Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante |
|---|
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2021
ANAF · 30.06.2026
| Capitaluri proprii |
|---|
| Nr. salariati |
|---|
| 2020 | 161.804 RON | 72.581 RON | 0 RON | 26.539 RON | 54.778 RON | 81.317 RON | 1 |
| 2019 | 358.754 RON | 127.930 RON | 4.255 RON | 26.539 RON | 100.189 RON | 128.737 RON | 2 |
| 2018 | 464.499 RON | 175.082 RON | 5.454 RON | 30.761 RON | 150.299 RON | 175.806 RON | 2 |
| 2017 | 478.592 RON | 205.392 RON | 5.401 RON | 2.155 RON | 208.970 RON | 205.724 RON | 2 |
| 2016 | 265.772 RON | 104.784 RON | 3.180 RON | 0 RON | 108.512 RON | 105.332 RON | 2 |
| 2015 | 80.516 RON | 25.348 RON | 36.606 RON | 0 RON | 62.154 RON | 25.548 RON | 1 |
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 161.804 RON | 358.754 RON | 464.499 RON | 478.592 RON | 265.772 RON | 80.516 RON |
| Venituri totale | 162.076 RON | 359.784 RON | 467.856 RON | 481.292 RON | 268.196 RON | 81.533 RON |
| Cheltuieli totale | 88.039 RON | 228.264 RON | 288.113 RON | 271.107 RON | 160.747 RON | 53.756 RON |
| Profit brut | 74.037 RON | 131.520 RON | 179.743 RON | 210.185 RON | 107.449 RON | 27.777 RON |
| Profit net | 72.581 RON | 127.930 RON | 175.082 RON | 205.392 RON | 104.784 RON | 25.348 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 26.539 RON | 26.539 RON | 30.761 RON | 2.155 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active circulante | 54.778 RON | 100.189 RON | 150.299 RON | 208.970 RON | 108.512 RON | 62.154 RON |
| Creante | 4.532 RON | 4.206 RON | 107.786 RON | 1.386 RON | 62 RON | 61.081 RON |
| Casa si conturi la banci | 50.246 RON | 95.983 RON | 42.513 RON | 207.584 RON | 108.450 RON | 1.073 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 6.264 RON | 200 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Datorii totale | 0 RON | 4.255 RON | 5.454 RON | 5.401 RON | 3.180 RON | 36.606 RON |
| Capitaluri proprii | 81.317 RON | 128.737 RON | 175.806 RON | 205.724 RON | 105.332 RON | 25.548 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — |
| Nr. mediu salariati | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator |
| 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.