ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6.302.928 RON | 85.835 RON | 439.658 RON | 716.197 RON | 1.636.594 RON | 1.913.133 RON | 2 |
| 2024 | 2.430.809 RON | 82.558 RON | 1.542.088 RON | 749.508 RON | 2.643.878 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 1.851.298 RON |
| 3 |
| 2023 | 3.854.288 RON | -51.159 RON | 1.017.605 RON | 820.565 RON | 1.982.429 RON | 1.785.389 RON | 3 |
| 2022 | 1.993.627 RON | 73.264 RON | 604.771 RON | 822.898 RON | 1.618.421 RON | 1.836.548 RON | 3 |
| 2021 | 2.569.247 RON | 436.644 RON | 536.977 RON | 872.442 RON | 1.454.820 RON | 1.790.285 RON | 3 |
| 2020 | 4.110.217 RON | 538.657 RON | 549.355 RON | 489.227 RON | 1.413.769 RON | 1.353.641 RON | 2 |
| 2019 | 2.611.961 RON | 755.178 RON | 752.237 RON | 468.656 RON | 1.098.565 RON | 814.984 RON | 2 |
| 2018 | 1.395.923 RON | 59.565 RON | 766.660 RON | 464.412 RON | 362.053 RON | 59.805 RON | 3 |
| 2017 | 320.871 RON | 50.944 RON | 265.532 RON | 202.799 RON | 113.917 RON | 51.184 RON | 3 |
| 2016 | 190.008 RON | 5.703 RON | 40.418 RON | 20.013 RON | 21.598 RON | 1.193 RON | 2 |
| 2015 | 24.178 RON | -4.711 RON | 26.756 RON | 1.792 RON | 20.453 RON | -4.511 RON | 1 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| Cifra de afaceri | 6.302.928 RON | 2.430.809 RON | 3.854.288 RON | 1.993.627 RON | 2.569.247 RON | 4.110.217 RON | 2.611.961 RON | 1.395.923 RON | 320.871 RON | 190.008 RON | 24.178 RON |
| Venituri totale | 6.154.946 RON | 2.876.866 RON | 3.682.010 RON | 2.261.446 RON | 3.109.497 RON | 4.152.433 RON | 2.655.273 RON | 1.444.288 RON | 320.871 RON | 190.008 RON | 24.178 RON |
| Cheltuieli totale | 6.051.692 RON | 2.778.906 RON | 3.700.840 RON | 2.171.212 RON | 2.650.242 RON | 3.575.602 RON | 1.873.975 RON | 1.370.665 RON | 266.718 RON | 180.867 RON | 28.163 RON |
| Profit brut | 103.254 RON | 97.960 RON | 0 RON | 90.234 RON | 459.255 RON | 576.831 RON | 781.298 RON | 73.623 RON | 54.153 RON | 9.141 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 18.830 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — |
| Profit net | 85.835 RON | 82.558 RON | 0 RON | 73.264 RON | 436.644 RON | 538.657 RON | 755.178 RON | 59.565 RON | 50.944 RON | 5.703 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 51.159 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.711 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 716.197 RON | 749.508 RON | 820.565 RON | 822.898 RON | 872.442 RON | 489.227 RON | 468.656 RON | 464.412 RON | 202.799 RON | 20.013 RON | 1.792 RON |
| Active circulante | 1.636.594 RON | 2.643.878 RON | 1.982.429 RON | 1.618.421 RON | 1.454.820 RON | 1.413.769 RON | 1.098.565 RON | 362.053 RON | 113.917 RON | 21.598 RON | 20.453 RON |
| Stocuri | 997.226 RON | 1.958.985 RON | 687.037 RON | 1.062.674 RON | 811.160 RON | 434.485 RON | 351.763 RON | 225.732 RON | — | 1.670 RON | 9.899 RON |
| Creante | 388.573 RON | 453.553 RON | 1.285.670 RON | 450.058 RON | 479.192 RON | 669.407 RON | 25.207 RON | 16.142 RON | 7.491 RON | — | 4.000 RON |
| Casa si conturi la banci | 250.795 RON | 231.340 RON | 9.722 RON | 105.689 RON | 164.468 RON | 309.877 RON | 721.595 RON | 120.179 RON | 106.426 RON | 19.928 RON | 6.554 RON |
| Datorii totale | 439.658 RON | 1.542.088 RON | 1.017.605 RON | 604.771 RON | 536.977 RON | 549.355 RON | 752.237 RON | 766.660 RON | 265.532 RON | 40.418 RON | 26.756 RON |
| Capitaluri proprii | 1.913.133 RON | 1.851.298 RON | 1.785.389 RON | 1.836.548 RON | 1.790.285 RON | 1.353.641 RON | 814.984 RON | 59.805 RON | 51.184 RON | 1.193 RON | -4.511 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — |
| Nr. mediu salariati | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.