DH MEDICAL S.R.L.
- J23/1819/2015ILFOVdin 02.06.2015
- J2023017737400BUCURESTIdin 22.09.2023in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 492.292 RON | 325.920 RON | 207.619 RON | 284.375 RON | 249.404 RON | 326.160 RON | 1 |
| 2024 | 506.384 RON | 440.719 RON | 10.799 RON | — | 451.758 RON | 440.959 RON | 1 |
| 2023 | 410.893 RON | 365.222 RON | 8.345 RON | — | 373.807 RON | 365.462 RON | 1 |
| 2022 | 454.489 RON | 338.823 RON | 2.138 RON | — | 341.322 RON | 339.184 RON | 1 |
| 2021 | 348.124 RON | 265.595 RON | 3.543 RON | 73.610 RON | 195.889 RON | 265.956 RON | — |
| 2020 | 263.524 RON | 193.580 RON | 7.208 RON | 121.631 RON | 79.518 RON | 193.941 RON | — |
| 2019 | 368.414 RON | 304.121 RON | 3.496 RON | 169.653 RON | 138.204 RON | 304.361 RON | — |
| 2018 | 319.269 RON | 288.289 RON | 3.082 RON | 215.240 RON | 76.371 RON | 288.529 RON | — |
| 2017 | 250.319 RON | 212.461 RON | 74.605 RON | 234.050 RON | 53.256 RON | 212.701 RON | — |
| 2016 | 176.635 RON | 144.279 RON | 1.398 RON | 94.386 RON | 51.531 RON | 144.519 RON | — |
| 2015 | 49.061 RON | 35.581 RON | 12.364 RON | 6.084 RON | 42.061 RON | 35.781 RON | 0 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 492.292 RON | 506.384 RON | 410.893 RON | 454.489 RON | 348.124 RON | 263.524 RON | 368.414 RON | 319.269 RON | 250.319 RON | 176.635 RON | 49.061 RON |
| Venituri totale | 495.691 RON | 509.275 RON | 419.231 RON | 456.927 RON | 348.176 RON | 263.611 RON | 368.493 RON | 319.364 RON | 341.614 RON | 176.688 RON | 49.069 RON |
| Cheltuieli totale | 155.198 RON | 53.583 RON | 49.900 RON | 106.825 RON | 72.135 RON | 62.674 RON | 53.317 RON | 21.491 RON | 118.904 RON | 27.108 RON | 12.016 RON |
| Profit brut | 340.493 RON | 455.692 RON | 369.331 RON | 350.102 RON | 276.041 RON | 200.937 RON | 315.176 RON | 297.873 RON | 222.710 RON | 149.580 RON | 37.053 RON |
| Profit net | 325.920 RON | 440.719 RON | 365.222 RON | 338.823 RON | 265.595 RON | 193.580 RON | 304.121 RON | 288.289 RON | 212.461 RON | 144.279 RON | 35.581 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 284.375 RON | — | — | — | 73.610 RON | 121.631 RON | 169.653 RON | 215.240 RON | 234.050 RON | 94.386 RON | 6.084 RON |
| Active circulante | 249.404 RON | 451.758 RON | 373.807 RON | 341.322 RON | 195.889 RON | 79.518 RON | 138.204 RON | 76.371 RON | 53.256 RON | 51.531 RON | 42.061 RON |
| Creante | 243.082 RON | 288.600 RON | 280.074 RON | — | — | 129 RON | — | — | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 6.322 RON | 163.158 RON | 93.733 RON | 341.322 RON | 195.889 RON | 79.389 RON | 138.204 RON | 76.371 RON | 53.256 RON | 51.531 RON | 42.061 RON |
| Datorii totale | 207.619 RON | 10.799 RON | 8.345 RON | 2.138 RON | 3.543 RON | 7.208 RON | 3.496 RON | 3.082 RON | 74.605 RON | 1.398 RON | 12.364 RON |
| Capitaluri proprii | 326.160 RON | 440.959 RON | 365.462 RON | 339.184 RON | 265.956 RON | 193.941 RON | 304.361 RON | 288.529 RON | 212.701 RON | 144.519 RON | 35.781 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | 0 |