ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 77.390 RON | 1.972 RON | 10.825 RON | 1.769 RON | 145.320 RON | 136.276 RON | 1 |
| 2024 | 62.486 RON | -18.082 RON | 7.054 RON | 3.402 RON | 137.956 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| Nume | Cotă Capital |
|---|
| 134.304 RON |
| 1 |
| 2023 | 80.154 RON | 119 RON | 7.933 RON | 3.650 RON | 156.367 RON | 152.736 RON | 1 |
| 2022 | 77.004 RON | 34.004 RON | 2.629 RON | 10.444 RON | 163.767 RON | 172.117 RON | 1 |
| 2021 | 25.719 RON | 1.385 RON | 919 RON | 17.238 RON | 120.854 RON | 138.113 RON | 1 |
| 2020 | 27.707 RON | -8.438 RON | 2.555 RON | 24.032 RON | 115.252 RON | 136.729 RON | 1 |
| 2019 | 103.717 RON | 43.472 RON | 2.914 RON | 28.273 RON | 119.594 RON | 145.167 RON | 1 |
| 2018 | 67.460 RON | 20.227 RON | 3.025 RON | — | 104.720 RON | 101.695 RON | 1 |
| 2017 | 77.776 RON | 39.428 RON | 21.406 RON | 1.333 RON | 101.319 RON | 81.468 RON | 1 |
| 2016 | 72.820 RON | 41.840 RON | 19.593 RON | 6.667 RON | 83.481 RON | 70.859 RON | 1 |
| 2015 | 51.956 RON | 28.819 RON | 19.119 RON | 12.187 RON | 35.483 RON | 28.819 RON | 1 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| Cifra de afaceri | 77.390 RON | 62.486 RON | 80.154 RON | 77.004 RON | 25.719 RON | 27.707 RON | 103.717 RON | 67.460 RON | 77.776 RON | 72.820 RON | 51.956 RON |
| Venituri totale | 81.204 RON | 62.523 RON | 80.154 RON | 77.004 RON | 25.719 RON | 27.707 RON | 103.717 RON | 67.460 RON | 77.776 RON | 72.820 RON | 51.956 RON |
| Cheltuieli totale | 78.517 RON | 79.993 RON | 79.304 RON | 41.581 RON | 24.334 RON | 35.878 RON | 59.207 RON | 46.559 RON | 36.807 RON | 28.796 RON | 21.741 RON |
| Profit brut | 2.687 RON | 0 RON | 850 RON | 35.423 RON | 1.385 RON | 0 RON | 44.510 RON | 20.901 RON | 40.969 RON | 44.024 RON | 30.215 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 17.470 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.171 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — |
| Profit net | 1.972 RON | 0 RON | 119 RON | 34.004 RON | 1.385 RON | 0 RON | 43.472 RON | 20.227 RON | 39.428 RON | 41.840 RON | 28.819 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 18.082 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.438 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.769 RON | 3.402 RON | 3.650 RON | 10.444 RON | 17.238 RON | 24.032 RON | 28.273 RON | — | 1.333 RON | 6.667 RON | 12.187 RON |
| Active circulante | 145.320 RON | 137.956 RON | 156.367 RON | 163.767 RON | 120.854 RON | 115.252 RON | 119.594 RON | 104.720 RON | 101.319 RON | 83.481 RON | 35.483 RON |
| Stocuri | 1.500 RON | 1.500 RON | 1.000 RON | — | — | — | — | — | — | — | 1.090 RON |
| Creante | 2.055 RON | — | — | — | — | 3.041 RON | — | — | — | 26 RON | 26 RON |
| Casa si conturi la banci | 141.765 RON | 136.456 RON | 155.367 RON | 163.767 RON | 120.854 RON | 112.211 RON | 119.594 RON | 104.720 RON | 101.319 RON | 83.455 RON | 34.367 RON |
| Cheltuieli in avans | 12 RON | — | 652 RON | 535 RON | 940 RON | — | 214 RON | — | 222 RON | 304 RON | 268 RON |
| Datorii totale | 10.825 RON | 7.054 RON | 7.933 RON | 2.629 RON | 919 RON | 2.555 RON | 2.914 RON | 3.025 RON | 21.406 RON | 19.593 RON | 19.119 RON |
| Capitaluri proprii | 136.276 RON | 134.304 RON | 152.736 RON | 172.117 RON | 138.113 RON | 136.729 RON | 145.167 RON | 101.695 RON | 81.468 RON | 70.859 RON | 28.819 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.