 313.498 RON | 2 |
| 2016 | 1.793.177 RON | -135.215 RON | 56.531 RON | 247.776 RON | 256.661 RON | 467.481 RON | 3 |
| 2015 | 2.780.132 RON | 294.696 RON | 162.022 RON | 126.194 RON | 638.524 RON | 602.696 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 686.149 RON | 452.829 RON | 356.146 RON | 355.185 RON | 246.250 RON | 155.110 RON | 590.595 RON | 1.517.528 RON | 1.187.374 RON | 1.793.177 RON | 2.780.132 RON |
| Venituri totale | 686.181 RON | 452.829 RON | 356.146 RON | 355.185 RON | 336.571 RON | 155.110 RON | 591.789 RON | 1.537.213 RON | 1.365.816 RON | 1.881.088 RON | 2.785.339 RON |
| Cheltuieli totale | 616.111 RON | 486.720 RON | 385.107 RON | 370.228 RON | 332.927 RON | 371.193 RON | 702.343 RON | 1.478.367 RON | 1.560.704 RON | 1.967.164 RON | 2.384.776 RON |
| Profit brut | 70.070 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.644 RON | 0 RON | 0 RON | 58.846 RON | 0 RON | 0 RON | 400.563 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 33.891 RON | 28.961 RON | 15.043 RON | 0 RON | 216.083 RON | 110.554 RON | 0 RON | 194.888 RON | 86.076 RON | 0 RON |
| Profit net | 55.332 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.644 RON | 0 RON | 0 RON | 50.399 RON | 0 RON | 0 RON | 294.696 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 33.891 RON | 28.961 RON | 15.043 RON | 0 RON | 216.083 RON | 110.554 RON | 0 RON | 194.888 RON | 135.215 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 8.526 RON | — | — | — | — | — | 5.908 RON | 83.661 RON | 152.256 RON | 247.776 RON | 126.194 RON |
| Active circulante | 55.352 RON | 21.131 RON | 22.864 RON | 45.617 RON | 60.338 RON | 86.599 RON | 272.233 RON | 554.418 RON | 196.492 RON | 256.661 RON | 638.524 RON |
| Creante | 26.384 RON | 14.496 RON | 14.496 RON | 15.784 RON | 9.819 RON | 15.453 RON | 144.191 RON | 544.472 RON | 85.759 RON | 202.887 RON | 312.216 RON |
| Casa si conturi la banci | 28.968 RON | 6.635 RON | 8.368 RON | 29.833 RON | 50.519 RON | 71.146 RON | 128.042 RON | 9.946 RON | 110.733 RON | 53.774 RON | 326.308 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | 35 RON | 12.014 RON | 3.053 RON | 19.575 RON | — |
| Datorii totale | 43.827 RON | 56.412 RON | 24.254 RON | 18.046 RON | 17.723 RON | 47.628 RON | 23.122 RON | 34.340 RON | 38.303 RON | 56.531 RON | 162.022 RON |
| Capitaluri proprii | 20.051 RON | -35.281 RON | -1.390 RON | 27.571 RON | 42.615 RON | 38.971 RON | 255.054 RON | 615.753 RON | 313.498 RON | 467.481 RON | 602.696 RON |
| Capital subscris varsat | 308.000 RON | 308.000 RON | 308.000 RON | 308.000 RON | 308.000 RON | 308.000 RON | 308.000 RON | 308.000 RON | 308.000 RON | 308.000 RON | 308.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 |