REPARAȚII LUCIAN S.R.L.
- RECUPERARE MEDICALĂ AQUA SRLdocumentat pana in 2023
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.750 RON | 2.569 RON | 107.180 RON | 0 RON | 4.765 RON | -102.415 RON | 0 |
| 2024 | 33.745 RON | 23.223 RON | 107.990 RON | — | 3.007 RON | -104.983 RON | — |
| 2023 | — | 0 RON | 128.206 RON | — | — | -128.206 RON | — |
| 2022 | — | -1.500 RON | 128.206 RON | — | — | -128.206 RON | — |
| 2021 | — | -1.800 RON | 126.706 RON | — | — | -126.706 RON | — |
| 2020 | — | -1.800 RON | 124.906 RON | — | — | -124.906 RON | — |
| 2019 | — | -3.396 RON | 123.106 RON | — | — | -123.106 RON | 1 |
| 2018 | — | -7.379 RON | 119.710 RON | — | — | -119.710 RON | 1 |
| 2017 | — | -3.888 RON | 114.938 RON | — | 2.607 RON | -112.331 RON | 1 |
| 2016 | — | -23.566 RON | 108.443 RON | — | — | -108.443 RON | 1 |
| 2015 | — | -85.077 RON | 85.273 RON | 176 RON | 220 RON | -84.877 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 3.750 RON | 33.745 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Venituri totale | 3.750 RON | 33.745 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 692 RON | 6.099 RON | — | 1.500 RON | 1.800 RON | 1.800 RON | 3.396 RON | 7.379 RON | 3.888 RON | 23.566 RON | 85.077 RON |
| Profit brut | 3.058 RON | 27.646 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.500 RON | 1.800 RON | 1.800 RON | 3.396 RON | 7.379 RON | 3.888 RON | 23.566 RON | — |
| Profit net | 2.569 RON | 23.223 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.500 RON | 1.800 RON | 1.800 RON | 3.396 RON | 7.379 RON | 3.888 RON | 23.566 RON | 85.077 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 176 RON |
| Active circulante | 4.765 RON | 3.007 RON | — | — | — | — | — | — | 2.607 RON | — | 220 RON |
| Creante | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | 2.607 RON | — | — |
| Casa si conturi la banci | 4.765 RON | 3.007 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 220 RON |
| Datorii totale | 107.180 RON | 107.990 RON | 128.206 RON | 128.206 RON | 126.706 RON | 124.906 RON | 123.106 RON | 119.710 RON | 114.938 RON | 108.443 RON | 85.273 RON |
| Capitaluri proprii | -102.415 RON | -104.983 RON | -128.206 RON | -128.206 RON | -126.706 RON | -124.906 RON | -123.106 RON | -119.710 RON | -112.331 RON | -108.443 RON | -84.877 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.