Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 394.827 RON | 81.439 RON | 204.400 RON | 0 RON | 218.841 RON | 14.441 RON | 3 |
| 2024 | 289.689 RON | -39.096 RON | 194.810 RON | — | 127.812 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| Nume | Cotă Capital |
|---|
| -66.998 RON |
| — |
| 2023 | 292.426 RON | -25.551 RON | 131.411 RON | — | 103.509 RON | -27.902 RON | 1 |
| 2022 | 297.920 RON | -2.591 RON | 125.078 RON | — | 122.727 RON | -2.351 RON | — |
| 2021 | 299.315 RON | 45.927 RON | 128.208 RON | — | 173.902 RON | 45.694 RON | 1 |
| 2020 | 281.049 RON | 121.828 RON | 17.291 RON | — | 134.359 RON | 117.068 RON | 3 |
| 2019 | 294.711 RON | 156.304 RON | 19.969 RON | — | 231.590 RON | 211.621 RON | 3 |
| 2018 | 234.179 RON | 182.877 RON | 11.835 RON | — | 190.162 RON | 178.327 RON | 1 |
| 2017 | 204.872 RON | 138.409 RON | 17.820 RON | — | 156.469 RON | 138.649 RON | 1 |
| 2016 | 219.584 RON | 133.371 RON | 21.068 RON | — | 154.679 RON | 133.611 RON | 2 |
| 2015 | 216.729 RON | 129.687 RON | 27.157 RON | — | 165.894 RON | 129.887 RON | 1 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| Cifra de afaceri | 394.827 RON | 289.689 RON | 292.426 RON | 297.920 RON | 299.315 RON | 281.049 RON | 294.711 RON | 234.179 RON | 204.872 RON | 219.584 RON | 216.729 RON |
| Venituri totale | 394.862 RON | 290.333 RON | 293.342 RON | 298.919 RON | 299.315 RON | 281.049 RON | 294.711 RON | 234.179 RON | 204.872 RON | 219.584 RON | 216.729 RON |
| Cheltuieli totale | 298.279 RON | 329.429 RON | 316.144 RON | 298.521 RON | 250.449 RON | 156.545 RON | 135.460 RON | 48.960 RON | 63.325 RON | 83.805 RON | 80.540 RON |
| Profit brut | 96.583 RON | 0 RON | 0 RON | 398 RON | 48.866 RON | 124.504 RON | 159.251 RON | 185.219 RON | 141.547 RON | 135.779 RON | 136.189 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 39.096 RON | 22.802 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — |
| Profit net | 81.439 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 45.927 RON | 121.828 RON | 156.304 RON | 182.877 RON | 138.409 RON | 133.371 RON | 129.687 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 39.096 RON | 25.551 RON | 2.591 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active circulante | 218.841 RON | 127.812 RON | 103.509 RON | 122.727 RON | 173.902 RON | 134.359 RON | 231.590 RON | 190.162 RON | 156.469 RON | 154.679 RON | 165.894 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 5.904 RON | 10.579 RON | 11.751 RON | 14.617 RON |
| Creante | 15.734 RON | 35.297 RON | 24.037 RON | 4.797 RON | 6.221 RON | 5.193 RON | 7.027 RON | 44.464 RON | 102.532 RON | 103.437 RON | 6.650 RON |
| Casa si conturi la banci | 203.107 RON | 92.515 RON | 79.472 RON | 117.930 RON | 167.681 RON | 129.166 RON | 224.563 RON | 139.794 RON | 43.358 RON | 39.491 RON | 144.627 RON |
| Datorii totale | 204.400 RON | 194.810 RON | 131.411 RON | 125.078 RON | 128.208 RON | 17.291 RON | 19.969 RON | 11.835 RON | 17.820 RON | 21.068 RON | 27.157 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 8.850 RON |
| Capitaluri proprii | 14.441 RON | -66.998 RON | -27.902 RON | -2.351 RON | 45.694 RON | 117.068 RON | 211.621 RON | 178.327 RON | 138.649 RON | 133.611 RON | 129.887 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — |
| Nr. mediu salariati | 3 | — | 1 | — | 1 | 3 | 3 | 1 | 1 | 2 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministrator | 60% |
| persoană | 40% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.