| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 38.766 RON | 9.252 RON | 10.554 RON | 394 RON | 19.240 RON | 9.080 RON | 0 |
| 2024 | 51.744 RON | 8.420 RON | 8.870 RON | 394 RON | 17.555 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| 9.079 RON |
| — |
| 2023 | 37.678 RON | -6.101 RON | 12.689 RON | 394 RON | 21.373 RON | 9.078 RON | 1 |
| 2022 | 63.070 RON | -9.072 RON | 1.350 RON | 394 RON | 16.135 RON | 15.179 RON | 1 |
| 2021 | 86.888 RON | 423 RON | 1.175 RON | 394 RON | 25.032 RON | 24.251 RON | 1 |
| 2020 | 145.486 RON | 22.520 RON | 28.505 RON | 394 RON | 51.939 RON | 23.828 RON | 2 |
| 2019 | 188.626 RON | 74.149 RON | 76.652 RON | 394 RON | 100.087 RON | 23.829 RON | 1 |
| 2018 | 157.652 RON | 26.647 RON | 881 RON | 394 RON | 24.315 RON | 23.828 RON | 1 |
| 2017 | 106.056 RON | -3.763 RON | 34.422 RON | 394 RON | 31.210 RON | -2.818 RON | 1 |
| 2016 | 42.817 RON | -4.825 RON | 31.412 RON | 394 RON | 31.963 RON | 945 RON | — |
| 2015 | 30.102 RON | 5.570 RON | 4.308 RON | 868 RON | 9.210 RON | 5.770 RON | — |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| Cifra de afaceri | 38.766 RON | 51.744 RON | 37.678 RON | 63.070 RON | 86.888 RON | 145.486 RON | 188.626 RON | 157.652 RON | 106.056 RON | 42.817 RON | 30.102 RON |
| Venituri totale | 38.806 RON | 51.744 RON | 37.678 RON | 63.086 RON | 87.263 RON | 146.133 RON | 188.943 RON | 157.764 RON | 106.138 RON | 42.875 RON | 30.117 RON |
| Cheltuieli totale | 27.792 RON | 41.687 RON | 43.558 RON | 71.528 RON | 85.969 RON | 122.333 RON | 111.417 RON | 129.541 RON | 108.841 RON | 46.632 RON | 23.645 RON |
| Profit brut | 11.014 RON | 10.057 RON | 0 RON | 0 RON | 1.294 RON | 23.800 RON | 77.526 RON | 28.223 RON | 0 RON | 0 RON | 6.472 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 5.880 RON | 8.442 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.703 RON | 3.757 RON | — |
| Profit net | 9.252 RON | 8.420 RON | 0 RON | 0 RON | 423 RON | 22.520 RON | 74.149 RON | 26.647 RON | 0 RON | 0 RON | 5.570 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 6.101 RON | 9.072 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.763 RON | 4.825 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 394 RON | 394 RON | 394 RON | 394 RON | 394 RON | 394 RON | 394 RON | 394 RON | 394 RON | 394 RON | 868 RON |
| Active circulante | 19.240 RON | 17.555 RON | 21.373 RON | 16.135 RON | 25.032 RON | 51.939 RON | 100.087 RON | 24.315 RON | 31.210 RON | 31.963 RON | 9.210 RON |
| Stocuri | 17.157 RON | 9.840 RON | 14.151 RON | 8.106 RON | 4.693 RON | 2.706 RON | 8.194 RON | 159 RON | 25.224 RON | 29.321 RON | 6.418 RON |
| Creante | 0 RON | 68 RON | 68 RON | 1.112 RON | 297 RON | 2.302 RON | 9.476 RON | 395 RON | 68 RON | 68 RON | 360 RON |
| Casa si conturi la banci | 2.083 RON | 7.647 RON | 7.154 RON | 6.917 RON | 20.042 RON | 46.931 RON | 82.417 RON | 23.761 RON | 5.918 RON | 2.574 RON | 2.432 RON |
| Datorii totale | 10.554 RON | 8.870 RON | 12.689 RON | 1.350 RON | 1.175 RON | 28.505 RON | 76.652 RON | 881 RON | 34.422 RON | 31.412 RON | 4.308 RON |
| Capitaluri proprii | 9.080 RON | 9.079 RON | 9.078 RON | 15.179 RON | 24.251 RON | 23.828 RON | 23.829 RON | 23.828 RON | -2.818 RON | 945 RON | 5.770 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| persoanăadministrator |
| — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.