Sari la continut MANIACOLOR SRL CUI 34413990 Nr. Reg. Com. J12/1224/2015 · EUID ROONRC.J12/1224/2015 · Infiintata 24.04.2015
Adresa: COCOȘULUI nr. 27, Turda, jud. Cluj, 401153
MANIACOLOR SRL , CUI 34413990
ONRC · 08.07.2026 ANAF · 27.08.2026 MFP · 19.08.2026 MO IV · 29.08.2026
Adrese 1 adresa identificata COCOȘULUI 27, Municipiul Turda, Cluj, 401153 sediu actual ONRC
vezi adresa → Perioada: 24.04.2015 – prezent Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme , in tabul „Adrese".
Denumiri o singura denumire cunoscuta
Coduri CAEN un singur cod 2015 – 2022 4332 — Lucrări de tâmplărie și dulgherie CAEN Rev. 2
Procedura de insolventa / Publicari in BPI Nu am gasit nicio publicare in Buletinul Procedurilor de Insolventa pentru firma MANIACOLOR SRL.
2015–2022 MFP · 19.08.2026 An Cifra de afaceri Profit / Pierdere Datorii totale Active fixe Active circulante Capitaluri proprii Nr. salariati 2022 — 0 RON 72.991 RON — 200 RON -72.791 RON — 2021 — 0 RON 72.991 RON — 200 RON -72.791 RON
Vezi bilantul detaliat Indicator 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015
In functiune
ONRC · 22.08.2026
Inactiva fiscal din 29.08.2024
ANAF · 31.08.2026
Neplatitor TVA
La incasare Nu
Split TVA Nu ANAF · 31.08.2026
Datorii la stat nu figureaza pe lista ANAF din 30.06.2026
ANAF · 30.06.2026
Constatator negativ se verifica… conform SEAP
2020 — -3.682 RON 84.167 RON — 11.376 RON -72.791 RON 1
2019 17.700 RON 5.982 RON 80.485 RON — 11.376 RON -69.109 RON 1
2018 23.300 RON -8.607 RON 75.291 RON — 200 RON -75.091 RON 1
2017 29.600 RON -13.188 RON 66.762 RON — 278 RON -66.484 RON 2
2016 — -34.902 RON 53.496 RON — 200 RON -53.296 RON 2
2015 — -18.594 RON 18.594 RON — 200 RON -18.394 RON 2
Venituri totale 0 RON 0 RON 0 RON 17.700 RON 23.300 RON 29.600 RON 0 RON 0 RON
Cheltuieli totale — — 3.682 RON 11.541 RON 31.674 RON 42.492 RON 34.902 RON 18.594 RON
Profit brut 0 RON 0 RON 0 RON 6.159 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON
Pierdere bruta 0 RON 0 RON 3.682 RON 0 RON 8.374 RON 12.892 RON 34.902 RON —
Profit net 0 RON 0 RON 0 RON 5.982 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON
Pierdere neta 0 RON 0 RON 3.682 RON 0 RON 8.607 RON 13.188 RON 34.902 RON 18.594 RON
Active circulante 200 RON 200 RON 11.376 RON 11.376 RON 200 RON 278 RON 200 RON 200 RON
Casa si conturi la banci 200 RON 200 RON 11.376 RON 11.376 RON 200 RON 278 RON 200 RON 200 RON
Datorii totale 72.991 RON 72.991 RON 84.167 RON 80.485 RON 75.291 RON 66.762 RON 53.496 RON 18.594 RON
Capitaluri proprii -72.791 RON -72.791 RON -72.791 RON -69.109 RON -75.091 RON -66.484 RON -53.296 RON -18.394 RON
Capital subscris varsat 200 RON 200 RON 200 RON 200 RON 200 RON 200 RON 200 RON —
Nr. mediu salariati — — 1 1 1 2 2 2
Profit / Pierdere 0 RON → 0%
BPI · 31.08.2026
nicio oferta depusa in SICAP Firma nu apare in nicio declaratie de participare din SICAP — nu a depus oferte, deci nu are cu cine sa fi licitat impreuna.
Informatii firma Vizibil după autentificareONRC · 08.07.2026 ANAF · 04.09.2026 MO IV · 29.08.2026
Date de contact
Telefon
Email —
Website —
Activitate Cod CAEN principal 4332 — Lucrări de tâmplărie și dulgherie CAEN Rev. 2 (evidența ANAF, văzut la 06.07.2026) Coduri CAEN secundare 4110 — Dezvoltare (promovare) imobiliară CAEN Rev. 2 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale CAEN Rev. 2 4211 — Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor CAEN Rev. 2 Vezi inca 28 de coduri CAEN secundare → ↑ Ascunde
Sediu Sediu principal Sedii secundare si puncte de lucru — Sucursale UE —
4222 — Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații CAEN Rev. 2
4291 — Construcții hidrotehnice CAEN Rev. 2
4299 — Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a CAEN Rev. 2
4311 — Lucrări de demolare a construcțiilor CAEN Rev. 2
4312 — Lucrări de pregătire a terenului CAEN Rev. 2
4313 — Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții CAEN Rev. 2
4321 — Lucrări de instalații electrice CAEN Rev. 2
4322 — Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat CAEN Rev. 2
4329 — Alte lucrări de instalații pentru construcții CAEN Rev. 2
4331 — Lucrări de ipsoserie CAEN Rev. 2
4333 — Lucrări de pardosire și placare a pereților CAEN Rev. 2
4334 — Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri CAEN Rev. 2
4339 — Alte lucrări de finisare CAEN Rev. 2
4391 — Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții CAEN Rev. 2
4399 — Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. CAEN Rev. 2
4673 — Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare CAEN Rev. 2
4674 — Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire CAEN Rev. 2
4941 — Transporturi rutiere de mărfuri CAEN Rev. 2
4942 — Servicii de mutare CAEN Rev. 2
5210 — Depozitări CAEN Rev. 2
5224 — Manipulări CAEN Rev. 2
7410 — Activități de design specializat CAEN Rev. 2
7732 — Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții CAEN Rev. 2
8121 — Activități generale de curățenie a clădirilor CAEN Rev. 2
8122 — Activități specializate de curățenie CAEN Rev. 2
un act publicat MO IV · 29.08.2026 Persoane identificate in actele publicate (1) in firma (MO IV) cota 100%
asociat 24.04.2015 administrator 24.04.2015
Acte publicate 09.09.2015 Extras al rezoluţiei MO IV nr. 4875/2015 (24/4.012.936)
(asociat unic, administrator, fondator, 20/20 p.s. (100%))
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
MO IV · 29.08.2026 ONRC · 08.07.2026 Nume Cotă Capital Părți sociale persoană administrator 100% 20 / 20 1 deținător în act 100%
Nu am identificat achizitii publice pentru aceasta firma in platforma e-licitatie.ro.
Evolutie financiara 2015–2022 SICAP / e-licitatie.ro · 03.09.2026
Litigii / Dosare in instanta ATENȚIE: Căutarea se face după numele firmei, așa că pot apărea rezultate pentru alte companii cu denumiri similare.Pentru a confirma că dosarul aparține firmei căutate și pentru a-i vedea calitatea în proces, dați click pe link-ul dosarului.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
portal.just.ro · 16.08.2026
MO IV · 29.08.2026 ONRC · 08.07.2026 ANAF · 04.09.2026 Administratori și acționari Telefon (0) Adrese (1)
Nu am gasit niciun administrator al acestei firme care sa apara si la alta firma.
COCOȘULUI 27, Municipiul Turda, Cluj, 401153 sediu actual
vezi adresa → Perioada: 24.04.2015 – prezent 1 alta firma la aceasta adresa (1 la aceasta adresa) → ↑ 1 alta firma la aceasta adresa (1 la aceasta adresa) Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.