| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.424.538 RON | 135.927 RON | 317.750 RON | 13.665 RON | 455.827 RON | 136.992 RON | 19 |
| 2024 | 2.357.546 RON | 918.473 RON | 212.230 RON | 2.536 RON | 234.629 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 18.635 RON |
| 20 |
| 2023 | 159.812 RON | -763 RON | 234.760 RON | — | 269.922 RON | 35.162 RON | 3 |
| 2022 | 157.548 RON | -7.338 RON | 242.842 RON | — | 361.143 RON | 118.301 RON | 3 |
| 2021 | 153.112 RON | 43.861 RON | 207.710 RON | 2.914 RON | 400.435 RON | 195.639 RON | 1 |
| 2020 | 124.430 RON | 4.556 RON | 202.552 RON | 7.126 RON | 463.884 RON | 268.458 RON | 1 |
| 2019 | 137.832 RON | -21.231 RON | 98.754 RON | 11.848 RON | 370.808 RON | 283.902 RON | 1 |
| 2018 | 346.271 RON | 177.163 RON | 139.781 RON | 16.974 RON | 427.940 RON | 305.133 RON | 1 |
| 2017 | 208.138 RON | 102.578 RON | 67.344 RON | 5.196 RON | 190.022 RON | 127.969 RON | 1 |
| 2016 | 80.318 RON | 32.158 RON | 6.703 RON | 1.210 RON | 50.357 RON | 45.391 RON | 1 |
| 2015 | 33.531 RON | 13.033 RON | 3.074 RON | 1.746 RON | 14.561 RON | 13.233 RON | 1 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| Cifra de afaceri | 1.424.538 RON | 2.357.546 RON | 159.812 RON | 157.548 RON | 153.112 RON | 124.430 RON | 137.832 RON | 346.271 RON | 208.138 RON | 80.318 RON | 33.531 RON |
| Venituri totale | 1.550.639 RON | 2.458.280 RON | 159.808 RON | 157.710 RON | 153.112 RON | 124.430 RON | 137.929 RON | 346.321 RON | 208.619 RON | 80.599 RON | 33.595 RON |
| Cheltuieli totale | 1.390.308 RON | 1.468.724 RON | 158.969 RON | 163.499 RON | 107.703 RON | 118.606 RON | 157.766 RON | 165.680 RON | 100.972 RON | 46.022 RON | 19.554 RON |
| Profit brut | 160.331 RON | 989.556 RON | 839 RON | 0 RON | 45.409 RON | 5.824 RON | 0 RON | 180.641 RON | 107.647 RON | 34.577 RON | 14.041 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.789 RON | 0 RON | 0 RON | 19.837 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — |
| Profit net | 135.927 RON | 918.473 RON | 0 RON | 0 RON | 43.861 RON | 4.556 RON | 0 RON | 177.163 RON | 102.578 RON | 32.158 RON | 13.033 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 763 RON | 7.338 RON | 0 RON | 0 RON | 21.231 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 13.665 RON | 2.536 RON | — | — | 2.914 RON | 7.126 RON | 11.848 RON | 16.974 RON | 5.196 RON | 1.210 RON | 1.746 RON |
| Active circulante | 455.827 RON | 234.629 RON | 269.922 RON | 361.143 RON | 400.435 RON | 463.884 RON | 370.808 RON | 427.940 RON | 190.022 RON | 50.357 RON | 14.561 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | 8.016 RON | — | — | — | — | — | — |
| Creante | 259.816 RON | 62.070 RON | 241.985 RON | 17.702 RON | 51.832 RON | 41.997 RON | 46.800 RON | 78.663 RON | 26.550 RON | 21.956 RON | 3.973 RON |
| Casa si conturi la banci | 196.011 RON | 172.559 RON | 27.937 RON | 343.441 RON | 339.587 RON | 421.887 RON | 324.008 RON | 349.277 RON | 163.472 RON | 28.401 RON | 10.588 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | 95 RON | 527 RON | — |
| Datorii totale | 317.750 RON | 212.230 RON | 234.760 RON | 242.842 RON | 207.710 RON | 202.552 RON | 98.754 RON | 139.781 RON | 67.344 RON | 6.703 RON | 3.074 RON |
| Venituri in avans | 14.750 RON | 6.300 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 136.992 RON | 18.635 RON | 35.162 RON | 118.301 RON | 195.639 RON | 268.458 RON | 283.902 RON | 305.133 RON | 127.969 RON | 45.391 RON | 13.233 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — |
| Nr. mediu salariati | 19 | 20 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.