ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 88.652 RON | -48.626 RON | 7.830 RON | 20.935 RON | 54.315 RON | 67.420 RON | 1 |
| 2024 | 184.881 RON | 52.200 RON | 5.515 RON | 20.935 RON | 100.626 RON | 116.046 RON | — |
| 2023 | 125.322 RON | -65.389 RON | 32.884 RON | 32.950 RON | 85.530 RON | 85.596 RON | 1 |
| 2022 | 245.726 RON | 28.057 RON | 71.842 RON | 83.949 RON | 138.878 RON | 150.985 RON | 1 |
| 2021 | 223.434 RON | 37.834 RON | 59.655 RON | 95.811 RON | 106.773 RON | 142.929 RON | 3 |
| 2020 | 186.024 RON | 12.910 RON | 117.923 RON | 160.158 RON | 70.860 RON | 113.095 RON | 3 |
| 2019 | 221.010 RON | 3.100 RON | 23.114 RON | 62.851 RON | 60.448 RON | 100.185 RON | 3 |
| 2018 | 143.981 RON | 18.446 RON | 26.472 RON | 33.117 RON | 90.439 RON | 97.084 RON | 3 |
| 2017 | 106.753 RON | 15.644 RON | 3.625 RON | 17.775 RON | 64.488 RON | 78.638 RON | 3 |
| 2016 | 156.654 RON | 39.649 RON | 2.253 RON | 8.070 RON | 57.177 RON | 62.994 RON | 3 |
| 2015 | 53.790 RON | 23.145 RON | 41.048 RON | 21.882 RON | 42.511 RON | 23.345 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 88.652 RON | 184.881 RON | 125.322 RON | 245.726 RON | 223.434 RON | 186.024 RON | 221.010 RON | 143.981 RON | 106.753 RON | 156.654 RON | 53.790 RON |
| Venituri totale | 49.900 RON | 184.543 RON | 126.805 RON | 245.938 RON | 229.262 RON | 194.520 RON | 244.616 RON | 135.402 RON | 119.098 RON | 158.192 RON | 80.287 RON |
| Cheltuieli totale | 97.639 RON | 130.494 RON | 190.940 RON | 215.423 RON | 189.193 RON | 179.888 RON | 239.306 RON | 115.516 RON | 102.386 RON | 116.977 RON | 55.528 RON |
| Profit brut | 0 RON | 54.049 RON | 0 RON | 30.515 RON | 40.069 RON | 14.632 RON | 5.310 RON | 19.886 RON | 16.712 RON | 41.215 RON | 24.759 RON |
| Pierdere bruta | 47.739 RON | 0 RON | 64.135 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 52.200 RON | 0 RON | 28.057 RON | 37.834 RON | 12.910 RON | 3.100 RON | 18.446 RON | 15.644 RON | 39.649 RON | 23.145 RON |
| Pierdere neta | 48.626 RON | 0 RON | 65.389 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 20.935 RON | 20.935 RON | 32.950 RON | 83.949 RON | 95.811 RON | 160.158 RON | 62.851 RON | 33.117 RON | 17.775 RON | 8.070 RON | 21.882 RON |
| Active circulante | 54.315 RON | 100.626 RON | 85.530 RON | 138.878 RON | 106.773 RON | 70.860 RON | 60.448 RON | 90.439 RON | 64.488 RON | 57.177 RON | 42.511 RON |
| Stocuri | 33.793 RON | 70.634 RON | 74.678 RON | 70.812 RON | 81.473 RON | 67.992 RON | 57.336 RON | 39.333 RON | 47.793 RON | 33.007 RON | 34.658 RON |
| Creante | 3.936 RON | 12.787 RON | 3.210 RON | 690 RON | — | — | — | 44.846 RON | — | 1.615 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 16.586 RON | 17.205 RON | 7.642 RON | 67.376 RON | 25.300 RON | 2.868 RON | 3.112 RON | 6.260 RON | 16.695 RON | 22.555 RON | 7.853 RON |
| Datorii totale | 7.830 RON | 5.515 RON | 32.884 RON | 71.842 RON | 59.655 RON | 117.923 RON | 23.114 RON | 26.472 RON | 3.625 RON | 2.253 RON | 41.048 RON |
| Capitaluri proprii | 67.420 RON | 116.046 RON | 85.596 RON | 150.985 RON | 142.929 RON | 113.095 RON | 100.185 RON | 97.084 RON | 78.638 RON | 62.994 RON | 23.345 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | — | 1 | 1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 |
1 contract atribuit, in valoare de 942 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
942 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 13:08).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.