LONDON CLOTHING SOLUTIONS SRL
- DENIAL CLOTHING LONDON - S.R.L.documentat pana in 2017
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.270.888 RON | 278.632 RON | 862.956 RON | 1.301.198 RON | 77.455 RON | 536.814 RON | 10 |
| 2024 | 1.539.138 RON | 72.116 RON | 1.771.452 RON | 1.325.016 RON | 697.683 RON | 258.182 RON | 13 |
| 2023 | 1.249.712 RON | 24.895 RON | 1.241.880 RON | 1.346.088 RON | 78.981 RON | 186.066 RON | 13 |
| 2022 | 1.834.209 RON | 204.243 RON | 1.371.132 RON | 821.255 RON | 770.797 RON | 220.920 RON | 20 |
| 2021 | 1.190.751 RON | 44.470 RON | 155.330 RON | 31.109 RON | 253.097 RON | 128.876 RON | 22 |
| 2020 | 1.193.118 RON | 174.938 RON | 134.386 RON | 82.340 RON | 386.452 RON | 334.406 RON | 16 |
| 2019 | 1.314.375 RON | 202.102 RON | 185.112 RON | 126.091 RON | 416.014 RON | 356.993 RON | 22 |
| 2018 | 938.619 RON | 19.115 RON | 207.893 RON | 134.291 RON | 228.493 RON | 154.891 RON | 15 |
| 2017 | 650.122 RON | 61.074 RON | 234.465 RON | 178.709 RON | 191.532 RON | 135.776 RON | 12 |
| 2016 | 462.748 RON | 73.131 RON | 176.734 RON | 144.600 RON | 115.336 RON | 83.202 RON | 7 |
| 2015 | 142.801 RON | 9.871 RON | 109.160 RON | 91.812 RON | 27.419 RON | 10.071 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.270.888 RON | 1.539.138 RON | 1.249.712 RON | 1.834.209 RON | 1.190.751 RON | 1.193.118 RON | 1.314.375 RON | 938.619 RON | 650.122 RON | 462.748 RON | 142.801 RON |
| Venituri totale | 1.275.339 RON | 1.539.402 RON | 1.250.031 RON | 1.834.999 RON | 1.199.171 RON | 1.194.791 RON | 1.315.280 RON | 939.823 RON | 666.539 RON | 465.100 RON | 144.269 RON |
| Cheltuieli totale | 950.839 RON | 1.423.998 RON | 1.214.138 RON | 1.612.414 RON | 1.144.739 RON | 1.007.921 RON | 1.100.034 RON | 911.322 RON | 598.948 RON | 387.342 RON | 130.114 RON |
| Profit brut | 324.500 RON | 115.404 RON | 35.893 RON | 222.585 RON | 54.432 RON | 186.870 RON | 215.246 RON | 28.501 RON | 67.591 RON | 77.758 RON | 14.155 RON |
| Profit net | 278.632 RON | 72.116 RON | 24.895 RON | 204.243 RON | 44.470 RON | 174.938 RON | 202.102 RON | 19.115 RON | 61.074 RON | 73.131 RON | 9.871 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.301.198 RON | 1.325.016 RON | 1.346.088 RON | 821.255 RON | 31.109 RON | 82.340 RON | 126.091 RON | 134.291 RON | 178.709 RON | 144.600 RON | 91.812 RON |
| Active circulante | 77.455 RON | 697.683 RON | 78.981 RON | 770.797 RON | 253.097 RON | 386.452 RON | 416.014 RON | 228.493 RON | 191.532 RON | 115.336 RON | 27.419 RON |
| Stocuri | 5.381 RON | 2.959 RON | 5.185 RON | 472.296 RON | 30.948 RON | 20.077 RON | 41.622 RON | 32.811 RON | 29.717 RON | — | — |
| Creante | 50.252 RON | 656.667 RON | 51.162 RON | 274.233 RON | 189.915 RON | 213.023 RON | 114.588 RON | 54.332 RON | 127.621 RON | 70.334 RON | 16.096 RON |
| Casa si conturi la banci | 21.822 RON | 38.057 RON | 22.634 RON | 24.268 RON | 32.234 RON | 153.352 RON | 259.804 RON | 141.350 RON | 34.194 RON | 45.002 RON | 11.323 RON |
| Cheltuieli in avans | 21.117 RON | 6.935 RON | 2.877 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 862.956 RON | 1.771.452 RON | 1.241.880 RON | 1.371.132 RON | 155.330 RON | 134.386 RON | 185.112 RON | 207.893 RON | 234.465 RON | 176.734 RON | 109.160 RON |
| Capitaluri proprii | 536.814 RON | 258.182 RON | 186.066 RON | 220.920 RON | 128.876 RON | 334.406 RON | 356.993 RON | 154.891 RON | 135.776 RON | 83.202 RON | 10.071 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 10 | 13 | 13 | 20 | 22 | 16 | 22 | 15 | 12 | 7 | 2 |