ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.857.981 RON | 228.301 RON | 211.915 RON | 44.500 RON | 395.956 RON | 228.541 RON | 6 |
| 2024 | 1.368.291 RON | 293.280 RON | 107.805 RON | 4.031 RON | 397.294 RON | 293.520 RON | 6 |
| 2023 | 1.125.767 RON | 333.718 RON | 51.794 RON | — | 385.752 RON | 333.958 RON | 5 |
| 2022 | 710.275 RON | 164.491 RON | 88.171 RON | — | 231.230 RON | 143.059 RON | 4 |
| 2021 | 211.416 RON | 19.797 RON | 140.700 RON | — | 119.267 RON | -21.433 RON | 2 |
| 2020 | 208.131 RON | 11.308 RON | 136.766 RON | — | 95.537 RON | -41.229 RON | 2 |
| 2019 | 191.111 RON | 802 RON | 126.372 RON | — | 73.835 RON | -52.537 RON | 2 |
| 2018 | 209.099 RON | -31.835 RON | 66.920 RON | — | 13.581 RON | -53.339 RON | 2 |
| 2017 | 325.859 RON | -8.701 RON | 55.805 RON | — | 34.301 RON | -21.504 RON | 2 |
| 2016 | 149.634 RON | -18.169 RON | 21.050 RON | 0 RON | 8.246 RON | -12.804 RON | 1 |
| 2015 | 76.010 RON | 5.165 RON | 12.068 RON | 0 RON | 17.433 RON | 5.365 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.857.981 RON | 1.368.291 RON | 1.125.767 RON | 710.275 RON | 211.416 RON | 208.131 RON | 191.111 RON | 209.099 RON | 325.859 RON | 149.634 RON | 76.010 RON |
| Venituri totale | 1.861.451 RON | 1.368.710 RON | 1.126.277 RON | 710.275 RON | 211.416 RON | 208.131 RON | 191.111 RON | 209.202 RON | 326.372 RON | 150.150 RON | 76.012 RON |
| Cheltuieli totale | 1.589.704 RON | 1.034.369 RON | 781.296 RON | 538.681 RON | 189.505 RON | 194.742 RON | 184.576 RON | 237.414 RON | 331.354 RON | 165.316 RON | 68.567 RON |
| Profit brut | 271.747 RON | 334.341 RON | 344.981 RON | 171.594 RON | 21.911 RON | 13.389 RON | 6.535 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.445 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 28.212 RON | 4.982 RON | 15.166 RON | — |
| Profit net | 228.301 RON | 293.280 RON | 333.718 RON | 164.491 RON | 19.797 RON | 11.308 RON | 802 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.165 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 31.835 RON | 8.701 RON | 18.169 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 44.500 RON | 4.031 RON | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON |
| Active circulante | 395.956 RON | 397.294 RON | 385.752 RON | 231.230 RON | 119.267 RON | 95.537 RON | 73.835 RON | 13.581 RON | 34.301 RON | 8.246 RON | 17.433 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | 1.347 RON | — | — | — | 0 RON | 0 RON |
| Creante | 351.719 RON | 384.766 RON | 355.246 RON | 48.274 RON | 52.418 RON | 25.353 RON | 58.102 RON | 13.442 RON | 13.234 RON | 7.769 RON | 5.881 RON |
| Casa si conturi la banci | 44.237 RON | 12.528 RON | 30.506 RON | 182.956 RON | 66.849 RON | 68.837 RON | 15.733 RON | 139 RON | 21.067 RON | 477 RON | 11.552 RON |
| Datorii totale | 211.915 RON | 107.805 RON | 51.794 RON | 88.171 RON | 140.700 RON | 136.766 RON | 126.372 RON | 66.920 RON | 55.805 RON | 21.050 RON | 12.068 RON |
| Capitaluri proprii | 228.541 RON | 293.520 RON | 333.958 RON | 143.059 RON | -21.433 RON | -41.229 RON | -52.537 RON | -53.339 RON | -21.504 RON | -12.804 RON | 5.365 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — |
| Nr. mediu salariati | 6 | 6 | 5 | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.