Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
bloc 10, etaj parter
| Capitaluri proprii |
|---|
| Nr. salariati |
|---|
| 2025 | 1.847.819 RON | 88 RON | 683.508 RON | 55.914 RON | 629.391 RON | 2.328 RON | 5 |
| 2024 | 1.809.303 RON | 10.252 RON | 581.321 RON | 95.290 RON | 612.664 RON | 126.633 RON | — |
| 2023 | 1.693.314 RON | -29.585 RON | 582.217 RON | 134.666 RON | 864.023 RON | 416.472 RON | 3 |
| 2022 | 2.135.442 RON | 18.065 RON | 334.899 RON | 67.264 RON | 843.637 RON | 576.002 RON | 4 |
| 2021 | 3.024.731 RON | 243.450 RON | 845.354 RON | 124.846 RON | 1.321.186 RON | 600.678 RON | 4 |
| 2020 | 2.329.912 RON | 637.381 RON | 1.224.532 RON | 77.869 RON | 1.612.221 RON | 465.558 RON | 4 |
| 2019 | 1.662.453 RON | -108.329 RON | 405.955 RON | 54.833 RON | 179.299 RON | -171.823 RON | 8 |
| 2018 | 1.906.258 RON | -79.762 RON | 333.284 RON | 29.193 RON | 239.563 RON | -64.528 RON | 8 |
| 2017 | 1.400.624 RON | 5.852 RON | 250.621 RON | 6.361 RON | 259.495 RON | 15.235 RON | 6 |
| 2016 | 989.721 RON | 9.143 RON | 146.749 RON | 420 RON | 155.712 RON | 9.383 RON | 4 |
| 2015 | 281.704 RON | 10.331 RON | 53.587 RON | 120 RON | 63.998 RON | 10.531 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.847.819 RON | 1.809.303 RON | 1.693.314 RON | 2.135.442 RON | 3.024.731 RON | 2.329.912 RON | 1.662.453 RON | 1.906.258 RON | 1.400.624 RON | 989.721 RON | 281.704 RON |
| Venituri totale | 1.968.727 RON |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 1.894.340 RON |
| 1.707.605 RON |
| 2.226.313 RON |
| 3.024.798 RON |
| 2.329.912 RON |
| 1.662.463 RON |
| 1.905.886 RON |
| 1.403.412 RON |
| 996.171 RON |
| 282.103 RON |
| Cheltuieli totale | 1.962.382 RON | 1.879.090 RON | 1.721.951 RON | 2.190.474 RON | 2.751.103 RON | 1.669.232 RON | 1.754.167 RON | 1.966.591 RON | 1.383.788 RON | 979.212 RON | 263.315 RON |
| Profit brut | 6.345 RON | 15.250 RON | 0 RON | 35.839 RON | 273.695 RON | 660.680 RON | 0 RON | 0 RON | 19.624 RON | 16.959 RON | 18.788 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 14.346 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 91.704 RON | 60.705 RON | 0 RON | 0 RON | — |
| Profit net | 88 RON | 10.252 RON | 0 RON | 18.065 RON | 243.450 RON | 637.381 RON | 0 RON | 0 RON | 5.852 RON | 9.143 RON | 10.331 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 29.585 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 108.329 RON | 79.762 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 55.914 RON | 95.290 RON | 134.666 RON | 67.264 RON | 124.846 RON | 77.869 RON | 54.833 RON | 29.193 RON | 6.361 RON | 420 RON | 120 RON |
| Active circulante | 629.391 RON | 612.664 RON | 864.023 RON | 843.637 RON | 1.321.186 RON | 1.612.221 RON | 179.299 RON | 239.563 RON | 259.495 RON | 155.712 RON | 63.998 RON |
| Stocuri | 421.969 RON | 393.976 RON | 372.267 RON | 484.088 RON | 444.875 RON | 1.031.139 RON | 82.429 RON | 197.337 RON | 240.000 RON | 130.586 RON | 56.656 RON |
| Creante | 167.937 RON | 172.374 RON | 438.458 RON | 317.188 RON | 448.946 RON | 489.237 RON | 88.099 RON | 14.065 RON | 332 RON | 2.080 RON | 15 RON |
| Casa si conturi la banci | 39.485 RON | 46.314 RON | 53.298 RON | 42.361 RON | 427.365 RON | 91.845 RON | 8.771 RON | 28.161 RON | 19.163 RON | 23.046 RON | 7.327 RON |
| Cheltuieli in avans | 531 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 683.508 RON | 581.321 RON | 582.217 RON | 334.899 RON | 845.354 RON | 1.224.532 RON | 405.955 RON | 333.284 RON | 250.621 RON | 146.749 RON | 53.587 RON |
| Capitaluri proprii | 2.328 RON | 126.633 RON | 416.472 RON | 576.002 RON | 600.678 RON | 465.558 RON | -171.823 RON | -64.528 RON | 15.235 RON | 9.383 RON | 10.531 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — |
| Nr. mediu salariati | 5 | — | 3 | 4 | 4 | 4 | 8 | 8 | 6 | 4 | 2 |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.