| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | — | -5.992 RON | 105.136 RON | 7.218 RON | 8.309 RON | -48.857 RON | — |
| 2017 | 56.158 RON | -47.396 RON | 99.207 RON | 9.529 RON | 6.060 RON |
| Indicator | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | 56.158 RON | 423.704 RON | 198.987 RON |
| -42.866 RON |
| 1 |
| 2016 | 423.704 RON | 8.848 RON | 96.187 RON | 14.082 RON | 45.883 RON | 4.530 RON | 5 |
| 2015 | 198.987 RON | -4.518 RON | 89.257 RON | 13.695 RON | 71.244 RON | -4.318 RON | 4 |
| Venituri totale | 0 RON | 56.159 RON | 423.721 RON | 198.996 RON |
| Cheltuieli totale | 5.992 RON | 102.993 RON | 410.636 RON | 198.293 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 13.085 RON | 703 RON |
| Pierdere bruta | 5.992 RON | 46.834 RON | 0 RON | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 8.848 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 5.992 RON | 47.396 RON | 0 RON | 4.518 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 7.218 RON | 9.529 RON | 14.082 RON | 13.695 RON |
| Active circulante | 8.309 RON | 6.060 RON | 45.883 RON | 71.244 RON |
| Stocuri | — | — | 35.156 RON | 58.000 RON |
| Creante | 5.110 RON | 3.908 RON | 3.155 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 3.199 RON | 2.152 RON | 7.572 RON | 13.244 RON |
| Cheltuieli in avans | 40.752 RON | 40.752 RON | 40.752 RON | — |
| Datorii totale | 105.136 RON | 99.207 RON | 96.187 RON | 89.257 RON |
| Capitaluri proprii | -48.857 RON | -42.866 RON | 4.530 RON | -4.318 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — |
| Nr. mediu salariati | — | 1 | 5 | 4 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.