| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.220.812 RON | 2.533.427 RON | 1.166.354 RON | 8.698.713 RON | 831.956 RON | 8.069.276 RON | 2 |
| 2024 | 3.789.167 RON | 2.214.362 RON | 2.485.501 RON | 8.888.441 RON | 1.495.948 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 7.633.634 RON |
| 3 |
| 2023 | 3.372.388 RON | 1.715.685 RON | 4.286.381 RON | 9.084.622 RON | 850.217 RON | 5.419.271 RON | 3 |
| 2022 | 2.915.254 RON | 1.587.114 RON | 6.877.430 RON | 9.272.535 RON | 1.504.347 RON | 3.703.586 RON | 3 |
| 2021 | 2.345.705 RON | 887.604 RON | 8.279.920 RON | 9.465.410 RON | 1.108.198 RON | 2.116.472 RON | 3 |
| 2020 | 2.028.493 RON | 816.632 RON | 9.243.366 RON | 9.638.119 RON | 991.860 RON | 1.228.868 RON | 3 |
| 2019 | 1.869.480 RON | 357.821 RON | 10.077.101 RON | 9.830.788 RON | 803.971 RON | 412.236 RON | 3 |
| 2018 | 1.808.672 RON | 547.757 RON | 10.646.583 RON | 10.027.767 RON | 819.280 RON | 54.415 RON | 3 |
| 2017 | 1.212.994 RON | -5.823 RON | 11.206.184 RON | 10.221.322 RON | 622.316 RON | -493.343 RON | 2 |
| 2016 | 59.081 RON | -330.862 RON | 11.810.706 RON | 10.098.029 RON | 1.291.978 RON | -487.540 RON | 1 |
| 2015 | — | -156.898 RON | 5.476.806 RON | 4.668.596 RON | 651.532 RON | -156.678 RON | 1 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| Cifra de afaceri | 4.220.812 RON | 3.789.167 RON | 3.372.388 RON | 2.915.254 RON | 2.345.705 RON | 2.028.493 RON | 1.869.480 RON | 1.808.672 RON | 1.212.994 RON | 59.081 RON | — |
| Venituri totale | 4.220.943 RON | 3.798.147 RON | 3.473.302 RON | 3.114.013 RON | 2.403.435 RON | 2.083.918 RON | 1.984.681 RON | 1.960.561 RON | 1.454.848 RON | 280.796 RON | 126.083 RON |
| Cheltuieli totale | 1.283.124 RON | 1.243.561 RON | 1.486.921 RON | 1.506.606 RON | 1.496.150 RON | 1.248.463 RON | 1.608.132 RON | 1.394.617 RON | 1.448.454 RON | 610.381 RON | 282.981 RON |
| Profit brut | 2.937.819 RON | 2.554.586 RON | 1.986.381 RON | 1.607.407 RON | 907.285 RON | 835.455 RON | 376.549 RON | 565.944 RON | 6.394 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 329.585 RON | — |
| Profit net | 2.533.427 RON | 2.214.362 RON | 1.715.685 RON | 1.587.114 RON | 887.604 RON | 816.632 RON | 357.821 RON | 547.757 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.823 RON | 330.862 RON | 156.898 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 8.698.713 RON | 8.888.441 RON | 9.084.622 RON | 9.272.535 RON | 9.465.410 RON | 9.638.119 RON | 9.830.788 RON | 10.027.767 RON | 10.221.322 RON | 10.098.029 RON | 4.668.596 RON |
| Active circulante | 831.956 RON | 1.495.948 RON | 850.217 RON | 1.504.347 RON | 1.108.198 RON | 991.860 RON | 803.971 RON | 819.280 RON | 622.316 RON | 1.291.978 RON | 651.532 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | 20 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creante | 186.415 RON | 169.098 RON | 189.705 RON | 288.760 RON | 125.354 RON | 151.631 RON | 85.135 RON | 177.890 RON | 146.501 RON | 409.687 RON | 2.896 RON |
| Casa si conturi la banci | 645.541 RON | 1.326.850 RON | 660.492 RON | 1.215.587 RON | 982.844 RON | 840.229 RON | 718.836 RON | 641.390 RON | 475.815 RON | 882.291 RON | 648.636 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 202 RON | 202 RON | 202 RON | 202 RON | 202 RON | — | 780 RON | 930 RON | 6.243 RON | — |
| Datorii totale | 1.166.354 RON | 2.485.501 RON | 4.286.381 RON | 6.877.430 RON | 8.279.920 RON | 9.243.366 RON | 10.077.101 RON | 10.646.583 RON | 11.206.184 RON | 11.810.706 RON | 5.476.806 RON |
| Venituri in avans | 295.039 RON | 265.456 RON | 229.389 RON | 196.068 RON | 177.418 RON | 157.947 RON | 145.422 RON | 146.829 RON | 131.727 RON | 73.084 RON | — |
| Capitaluri proprii | 8.069.276 RON | 7.633.634 RON | 5.419.271 RON | 3.703.586 RON | 2.116.472 RON | 1.228.868 RON | 412.236 RON | 54.415 RON | -493.343 RON | -487.540 RON | -156.678 RON |
| Capital subscris varsat | 240 RON | 240 RON | 240 RON | 240 RON | 240 RON | 240 RON | 240 RON | 240 RON | 240 RON | 220 RON | — |
| Nr. mediu salariati | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | 33,33% |
| firmă | 33,33% |
| firmă | 33,33% |
| persoanăadministratorfostă | — |
| 3 deținători în act | 100% |
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.