ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator | 25% |
| persoanăadministrator | 25% |
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| 3 deținători în act · plus 1 deținător pe care actul nu îl numește | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.516.167 RON | 101.319 RON | 96.438 RON | 26.208 RON | 171.789 RON | 101.559 RON | 9 |
| 2024 | 1.501.923 RON | 97.390 RON | 101.428 RON | 3.128 RON | 195.930 RON | 97.630 RON | 10 |
| 2023 | 1.418.374 RON | 239.141 RON | 56.963 RON | 1.568 RON | 294.776 RON | 239.381 RON | 9 |
| 2022 | 1.564.050 RON | 409.759 RON | 42.160 RON | 2.852 RON | 449.307 RON | 409.999 RON | 11 |
| 2021 | 1.302.723 RON | 233.655 RON | 33.180 RON | 4.352 RON | 300.628 RON | 233.895 RON | 14 |
| 2020 | 839.257 RON | 187.878 RON | 100.478 RON | 10.420 RON | 278.176 RON | 188.118 RON | 13 |
| 2019 | 1.516.514 RON | 402.258 RON | 28.747 RON | 14.984 RON | 416.221 RON | 402.458 RON | 15 |
| 2018 | 1.192.878 RON | 152.871 RON | 46.553 RON | 20.342 RON | 179.282 RON | 153.071 RON | 14 |
| 2017 | 1.146.916 RON | 119.728 RON | 44.624 RON | 22.532 RON | 142.020 RON | 119.928 RON | 14 |
| 2016 | 1.198.535 RON | 134.449 RON | 34.691 RON | 29.078 RON | 140.262 RON | 134.649 RON | 16 |
| 2015 | 1.014.851 RON | 63.641 RON | 63.259 RON | 35.624 RON | 91.476 RON | 63.841 RON | 30 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.516.167 RON | 1.501.923 RON | 1.418.374 RON | 1.564.050 RON | 1.302.723 RON | 839.257 RON | 1.516.514 RON | 1.192.878 RON | 1.146.916 RON | 1.198.535 RON | 1.014.851 RON |
| Venituri totale | 1.516.167 RON | 1.502.103 RON | 1.418.374 RON | 1.677.485 RON | 1.380.832 RON | 920.909 RON | 1.516.514 RON | 1.192.878 RON | 1.155.322 RON | 1.254.818 RON | 1.024.861 RON |
| Cheltuieli totale | 1.396.157 RON | 1.385.542 RON | 1.167.626 RON | 1.254.871 RON | 1.136.373 RON | 727.375 RON | 1.099.618 RON | 1.028.049 RON | 1.016.320 RON | 1.094.761 RON | 949.045 RON |
| Profit brut | 120.010 RON | 116.561 RON | 250.748 RON | 422.614 RON | 244.459 RON | 193.534 RON | 416.896 RON | 164.829 RON | 139.002 RON | 160.057 RON | 75.816 RON |
| Profit net | 101.319 RON | 97.390 RON | 239.141 RON | 409.759 RON | 233.655 RON | 187.878 RON | 402.258 RON | 152.871 RON | 119.728 RON | 134.449 RON | 63.641 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 26.208 RON | 3.128 RON | 1.568 RON | 2.852 RON | 4.352 RON | 10.420 RON | 14.984 RON | 20.342 RON | 22.532 RON | 29.078 RON | 35.624 RON |
| Active circulante | 171.789 RON | 195.930 RON | 294.776 RON | 449.307 RON | 300.628 RON | 278.176 RON | 416.221 RON | 179.282 RON | 142.020 RON | 140.262 RON | 91.476 RON |
| Stocuri | 4.413 RON | 7.239 RON | 7.704 RON | 10.732 RON | 2.348 RON | 7.811 RON | 11.970 RON | 17.453 RON | 16.893 RON | 9.693 RON | 10.376 RON |
| Creante | 86.609 RON | 91.767 RON | 143.014 RON | 265.713 RON | 90.300 RON | 25.981 RON | 214.001 RON | 22.670 RON | 22.962 RON | 23.092 RON | 13.325 RON |
| Casa si conturi la banci | 80.767 RON | 96.924 RON | 144.058 RON | 172.862 RON | 207.980 RON | 244.384 RON | 190.250 RON | 139.159 RON | 102.165 RON | 107.477 RON | 67.775 RON |
| Datorii totale | 96.438 RON | 101.428 RON | 56.963 RON | 42.160 RON | 33.180 RON | 100.478 RON | 28.747 RON | 46.553 RON | 44.624 RON | 34.691 RON | 63.259 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | 37.905 RON | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 101.559 RON | 97.630 RON | 239.381 RON | 409.999 RON | 233.895 RON | 188.118 RON | 402.458 RON | 153.071 RON | 119.928 RON | 134.649 RON | 63.841 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 9 | 10 | 9 | 11 | 14 | 13 | 15 | 14 | 14 | 16 | 30 |
1 contract atribuit, in valoare de 580 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
580 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.217.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 00:33).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.