Nu am gasit nicio publicare in Buletinul Procedurilor de Insolventa pentru firma SISTEM DE COLECTARE-SLC BRAŞOV SRL.
Indicatori financiari
2015–2017
An
Cifra de afaceri
Profit / Pierdere
Datorii totale
Active fixe
Active circulante
Capitaluri proprii
Nr. salariati
2017
1.912.282 RON
132.717 RON
192.121 RON
163.431 RON
744.391 RON
581.689 RON
3
2016
2.017.770 RON
141.282 RON
260.323 RON
141.128 RON
713.316 RON
Vezi bilantul detaliat
Indicator
2017
2016
2015
Cifra de afaceri
1.912.282 RON
2.017.770 RON
291.694 RON
Venituri totale
448.972 RON
3
2015
291.694 RON
277.690 RON
8.104 RON
172.715 RON
327.346 RON
307.690 RON
2
2.079.657 RON
2.069.766 RON
980.120 RON
Cheltuieli totale
1.926.229 RON
1.882.205 RON
693.677 RON
Profit brut
153.428 RON
187.561 RON
286.443 RON
Profit net
132.717 RON
141.282 RON
277.690 RON
Active fixe (imobilizate)
163.431 RON
141.128 RON
172.715 RON
Active circulante
744.391 RON
713.316 RON
327.346 RON
Stocuri
8.137 RON
—
0 RON
Creante
734.718 RON
501.153 RON
7.696 RON
Casa si conturi la banci
1.536 RON
212.163 RON
319.650 RON
Cheltuieli in avans
—
20.000 RON
0 RON
Datorii totale
192.121 RON
260.323 RON
8.104 RON
Provizioane
—
37.445 RON
0 RON
Venituri in avans
134.012 RON
127.704 RON
184.267 RON
Capitaluri proprii
581.689 RON
448.972 RON
307.690 RON
Capital subscris varsat
30.000 RON
30.000 RON
—
Nr. mediu salariati
3
3
2
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 27.08.2026
MFP · 19.08.2026
MO IV · 29.08.2026
BPI · 31.08.2026
MFP · 19.08.2026
Firme partenere
nicio oferta depusa in SICAP
Firma nu apare in nicio declaratie de participare din SICAP — nu a depus oferte, deci nu are cu cine sa fi licitat impreuna.
In dizolvare
ONRC · 22.08.2026
Inactiva fiscaldin 28.09.2019
ANAF · 19.08.2026
TVA anulatdin 28.09.2019
La incasare
Nu
Split TVA
Nu
ANAF · 19.08.2026
Datorii la statnu figureaza pe lista ANAF din 30.06.2026
ANAF · 30.06.2026
Constatator negativse verifica…
conform SEAP
Cifra de afaceri (2017)
1.912.282 RON↓ -5.2%
Profit / Pierdere
132.717 RON↓ -6.1%
Nr. mediu salariati
3→ 0%
Informatii firma
Vizibil după autentificare
ONRC · 08.07.2026ANAF · 03.09.2026MO IV · 29.08.2026
3900 — Activități și servicii de decontaminareCAEN Rev. 2
4520 — Întreținerea și repararea autovehiculelorCAEN Rev. 2
4531 — Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehiculeCAEN Rev. 2
4532 — Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehiculeCAEN Rev. 2
4619 — Intermedieri în comerțul cu produse diverseCAEN Rev. 2
4676 — Comerț cu ridicata al altor produse intermediareCAEN Rev. 2
4677 — Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilorCAEN Rev. 2
4941 — Transporturi rutiere de mărfuriCAEN Rev. 2
5210 — DepozităriCAEN Rev. 2
5221 — Activități de servicii anexe pentru transporturi terestreCAEN Rev. 2
5224 — ManipulăriCAEN Rev. 2
6810 — Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare propriiCAEN Rev. 2
6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriateCAEN Rev. 2
7021 — Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicăriiCAEN Rev. 2
7022 — Activități de consultanță pentru afaceri și managementCAEN Rev. 2
7320 — Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publiceCAEN Rev. 2
7490 — Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.CAEN Rev. 2
8292 — Activități de ambalareCAEN Rev. 2
8299 — Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.CAEN Rev. 2
8559 — Alte forme de învățământ n.c.a.CAEN Rev. 2
8560 — Activități de servicii suport pentru învățământCAEN Rev. 2
9609 — Alte activități de servicii n.c.a.CAEN Rev. 2
Litigii / Dosare in instanta
portal.just.ro · 16.08.2026
ATENȚIE: Căutarea se face după numele firmei, așa că pot apărea rezultate pentru alte companii cu denumiri similare.Pentru a confirma că dosarul aparține firmei căutate și pentru a-i vedea calitatea în proces, dați click pe link-ul dosarului.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
administrator 12.12.2017 · început și sfârșit la aceeași dată
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
administrator 07.05.2015 – 12.12.2017
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.