ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 6 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Admite excepţia prescripţiei dreptului material la acţiune invocată de pârâtă prin întâmpinare. Respinge ca prescrisă cererea de valoare redusă formulată de reclamanta *** în contradictoriu cu pârâtul ***. Obligă reclamanta să plătească pârâtei suma de 4235 lei, cu titlu de cheltuieli de judecată onorariu avocat. Executorie de drept. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Constanţa. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 10.03.2026.
Amână pronunţarea la data de 10.03.2026; pronunţarea se va face conform art. 396 alin. (2) Cod procedură civilă. Pronunţată astăzi, 23.02.2026, prin punerea solutiei la dispozitia părţilor de către grefa instanţei.
Amână pronunţarea la data de 23.02.2026; pronunţarea se va face conform art. 396 alin. (2) Cod procedură civilă. Pronunţată astăzi, 19.12.2026, prin punerea solutiei la dispozitia părţilor de către grefa instanţei.
Amână pronunţarea la data de 19.02.2026; pronunţarea se va face conform art. 396 alin. (2) Cod procedură civilă. Pronunţată astăzi, 05.02.2026, prin punerea solutiei la dispozitia părţilor de către grefa instanţei.
Amână pronunţarea la data de 05.02.2025; pronunţarea se va face conform art. 396 alin. (2) Cod procedură civilă. Pronunţată în şedinţă publică astăzi, 23.01.2026.
Admite în parte cererea de validare a popririi formulată de BEJ Bogdan Ionică în contradictoriu cu terţul poprit TRAVEXY TRAVEL S.R.L., privind pe creditorul INVESTCAPITAL LTD şi pe debitorul Findiric (fostă Vlăiescu) Cătălina. Validează poprirea înfiinţată în dosarul de executare nr. 187/2014 conexat cu dosarul de executare nr. 188/2014 prin adresa emisă de executorul judecătoresc BEJ Bogdan Ionică sub nr. 30 din data de 12.04.2023 şi comunicată terţului poprit în data de 18.04.2023. Obligă terţul poprit să consemneze la dispoziţia executorului judecătoresc, cu respectarea art. 729 alin. (1) lit. b) C. proc. civ., sumele scadente datorate debitorului la data comunicării adresei de înfiinţare a popririi, precum şi de la această dată şi până la data încetării raporturilor juridice de muncă dintre debitor şi terţul poprit, respectiv până la data de 06.06.2023, până la concurenţa sumei de 22.215,67 Euro (la cursul BNR din data plăţii) şi a sumei de 19.423,79 lei. Obligă terţul poprit la plata către petent a sumei de 20 lei cu titlu de cheltuieli de judecată constând în taxă judiciară de timbru. Cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Constanţa. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, conform art. 396 alin. (1) şi (2) C. proc. civ., astăzi, 05.12.2023.
Amână pronunţarea în cauză la data de 05.12.2023. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 29.11.2023.
Amână pronunţarea în cauză la data de 29.11.2023. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 28.11.2023.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.477.442 RON | 1.647.881 RON | 6.382.390 RON | 3.614.826 RON | 6.271.176 RON | 3.503.608 RON | 5 |
| 2023 | 2.367.142 RON | 1.368.232 RON | 18.397.156 RON | 3.732.088 RON | 16.520.799 RON | 1.855.727 RON | 5 |
| 2022 | 2.959.939 RON | 1.704.994 RON | 7.538.573 RON | 3.623.473 RON | 5.725.268 RON | 1.734.954 RON | 4 |
| 2021 | 1.367.484 RON | 796.330 RON | 6.297.052 RON | 3.748.873 RON | 5.558.171 RON | 2.784.364 RON | 5 |
| 2020 | 957.770 RON | 451.307 RON | 4.234.757 RON | 2.617.238 RON | 3.829.237 RON | 2.211.718 RON | 6 |
| 2019 | 1.504.189 RON | 1.098.412 RON | 1.108.094 RON | 538.748 RON | 2.354.957 RON | 1.785.611 RON | 6 |
| 2018 | 1.042.219 RON | 686.999 RON | 2.161.718 RON | 211.216 RON | 2.637.701 RON | 687.199 RON | 4 |
| 2017 | 789.339 RON | 553.485 RON | 943.026 RON | 25 RON | 1.496.686 RON | 553.685 RON | 5 |
| 2016 | 518.376 RON | 350.385 RON | 705.278 RON | 295 RON | 1.121.374 RON | 401.506 RON | 3 |
| 2015 | 108.033 RON | 50.921 RON | 277.787 RON | 991 RON | 337.782 RON | 51.121 RON | 2 |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.477.442 RON | 2.367.142 RON | 2.959.939 RON | 1.367.484 RON | 957.770 RON | 1.504.189 RON | 1.042.219 RON | 789.339 RON | 518.376 RON | 108.033 RON |
| Venituri totale | 2.609.428 RON | 2.367.376 RON | 2.964.234 RON | 1.374.790 RON | 984.038 RON | 1.522.465 RON | 1.063.057 RON | 810.832 RON | 543.843 RON | 110.149 RON |
| Cheltuieli totale | 894.817 RON | 978.975 RON | 1.235.359 RON | 566.028 RON | 523.451 RON | 408.989 RON | 365.618 RON | 247.619 RON | 182.441 RON | 55.987 RON |
| Profit brut | 1.714.611 RON | 1.388.401 RON | 1.728.875 RON | 808.762 RON | 460.587 RON | 1.113.476 RON | 697.439 RON | 563.213 RON | 361.402 RON | 54.162 RON |
| Profit net | 1.647.881 RON | 1.368.232 RON | 1.704.994 RON | 796.330 RON | 451.307 RON | 1.098.412 RON | 686.999 RON | 553.485 RON | 350.385 RON | 50.921 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 3.614.826 RON | 3.732.088 RON | 3.623.473 RON | 3.748.873 RON | 2.617.238 RON | 538.748 RON | 211.216 RON | 25 RON | 295 RON | 991 RON |
| Active circulante | 6.271.176 RON | 16.520.799 RON | 5.725.268 RON | 5.558.171 RON | 3.829.237 RON | 2.354.957 RON | 2.637.701 RON | 1.496.686 RON | 1.121.374 RON | 337.782 RON |
| Stocuri | 163.604 RON | 1.111.385 RON | 1.177.360 RON | 644.062 RON | 298.900 RON | 8.697 RON | 6.150 RON | 1.617 RON | 982 RON | 982 RON |
| Creante | 5.420.466 RON | 15.416.936 RON | 4.745.904 RON | 4.888.702 RON | 3.142.521 RON | 2.209.087 RON | 2.308.721 RON | 1.326.872 RON | 1.103.778 RON | 334.981 RON |
| Casa si conturi la banci | 687.106 RON | -7.522 RON | -197.996 RON | 25.407 RON | 387.816 RON | 137.173 RON | 322.830 RON | 168.197 RON | 16.597 RON | 1.819 RON |
| Datorii totale | 6.382.390 RON | 18.397.156 RON | 7.538.573 RON | 6.297.052 RON | 4.234.757 RON | 1.108.094 RON | 2.161.718 RON | 943.026 RON | 705.278 RON | 277.787 RON |
| Venituri in avans | 4 RON | 4 RON | 75.214 RON | 225.628 RON | — | — | — | — | 14.885 RON | 9.865 RON |
| Capitaluri proprii | 3.503.608 RON | 1.855.727 RON | 1.734.954 RON | 2.784.364 RON | 2.211.718 RON | 1.785.611 RON | 687.199 RON | 553.685 RON | 401.506 RON | 51.121 RON |
| Capital subscris varsat | 25.000 RON | 25.000 RON | 25.000 RON | 25.000 RON | 25.000 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — |
| Nr. mediu salariati | 5 | 5 | 4 | 5 | 6 | 6 | 4 | 5 | 3 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
1 contract atribuit, in valoare de 4.000 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
4.000 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 01:24).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.