ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
TERMEN PRESCHIMBAT
În temeiul art. 230 C.pr.civ. preschimbă termenul de judecată din data de 17.06.2026, la data de 13.01.2027, ora 9,00
Termen intermediar
Acorda termen pentru efectuarea expertizei dispusa in cauza.
Termen intermediar
Raportat la Hotărârea Adunării Generale a judecătorilor din cadrul Judecătoriei Zalău nr. 3/26.08.2025 şi faţă de lipsa raportului de expertiză, dispune amânarea judecării cauzei la data de 13.01.2026.
pentru lipsa raportului de expertiză
pentru lipsa raportului de expertiză
pentru lipsa raportului de expertiză
pentru administrare probe
pentru efectuare adrese
Admite cererea de abţinere.
În temeiul art. 29 alin. 4 din Legea nr. 47/1992 privind organizarea şi funcţionarea Curţii Constituţionale, Admite cererea de sesizare şi sesizează Curtea Constitu?ională cu privire la excep?ia de neconstitu?ionalitate a dispozi?iilor art. 24 alin. (3) din Legea nr. 18/1991 astfel cum a fost modificată prin Legea nr. 231/2018 ?i Legea nr. 87/2020 şi art. 27 alin. (2 indice 3) din Legea nr.18/1991 astfel cum a fost modificată prin Legea nr. 231/2018, Legea nr. 105/2019, Legea 87/2020 ?i Legea nr. 237/2020, raportat la art. 44 alin. (1) ?i (2), art. 136 alin. (2), (4) din Constitu?ia României şi art. 1 alin. (5) din Constituţie, excepţie ridicată de Comisia Judeţeană Pentru Stabilirea Dreptului de Proprietate asupra Terenurilor Sălaj, Fără cale de atac. În temeiul art.413 alin.1 pct.1 C.pr.civ., dispune suspendarea judecării cauzei, până la pronunţarea şi motivarea deciziei Curţii Constituţionale. Cu drept de recurs pe toată durata suspendării. Pronunţată în şedinţă publică azi, 17.09.2021.
Amână pronun?area la data de 17 septembrie 2021. Pronun?area se va face prin punerea solu?iei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.
Amână judecarea cauzei la data de 10 septembrie 2021, ora 9:00, pentru ca părţile să-şi exprime opinia faţă de excepţia de neconstituţionalitate invocată de pârâta Comisia Judeţeană pentru stabilirea dreptului de proprietate asupra terneurilor Sălaj.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 74.605 RON | -14.632 RON | 5.010 RON | 123.600 RON | 402.937 RON | 521.101 RON | 1 |
| 2024 | 167.568 RON | 18.289 RON | 5.188 RON | 138.809 RON | 409.181 RON | 535.733 RON | 1 |
| 2023 | 229.501 RON | 112.786 RON | 4.970 RON | 160.207 RON | 369.276 RON | 517.444 RON | 1 |
| 2022 | 178.183 RON | 128.705 RON | 3.696 RON | 119.343 RON | 424.785 RON | 533.363 RON | 1 |
| 2021 | 256.200 RON | 177.762 RON | 918 RON | 132.621 RON | 288.054 RON | 404.657 RON | 1 |
| 2020 | 298.288 RON | 202.182 RON | 100.515 RON | 150.061 RON | 192.023 RON | 226.896 RON | 2 |
| 2019 | 174.871 RON | 53.345 RON | 162.660 RON | 167.516 RON | 46.578 RON | 24.714 RON | 2 |
| 2018 | 143.744 RON | 39.319 RON | 231.087 RON | 184.970 RON | 44.205 RON | -28.632 RON | 3 |
| 2017 | 113.333 RON | -9.606 RON | 275.074 RON | 204.198 RON | 29.645 RON | -67.950 RON | 4 |
| 2016 | 69.022 RON | -22.684 RON | 160.443 RON | 70.949 RON | 64.897 RON | -58.344 RON | 5 |
| 2015 | 1.415 RON | -35.860 RON | 126.495 RON | 81.019 RON | 44.566 RON | -35.660 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 74.605 RON | 167.568 RON | 229.501 RON | 178.183 RON | 256.200 RON | 298.288 RON | 174.871 RON | 143.744 RON | 113.333 RON | 69.022 RON | 1.415 RON |
| Venituri totale | 110.430 RON | 167.598 RON | 234.498 RON | 186.218 RON | 256.212 RON | 316.420 RON | 174.871 RON | 159.482 RON | 129.702 RON | 72.821 RON | 11.486 RON |
| Cheltuieli totale | 124.302 RON | 147.632 RON | 119.367 RON | 52.799 RON | 73.307 RON | 111.282 RON | 119.777 RON | 118.610 RON | 138.174 RON | 94.814 RON | 47.304 RON |
| Profit brut | 0 RON | 19.966 RON | 115.131 RON | 133.419 RON | 182.905 RON | 205.138 RON | 55.094 RON | 40.872 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 13.872 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.472 RON | 21.993 RON | — |
| Profit net | 0 RON | 18.289 RON | 112.786 RON | 128.705 RON | 177.762 RON | 202.182 RON | 53.345 RON | 39.319 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 14.632 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 9.606 RON | 22.684 RON | 35.860 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 123.600 RON | 138.809 RON | 160.207 RON | 119.343 RON | 132.621 RON | 150.061 RON | 167.516 RON | 184.970 RON | 204.198 RON | 70.949 RON | 81.019 RON |
| Active circulante | 402.937 RON | 409.181 RON | 369.276 RON | 424.785 RON | 288.054 RON | 192.023 RON | 46.578 RON | 44.205 RON | 29.645 RON | 64.897 RON | 44.566 RON |
| Stocuri | 33.182 RON | 36.825 RON | 69.859 RON | 65.280 RON | 43.498 RON | 34.394 RON | 32.980 RON | 40.248 RON | 29.379 RON | 21.435 RON | 1.952 RON |
| Creante | 118.085 RON | 134.896 RON | 134.605 RON | 112.683 RON | 97.686 RON | 29.635 RON | 297 RON | 3.045 RON | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 251.670 RON | 237.460 RON | 164.812 RON | 246.822 RON | 146.870 RON | 127.994 RON | 13.301 RON | 912 RON | 266 RON | 43.462 RON | 42.614 RON |
| Datorii totale | 5.010 RON | 5.188 RON | 4.970 RON | 3.696 RON | 918 RON | 100.515 RON | 162.660 RON | 231.087 RON | 275.074 RON | 160.443 RON | 126.495 RON |
| Venituri in avans | 426 RON | 7.069 RON | 7.069 RON | 7.069 RON | 15.100 RON | 14.673 RON | 26.720 RON | 26.720 RON | 26.719 RON | 33.747 RON | 34.750 RON |
| Capitaluri proprii | 521.101 RON | 535.733 RON | 517.444 RON | 533.363 RON | 404.657 RON | 226.896 RON | 24.714 RON | -28.632 RON | -67.950 RON | -58.344 RON | -35.660 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 4 | 5 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
3 contracte atribuite, in valoare de 24.900 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 24.903 lei.
Achizitii directe
3 contracte
24.900 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 19:19).