Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 20.950 RON | 654.978 RON | 55.737 RON | 21.250 RON | -588.216 RON | 0 |
| 2024 | 0 RON | 2.646 RON | 687.203 RON | 57.801 RON | 27.715 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| -630.115 RON |
| 0 |
| 2023 | 1.681 RON | -31.461 RON | 759.123 RON | 131.105 RON | 47.428 RON | -632.761 RON | 0 |
| 2022 | 413.059 RON | -223.118 RON | 836.628 RON | 201.590 RON | 114.347 RON | -601.299 RON | 3 |
| 2021 | 1.761.466 RON | -74.177 RON | 874.656 RON | 416.926 RON | 189.141 RON | -378.182 RON | 11 |
| 2020 | 1.544.557 RON | -370.854 RON | 904.129 RON | 512.528 RON | 227.087 RON | -304.005 RON | 11 |
| 2019 | 1.862.947 RON | 4.245 RON | 459.082 RON | 359.942 RON | 328.194 RON | 65.049 RON | 11 |
| 2018 | 1.426.466 RON | 7.702 RON | 430.431 RON | 427.228 RON | 262.867 RON | 60.804 RON | 11 |
| 2017 | 898.264 RON | 50.795 RON | 143.302 RON | 36.673 RON | 159.731 RON | 53.102 RON | 4 |
| 2016 | 557.497 RON | 10.528 RON | 50.941 RON | 24.100 RON | 37.569 RON | 10.728 RON | 3 |
| 2015 | 313.970 RON | 21.903 RON | 21.804 RON | — | 33.902 RON | 22.103 RON | 2 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 0 RON | 1.681 RON | 413.059 RON | 1.761.466 RON | 1.544.557 RON | 1.862.947 RON | 1.426.466 RON | 898.264 RON | 557.497 RON | 313.970 RON |
| Venituri totale | 28.292 RON | 86.615 RON | 76.738 RON | 627.883 RON | 2.234.376 RON | 1.703.457 RON | 1.904.365 RON | 1.468.696 RON | 900.091 RON | 557.627 RON | 319.614 RON |
| Cheltuieli totale | 7.342 RON | 83.969 RON | 107.123 RON | 842.331 RON | 2.291.715 RON | 2.056.058 RON | 1.881.394 RON | 1.448.985 RON | 837.240 RON | 541.691 RON | 288.317 RON |
| Profit brut | 20.950 RON | 2.646 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 22.971 RON | 19.711 RON | 62.851 RON | 15.936 RON | 31.297 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 30.385 RON | 214.448 RON | 57.339 RON | 352.601 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 20.950 RON | 2.646 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.245 RON | 7.702 RON | 50.795 RON | 10.528 RON | 21.903 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 31.461 RON | 223.118 RON | 74.177 RON | 370.854 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 55.737 RON | 57.801 RON | 131.105 RON | 201.590 RON | 416.926 RON | 512.528 RON | 359.942 RON | 427.228 RON | 36.673 RON | 24.100 RON | — |
| Active circulante | 21.250 RON | 27.715 RON | 47.428 RON | 114.347 RON | 189.141 RON | 227.087 RON | 328.194 RON | 262.867 RON | 159.731 RON | 37.569 RON | 33.902 RON |
| Stocuri | 0 RON | 0 RON | 19 RON | 0 RON | 42.681 RON | 40.611 RON | 77.136 RON | 61.044 RON | 5.043 RON | 2.821 RON | 1.213 RON |
| Creante | 20.876 RON | 25.571 RON | 40.633 RON | 103.661 RON | 106.849 RON | 126.637 RON | 42.966 RON | 86.682 RON | 3.703 RON | 2.153 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 374 RON | 2.144 RON | 6.776 RON | 10.686 RON | 39.611 RON | 59.839 RON | 208.092 RON | 115.141 RON | 150.985 RON | 32.595 RON | 32.689 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 5.698 RON | 5.857 RON | 5.745 RON | 5.649 RON | 4.640 RON | 9.015 RON | 3.048 RON | — | — | 10.005 RON |
| Datorii totale | 654.978 RON | 687.203 RON | 759.123 RON | 836.628 RON | 874.656 RON | 904.129 RON | 459.082 RON | 430.431 RON | 143.302 RON | 50.941 RON | 21.804 RON |
| Venituri in avans | 10.225 RON | 34.126 RON | 58.028 RON | 86.353 RON | 115.242 RON | 144.131 RON | 173.020 RON | 201.908 RON | — | — | — |
| Capitaluri proprii | -588.216 RON | -630.115 RON | -632.761 RON | -601.299 RON | -378.182 RON | -304.005 RON | 65.049 RON | 60.804 RON | 53.102 RON | 10.728 RON | 22.103 RON |
| Capital subscris varsat | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 0 | 0 | 3 | 11 | 11 | 11 | 11 | 4 | 3 | 2 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 90% |
| persoanăadministrator |
| 10% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 6 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.