| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 359.334 RON | 251.669 RON | 10.364 RON | 16.486 RON | 245.220 RON | 251.909 RON | 1 |
| 2024 | 292.398 RON | 201.667 RON | 9.318 RON | — | 211.225 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 201.907 RON |
| 1 |
| 2023 | 212.813 RON | 139.827 RON | 7.710 RON | — | 147.777 RON | 140.067 RON | 1 |
| 2022 | 231.023 RON | 183.735 RON | 3.025 RON | — | 250.033 RON | 247.008 RON | 1 |
| 2021 | 212.009 RON | 135.274 RON | 24.007 RON | — | 222.554 RON | 198.547 RON | 1 |
| 2020 | 249.895 RON | 185.502 RON | 4.882 RON | — | 253.448 RON | 248.566 RON | 2 |
| 2019 | 172.188 RON | 78.468 RON | 8.054 RON | — | 149.587 RON | 141.533 RON | 2 |
| 2018 | 158.892 RON | 85.709 RON | 46.673 RON | 35.410 RON | 160.036 RON | 148.773 RON | 1 |
| 2017 | 218.046 RON | 182.367 RON | 620 RON | 35.493 RON | 209.912 RON | 244.785 RON | — |
| 2016 | 56.296 RON | 46.984 RON | 7.250 RON | 35.741 RON | 80.871 RON | 109.362 RON | — |
| 2015 | 158.733 RON | 62.178 RON | 97.134 RON | 579 RON | 158.933 RON | 62.378 RON | 0 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| Cifra de afaceri | 359.334 RON | 292.398 RON | 212.813 RON | 231.023 RON | 212.009 RON | 249.895 RON | 172.188 RON | 158.892 RON | 218.046 RON | 56.296 RON | 158.733 RON |
| Venituri totale | 361.755 RON | 292.607 RON | 217.782 RON | 236.833 RON | 216.645 RON | 252.790 RON | 175.828 RON | 161.922 RON | 247.133 RON | 56.841 RON | 158.733 RON |
| Cheltuieli totale | 103.839 RON | 88.074 RON | 75.865 RON | 50.833 RON | 79.221 RON | 64.859 RON | 95.638 RON | 74.624 RON | 57.399 RON | 8.169 RON | 91.793 RON |
| Profit brut | 257.916 RON | 204.533 RON | 141.917 RON | 186.000 RON | 137.424 RON | 187.931 RON | 80.190 RON | 87.298 RON | 189.734 RON | 48.672 RON | 66.940 RON |
| Profit net | 251.669 RON | 201.667 RON | 139.827 RON | 183.735 RON | 135.274 RON | 185.502 RON | 78.468 RON | 85.709 RON | 182.367 RON | 46.984 RON | 62.178 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 16.486 RON | — | — | — | — | — | — | 35.410 RON | 35.493 RON | 35.741 RON | 579 RON |
| Active circulante | 245.220 RON | 211.225 RON | 147.777 RON | 250.033 RON | 222.554 RON | 253.448 RON | 149.587 RON | 160.036 RON | 209.912 RON | 80.871 RON | 158.933 RON |
| Stocuri | 5.196 RON | 25.351 RON | 3.951 RON | 3.951 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Creante | 149.578 RON | 106.273 RON | 104.809 RON | 34.959 RON | 32.892 RON | 27.122 RON | 20.346 RON | 61.782 RON | 46.895 RON | 37.303 RON | 158.733 RON |
| Casa si conturi la banci | 90.446 RON | 79.601 RON | 39.017 RON | 211.123 RON | 189.662 RON | 226.326 RON | 129.241 RON | 98.254 RON | 163.017 RON | 43.568 RON | 200 RON |
| Cheltuieli in avans | 567 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 10.364 RON | 9.318 RON | 7.710 RON | 3.025 RON | 24.007 RON | 4.882 RON | 8.054 RON | 46.673 RON | 620 RON | 7.250 RON | 97.134 RON |
| Capitaluri proprii | 251.909 RON | 201.907 RON | 140.067 RON | 247.008 RON | 198.547 RON | 248.566 RON | 141.533 RON | 148.773 RON | 244.785 RON | 109.362 RON | 62.378 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | — | — | 0 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.