| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 164.179 RON | 551 RON | 70.831 RON | 75.600 RON | 13.108 RON | 18.002 RON | 1 |
| 2024 | 148.482 RON | -1.976 RON | 94.802 RON | 96.213 RON | 15.915 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 17.451 RON |
| 1 |
| 2023 | 126.213 RON | -16.734 RON | 122.055 RON | 126.303 RON | 15.054 RON | 19.427 RON | 1 |
| 2022 | 136.298 RON | 17.842 RON | 7.774 RON | 35.948 RON | 7.862 RON | 36.161 RON | 1 |
| 2021 | 106.465 RON | 48.517 RON | -27.713 RON | 43.693 RON | 41.067 RON | 112.598 RON | — |
| 2020 | 87.472 RON | -30.494 RON | 44.747 RON | 52.442 RON | 66.260 RON | 74.080 RON | — |
| 2019 | 73.335 RON | 15.402 RON | 42.424 RON | 66.371 RON | 80.503 RON | 104.575 RON | 0 |
| 2018 | 77.620 RON | 32.802 RON | 2.136 RON | 9.153 RON | 93.611 RON | 100.753 RON | — |
| 2017 | 74.487 RON | 25.258 RON | 1.741 RON | — | 80.204 RON | 78.463 RON | — |
| 2016 | 73.335 RON | 47.360 RON | 2.578 RON | — | 68.215 RON | 65.637 RON | 1 |
| 2015 | 26.369 RON | 18.277 RON | 1.235 RON | — | 19.712 RON | 18.477 RON | 0 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| Cifra de afaceri | 164.179 RON | 148.482 RON | 126.213 RON | 136.298 RON | 106.465 RON | 87.472 RON | 73.335 RON | 77.620 RON | 74.487 RON | 73.335 RON | 26.369 RON |
| Venituri totale | 164.179 RON | 153.748 RON | 126.213 RON | 141.837 RON | 109.242 RON | 87.472 RON | 73.389 RON | 82.398 RON | 74.487 RON | 73.335 RON | 26.369 RON |
| Cheltuieli totale | 159.659 RON | 152.258 RON | 142.129 RON | 120.472 RON | 57.515 RON | 115.469 RON | 55.955 RON | 47.267 RON | 46.996 RON | 23.774 RON | 7.301 RON |
| Profit brut | 4.520 RON | 1.490 RON | 0 RON | 21.365 RON | 51.727 RON | 0 RON | 17.434 RON | 35.131 RON | 27.491 RON | 49.561 RON | 19.068 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 15.916 RON | 0 RON | 0 RON | 27.997 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — |
| Profit net | 551 RON | 0 RON | 0 RON | 17.842 RON | 48.517 RON | 0 RON | 15.402 RON | 32.802 RON | 25.258 RON | 47.360 RON | 18.277 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 1.976 RON | 16.734 RON | 0 RON | 0 RON | 30.494 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 75.600 RON | 96.213 RON | 126.303 RON | 35.948 RON | 43.693 RON | 52.442 RON | 66.371 RON | 9.153 RON | — | — | — |
| Active circulante | 13.108 RON | 15.915 RON | 15.054 RON | 7.862 RON | 41.067 RON | 66.260 RON | 80.503 RON | 93.611 RON | 80.204 RON | 68.215 RON | 19.712 RON |
| Stocuri | 4.299 RON | 4.049 RON | 3.676 RON | 3.002 RON | 6.072 RON | 2.732 RON | 607 RON | 475 RON | 437 RON | — | — |
| Creante | 7.647 RON | 6.638 RON | 6.180 RON | 4.610 RON | 4.610 RON | 4.994 RON | 4.646 RON | 5.003 RON | 4.966 RON | 4.946 RON | 7.577 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.162 RON | 5.228 RON | 5.198 RON | 250 RON | 30.385 RON | 58.534 RON | 75.250 RON | 88.133 RON | 74.801 RON | 63.269 RON | 12.135 RON |
| Cheltuieli in avans | 125 RON | 125 RON | 125 RON | 125 RON | 125 RON | 125 RON | 125 RON | 125 RON | — | — | — |
| Datorii totale | 70.831 RON | 94.802 RON | 122.055 RON | 7.774 RON | -27.713 RON | 44.747 RON | 42.424 RON | 2.136 RON | 1.741 RON | 2.578 RON | 1.235 RON |
| Capitaluri proprii | 18.002 RON | 17.451 RON | 19.427 RON | 36.161 RON | 112.598 RON | 74.080 RON | 104.575 RON | 100.753 RON | 78.463 RON | 65.637 RON | 18.477 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | — |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | 0 | — | — | 1 | 0 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 4 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.