ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Anulează cererea formulată de reclamanta Kanata Invest Corporation S.R.L., persoana desemnată pentru primirea corespondenţei Bianca Floran, prin avocat Tania Maria Câmpan. Cu drept de cerere de reexaminare în termen de 15 zile de la data comunicării, cerere care se depune la Tribunalul Braşov. Pronunţată prin punerea solutiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 09.07.2024.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 181.467 RON | 1.066.475 RON | 2.812.078 RON | 7.596.109 RON | 13.934.924 RON | 18.718.955 RON | 1 |
| 2024 | 273.226 RON | 3.656.781 RON | 2.708.769 RON | 7.598.148 RON | 13.773.788 RON | 18.665.055 RON | 1 |
| 2023 | 380.069 RON | 400.443 RON | 2.930.029 RON | 7.600.031 RON | 12.098.991 RON | 16.768.993 RON | 1 |
| 2022 | 587.494 RON | 1.677.546 RON | 4.393.731 RON | 11.140.798 RON | 10.163.781 RON | 16.910.848 RON | 2 |
| 2021 | 1.667.282 RON | 1.366.250 RON | 5.157.341 RON | 12.606.037 RON | 13.749.401 RON | 21.198.097 RON | 3 |
| 2020 | 1.409.790 RON | 1.707.504 RON | 2.430.005 RON | 11.292.142 RON | 11.727.909 RON | 20.590.046 RON | 4 |
| 2019 | 2.097.942 RON | 1.596.335 RON | 3.207.351 RON | 13.344.109 RON | 9.795.784 RON | 19.932.542 RON | 1 |
| 2018 | 1.361.626 RON | 1.352.091 RON | 1.164.793 RON | 9.381.291 RON | 11.336.142 RON | 19.564.234 RON | 2 |
| 2017 | 1.206.869 RON | 751.212 RON | 2.093.934 RON | 5.181.130 RON | 12.688.446 RON | 15.779.047 RON | 2 |
| 2016 | — | -183.893 RON | 8.189.474 RON | 2.115.104 RON | 13.165.190 RON | 7.090.820 RON | 1 |
| 2015 | — | -75.287 RON | 7.332.622 RON | 160.838 RON | 7.096.697 RON | -75.087 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 181.467 RON | 273.226 RON | 380.069 RON | 587.494 RON | 1.667.282 RON | 1.409.790 RON | 2.097.942 RON | 1.361.626 RON | 1.206.869 RON | — | — |
| Venituri totale | 1.733.253 RON | 5.581.375 RON | 2.739.938 RON | 7.657.813 RON | 6.285.253 RON | 9.349.021 RON | 3.544.754 RON | 4.564.488 RON | 1.821.108 RON | 1.087.081 RON | 52.210 RON |
| Cheltuieli totale | 662.764 RON | 1.543.819 RON | 2.339.495 RON | 5.770.213 RON | 4.669.528 RON | 7.343.688 RON | 1.912.971 RON | 3.168.103 RON | 1.048.118 RON | 1.262.485 RON | 125.953 RON |
| Profit brut | 1.070.489 RON | 4.037.556 RON | 400.443 RON | 1.887.600 RON | 1.615.725 RON | 2.005.333 RON | 1.631.783 RON | 1.396.385 RON | 772.990 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 175.404 RON | — |
| Profit net | 1.066.475 RON | 3.656.781 RON | 400.443 RON | 1.677.546 RON | 1.366.250 RON | 1.707.504 RON | 1.596.335 RON | 1.352.091 RON | 751.212 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 183.893 RON | 75.287 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 7.596.109 RON | 7.598.148 RON | 7.600.031 RON | 11.140.798 RON | 12.606.037 RON | 11.292.142 RON | 13.344.109 RON | 9.381.291 RON | 5.181.130 RON | 2.115.104 RON | 160.838 RON |
| Active circulante | 13.934.924 RON | 13.773.788 RON | 12.098.991 RON | 10.163.781 RON | 13.749.401 RON | 11.727.909 RON | 9.795.784 RON | 11.336.142 RON | 12.688.446 RON | 13.165.190 RON | 7.096.697 RON |
| Stocuri | 0 RON | 10 RON | 257 RON | 257 RON | 532 RON | 150.138 RON | 153.865 RON | 149.321 RON | 141.966 RON | — | — |
| Creante | 1.201.771 RON | 687.270 RON | 822.795 RON | 209.564 RON | 1.071.972 RON | 917.040 RON | 691.750 RON | 444.672 RON | 1.748.124 RON | 13.837 RON | 47.579 RON |
| Casa si conturi la banci | 64.981 RON | 363.230 RON | 2.139.029 RON | 511.431 RON | 2.889.666 RON | 2.238.150 RON | 1.452.932 RON | 2.133.537 RON | 2.531.097 RON | 7.346.365 RON | 2.126.761 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 1.888 RON | 0 RON | — | — | — | — | 11.594 RON | 3.405 RON | — | — |
| Datorii totale | 2.812.078 RON | 2.708.769 RON | 2.930.029 RON | 4.393.731 RON | 5.157.341 RON | 2.430.005 RON | 3.207.351 RON | 1.164.793 RON | 2.093.934 RON | 8.189.474 RON | 7.332.622 RON |
| Capitaluri proprii | 18.718.955 RON | 18.665.055 RON | 16.768.993 RON | 16.910.848 RON | 21.198.097 RON | 20.590.046 RON | 19.932.542 RON | 19.564.234 RON | 15.779.047 RON | 7.090.820 RON | -75.087 RON |
| Capital subscris varsat | 13.077.910 RON | 13.077.910 RON | 13.077.910 RON | 13.077.910 RON | 17.500.000 RON | 17.500.000 RON | 17.500.000 RON | 17.500.000 RON | 14.519.510 RON | 7.350.000 RON | — |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.