TECHNO TEAM GROUP S.R.L.
- TEHNO TEAM SRLdocumentat pana in 2022
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 23.078.786 RON | 2.204.708 RON | 13.987.984 RON | 14.371.962 RON | 6.967.156 RON | 5.693.953 RON | 100 |
| 2024 | 27.310.674 RON | 4.753.677 RON | 10.220.212 RON | 9.512.783 RON | 7.283.826 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 6.541.917 RON |
| 99 |
| 2023 | 16.566.586 RON | 1.092.378 RON | 11.364.540 RON | 9.387.009 RON | 4.561.544 RON | 2.586.065 RON | 85 |
| 2022 | 11.616.939 RON | 1.493.447 RON | 11.505.412 RON | 8.948.123 RON | 4.038.967 RON | 1.493.687 RON | 60 |
| 2021 | 10.595.107 RON | 1.994.689 RON | 4.066.545 RON | 5.172.365 RON | 889.109 RON | 1.994.929 RON | 71 |
| 2020 | 4.129.428 RON | 1.240.843 RON | 4.358.088 RON | 4.896.098 RON | 703.073 RON | 1.241.083 RON | 33 |
| 2019 | 3.463.971 RON | 787.429 RON | 2.566.586 RON | 2.815.528 RON | 538.727 RON | 787.669 RON | 38 |
| 2018 | 3.921.130 RON | 942.749 RON | 822.605 RON | 908.791 RON | 856.803 RON | 942.989 RON | 40 |
| 2017 | 1.693.058 RON | 416.409 RON | 157.562 RON | 11.729 RON | 469.600 RON | 323.767 RON | 45 |
| 2016 | 214.948 RON | -100.166 RON | 202.315 RON | 165.452 RON | -55.779 RON | -92.642 RON | 8 |
| 2015 | 217.953 RON | 7.324 RON | 51.850 RON | 1.547 RON | 57.827 RON | 7.524 RON | 14 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| Cifra de afaceri | 23.078.786 RON | 27.310.674 RON | 16.566.586 RON | 11.616.939 RON | 10.595.107 RON | 4.129.428 RON | 3.463.971 RON | 3.921.130 RON | 1.693.058 RON | 214.948 RON | 217.953 RON |
| Venituri totale | 25.356.195 RON | 27.525.308 RON | 17.300.140 RON | 11.631.896 RON | 11.804.572 RON | 4.313.179 RON | 3.466.998 RON | 3.921.130 RON | 1.693.059 RON | 214.948 RON | 217.953 RON |
| Cheltuieli totale | 22.641.794 RON | 21.783.895 RON | 15.851.734 RON | 9.756.109 RON | 9.507.216 RON | 3.036.257 RON | 2.644.899 RON | 2.939.169 RON | 1.259.719 RON | 312.964 RON | 204.090 RON |
| Profit brut | 2.714.401 RON | 5.741.413 RON | 1.448.406 RON | 1.875.787 RON | 2.297.356 RON | 1.276.922 RON | 822.099 RON | 981.961 RON | 433.340 RON | 0 RON | 13.863 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 98.016 RON | — |
| Profit net | 2.204.708 RON | 4.753.677 RON | 1.092.378 RON | 1.493.447 RON | 1.994.689 RON | 1.240.843 RON | 787.429 RON | 942.749 RON | 416.409 RON | 0 RON | 7.324 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 100.166 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 14.371.962 RON | 9.512.783 RON | 9.387.009 RON | 8.948.123 RON | 5.172.365 RON | 4.896.098 RON | 2.815.528 RON | 908.791 RON | 11.729 RON | 165.452 RON | 1.547 RON |
| Active circulante | 6.967.156 RON | 7.283.826 RON | 4.561.544 RON | 4.038.967 RON | 889.109 RON | 703.073 RON | 538.727 RON | 856.803 RON | 469.600 RON | -55.779 RON | 57.827 RON |
| Stocuri | 1.911.516 RON | 707.933 RON | 73.460 RON | 750 RON | 55.041 RON | 79.253 RON | 53.248 RON | — | — | — | — |
| Creante | 4.954.379 RON | 5.695.785 RON | 3.246.034 RON | 4.006.757 RON | 795.273 RON | 512.341 RON | 376.336 RON | 644.360 RON | 291.653 RON | -56.326 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 101.261 RON | 880.108 RON | 1.242.050 RON | 31.460 RON | 38.795 RON | 111.479 RON | 109.143 RON | 212.443 RON | 177.947 RON | 547 RON | 57.827 RON |
| Cheltuieli in avans | 506 RON | 51 RON | 2.052 RON | 12.009 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 13.987.984 RON | 10.220.212 RON | 11.364.540 RON | 11.505.412 RON | 4.066.545 RON | 4.358.088 RON | 2.566.586 RON | 822.605 RON | 157.562 RON | 202.315 RON | 51.850 RON |
| Venituri in avans | 1.657.687 RON | 34.531 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 5.693.953 RON | 6.541.917 RON | 2.586.065 RON | 1.493.687 RON | 1.994.929 RON | 1.241.083 RON | 787.669 RON | 942.989 RON | 323.767 RON | -92.642 RON | 7.524 RON |
| Capital subscris varsat | 1.490.200 RON | 1.490.200 RON | 1.490.200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — |
| Nr. mediu salariati | 100 | 99 | 85 | 60 | 71 | 33 | 38 | 40 | 45 | 8 | 14 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.