ECHIPA DE TÂMPLĂRIE S.R.L.
- J39/151/2015VRANCEAdin 23.03.2015
- J40/11658/2018BUCURESTIdin 13.08.2018
- J2020000794390VRANCEAdin 18.11.2020in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
EUROCASA
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 52,5% |
| persoană | 47,5% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8.512.617 RON | 300.394 RON | 1.571.274 RON | 615.316 RON | 1.742.876 RON | 780.055 RON | 13 |
| 2024 | 8.672.014 RON | 127.810 RON | 1.815.690 RON | 580.076 RON | 1.926.265 RON | 645.695 RON | 13 |
| 2023 | 6.843.736 RON | 122.211 RON | 1.321.184 RON | 479.148 RON | 1.422.695 RON | 556.885 RON | 10 |
| 2022 | 6.525.927 RON | 64.936 RON | 1.215.871 RON | 143.067 RON | 1.541.294 RON | 434.674 RON | 3 |
| 2021 | 5.371.882 RON | 226.244 RON | 525.668 RON | 192.470 RON | 1.261.139 RON | 878.417 RON | 4 |
| 2020 | 4.922.173 RON | 382.838 RON | 467.615 RON | 229.205 RON | 955.815 RON | 652.173 RON | 3 |
| 2019 | 4.646.172 RON | 81.274 RON | 309.107 RON | 119.776 RON | 749.932 RON | 479.661 RON | 6 |
| 2018 | 3.566.462 RON | 458.187 RON | 85.249 RON | 121.960 RON | 809.112 RON | 458.387 RON | 10 |
| 2017 | 198.371 RON | 107.656 RON | 8.375 RON | 139.557 RON | 65.256 RON | 107.856 RON | 4 |
| 2016 | 143.967 RON | 61.087 RON | 9.705 RON | 157.340 RON | 80.336 RON | 123.681 RON | 4 |
| 2015 | 173.305 RON | 62.394 RON | 67.909 RON | 201.643 RON | 48.858 RON | 62.594 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 8.512.617 RON | 8.672.014 RON | 6.843.736 RON | 6.525.927 RON | 5.371.882 RON | 4.922.173 RON | 4.646.172 RON | 3.566.462 RON | 198.371 RON | 143.967 RON | 173.305 RON |
| Venituri totale | 8.560.818 RON | 8.849.526 RON | 6.866.888 RON | 6.543.566 RON | 5.389.284 RON | 4.946.365 RON | 4.661.886 RON | 3.582.172 RON | 214.079 RON | 186.675 RON | 173.315 RON |
| Cheltuieli totale | 8.231.131 RON | 8.700.620 RON | 6.733.028 RON | 6.467.929 RON | 5.133.097 RON | 4.515.200 RON | 4.537.290 RON | 3.091.690 RON | 104.439 RON | 123.879 RON | 105.722 RON |
| Profit brut | 329.687 RON | 148.906 RON | 133.860 RON | 75.637 RON | 256.187 RON | 431.165 RON | 124.596 RON | 490.482 RON | 109.640 RON | 62.796 RON | 67.593 RON |
| Profit net | 300.394 RON | 127.810 RON | 122.211 RON | 64.936 RON | 226.244 RON | 382.838 RON | 81.274 RON | 458.187 RON | 107.656 RON | 61.087 RON | 62.394 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 615.316 RON | 580.076 RON | 479.148 RON | 143.067 RON | 192.470 RON | 229.205 RON | 119.776 RON | 121.960 RON | 139.557 RON | 157.340 RON | 201.643 RON |
| Active circulante | 1.742.876 RON | 1.926.265 RON | 1.422.695 RON | 1.541.294 RON | 1.261.139 RON | 955.815 RON | 749.932 RON | 809.112 RON | 65.256 RON | 80.336 RON | 48.858 RON |
| Stocuri | 674.951 RON | 130.508 RON | 222.257 RON | 252.862 RON | 664.928 RON | 120.682 RON | 90.639 RON | 126.446 RON | 11.549 RON | 11.549 RON | 16.455 RON |
| Creante | 837.102 RON | 1.465.817 RON | 811.415 RON | 912.981 RON | 453.439 RON | 337.964 RON | 416.674 RON | 357.901 RON | 213 RON | 31.813 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 230.823 RON | 329.940 RON | 389.023 RON | 375.451 RON | 142.772 RON | 497.169 RON | 242.619 RON | 324.765 RON | 53.494 RON | 36.974 RON | 32.403 RON |
| Datorii totale | 1.571.274 RON | 1.815.690 RON | 1.321.184 RON | 1.215.871 RON | 525.668 RON | 467.615 RON | 309.107 RON | 85.249 RON | 8.375 RON | 9.705 RON | 67.909 RON |
| Venituri in avans | 6.863 RON | 44.956 RON | 23.774 RON | 33.816 RON | 49.524 RON | 65.232 RON | 80.940 RON | 387.436 RON | 88.582 RON | 104.290 RON | 119.998 RON |
| Capitaluri proprii | 780.055 RON | 645.695 RON | 556.885 RON | 434.674 RON | 878.417 RON | 652.173 RON | 479.661 RON | 458.387 RON | 107.856 RON | 123.681 RON | 62.594 RON |
| Capital subscris varsat | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — |
| Nr. mediu salariati | 13 | 13 | 10 | 3 | 4 | 3 | 6 | 10 | 4 | 4 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
25 de contracte atribuite, in valoare de 418.043 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 402.438 lei.
Achizitii directe
24 de contracte
402.414 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
15.629 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.238.380 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 05:02).