ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 493.270 RON | -355.048 RON | 2.630.350 RON | 1.867.787 RON | 2.493.080 RON | 1.771.816 RON | 1 |
| 2024 | 1.502.902 RON | 442.524 RON | 1.131.661 RON | 1.671.949 RON | 1.610.392 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 2.154.642 RON |
| 1 |
| 2023 | 773.081 RON | -131.502 RON | 2.316.538 RON | 1.838.605 RON | 2.187.605 RON | 1.712.119 RON | 1 |
| 2022 | 4.732.785 RON | 1.843.381 RON | 2.616.709 RON | 370.957 RON | 4.087.540 RON | 1.843.621 RON | 2 |
| 2021 | 1.456.105 RON | 309.642 RON | 3.117.261 RON | 84.911 RON | 4.587.503 RON | 1.556.323 RON | 2 |
| 2020 | 1.200.401 RON | 225.960 RON | 2.081.059 RON | 79.098 RON | 3.247.836 RON | 1.246.681 RON | 2 |
| 2019 | 1.870.082 RON | 1.047.881 RON | 1.540.162 RON | 121.305 RON | 2.438.735 RON | 1.020.721 RON | 1 |
| 2018 | 124.774 RON | -18.605 RON | 1.667.173 RON | 167.483 RON | 1.471.223 RON | -27.160 RON | 1 |
| 2017 | — | -8.755 RON | 692.500 RON | — | 683.945 RON | -8.555 RON | — |
| Cifra de afaceri | 493.270 RON | 1.502.902 RON | 773.081 RON | 4.732.785 RON | 1.456.105 RON | 1.200.401 RON | 1.870.082 RON | 124.774 RON | — |
| Venituri totale | 1.106.851 RON | 1.078.083 RON | 1.804.493 RON | 4.712.404 RON | 2.708.950 RON | 1.685.894 RON | 2.451.691 RON | 769.983 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 1.461.899 RON | 592.229 RON | 1.928.285 RON | 2.821.408 RON | 2.386.349 RON | 1.448.124 RON | 1.385.109 RON | 784.845 RON | 8.755 RON |
| Profit brut | 0 RON | 485.854 RON | 0 RON | 1.890.996 RON | 322.601 RON | 237.770 RON | 1.066.582 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 355.048 RON | 0 RON | 123.792 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 14.862 RON | 8.755 RON |
| Profit net | 0 RON | 442.524 RON | 0 RON | 1.843.381 RON | 309.642 RON | 225.960 RON | 1.047.881 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 355.048 RON | 0 RON | 131.502 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 18.605 RON | 8.755 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.867.787 RON | 1.671.949 RON | 1.838.605 RON | 370.957 RON | 84.911 RON | 79.098 RON | 121.305 RON | 167.483 RON | — |
| Active circulante | 2.493.080 RON | 1.610.392 RON | 2.187.605 RON | 4.087.540 RON | 4.587.503 RON | 3.247.836 RON | 2.438.735 RON | 1.471.223 RON | 683.945 RON |
| Stocuri | 2.151.283 RON | 1.583.198 RON | 2.105.897 RON | 3.612.893 RON | 4.247.006 RON | 2.992.458 RON | 1.610.553 RON | 1.219.729 RON | 679.991 RON |
| Creante | 66.427 RON | 15.250 RON | 70.992 RON | 104.921 RON | 82.819 RON | 16.548 RON | 299.167 RON | 209.353 RON | 1.620 RON |
| Casa si conturi la banci | 275.370 RON | 11.944 RON | 10.716 RON | 369.726 RON | 257.678 RON | 238.830 RON | 529.015 RON | 42.141 RON | 2.334 RON |
| Cheltuieli in avans | 41.299 RON | 3.962 RON | 2.447 RON | 1.833 RON | 1.170 RON | 806 RON | 843 RON | 1.307 RON | — |
| Datorii totale | 2.630.350 RON | 1.131.661 RON | 2.316.538 RON | 2.616.709 RON | 3.117.261 RON | 2.081.059 RON | 1.540.162 RON | 1.667.173 RON | 692.500 RON |
| Capitaluri proprii | 1.771.816 RON | 2.154.642 RON | 1.712.119 RON | 1.843.621 RON | 1.556.323 RON | 1.246.681 RON | 1.020.721 RON | -27.160 RON | -8.555 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | — |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 95% |
| persoană |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.