ONRC
ONRC
ANAF · anul 2025
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
satul Valea Lupului, comuna Valea Lupului
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Respinge ca nefondată opozi?ia formulată de reclamanta Administra?ia Finan?elor Publice Vaslui împotriva Deciziei administratorului unic al SC GEOTEHNOCAD SRL nr. 4532/26.04.2024 cu sediul în sat Grumezoaia, comuna Dimitrie Cantemir, jud. Vaslui. Cu drept de apel în termen de 30 zile de la comunicare. Cererea de apel se depune, sub sanc?iunea nulită?ii, la Tribunalul Vaslui. Pronunţată azi, 23.05.2024, prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei.
Respinge, ca nefondat, apelul formulat de apelanta Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vaslui împotriva sentinţei civile nr. 833/2024, pronunţată de Tribunalul Vaslui Secţia Civilă la data de 23.05.2024. Definitivă. Pronunţată astăzi, 12.09.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | 0 RON | 0 RON | — | — | 0 RON | — |
| 2023 | 7.200 RON | 41.037 RON | 3.989 RON | — | 4.252 RON | 263 RON | 1 |
| 2022 | 14.050 RON | -25.627 RON | 41.862 RON | — | 1.088 RON | -40.774 RON | 1 |
| 2021 | 5.300 RON | -15.146 RON | 16.477 RON | — | 1.330 RON | -15.147 RON | 1 |
| 2020 | — | -4.623 RON | 0 RON | — | -1 RON | -1 RON | 1 |
| 2019 | 9.100 RON | -10.877 RON | 5.062 RON | 4.583 RON | 5.101 RON | 4.622 RON | 1 |
| 2018 | 34.340 RON | 15.299 RON | 23.443 RON | 7.083 RON | 31.859 RON | 15.499 RON | 1 |
| 2017 | 24.000 RON | -1.429 RON | 5.672 RON | 9.584 RON | 55.897 RON | 59.809 RON | 1 |
| 2016 | 67.839 RON | 54.071 RON | 5.338 RON | — | 66.575 RON | 61.237 RON | 1 |
| 2015 | 8.000 RON | 6.966 RON | 195 RON | — | 7.361 RON | 7.166 RON | — |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | 7.200 RON | 14.050 RON | 5.300 RON | — | 9.100 RON | 34.340 RON | 24.000 RON | 67.839 RON | 8.000 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 93.350 RON | 14.050 RON | 5.300 RON | 7.678 RON | 9.100 RON | 34.340 RON | 24.000 RON | 67.839 RON | 8.000 RON |
| Cheltuieli totale | — | 51.379 RON | 39.536 RON | 20.393 RON | 12.121 RON | 19.704 RON | 18.010 RON | 25.189 RON | 11.733 RON | 794 RON |
| Profit brut | 0 RON | 41.971 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 16.330 RON | 0 RON | 56.106 RON | 7.206 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 25.486 RON | 15.093 RON | 4.443 RON | 10.604 RON | 0 RON | 1.189 RON | 0 RON | — |
| Profit net | 0 RON | 41.037 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 15.299 RON | 0 RON | 54.071 RON | 6.966 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 25.627 RON | 15.146 RON | 4.623 RON | 10.877 RON | 0 RON | 1.429 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | — | 4.583 RON | 7.083 RON | 9.584 RON | — | — |
| Active circulante | — | 4.252 RON | 1.088 RON | 1.330 RON | -1 RON | 5.101 RON | 31.859 RON | 55.897 RON | 66.575 RON | 7.361 RON |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | 600 RON | — | — | — |
| Creante | — | — | — | — | — | 5.100 RON | 5.100 RON | 29.100 RON | 56.439 RON | 1.500 RON |
| Casa si conturi la banci | — | 4.252 RON | 1.088 RON | 1.330 RON | -1 RON | 1 RON | 26.159 RON | 26.797 RON | 10.136 RON | 5.861 RON |
| Datorii totale | 0 RON | 3.989 RON | 41.862 RON | 16.477 RON | 0 RON | 5.062 RON | 23.443 RON | 5.672 RON | 5.338 RON | 195 RON |
| Capitaluri proprii | 0 RON | 263 RON | -40.774 RON | -15.147 RON | -1 RON | 4.622 RON | 15.499 RON | 59.809 RON | 61.237 RON | 7.166 RON |
| Capital subscris varsat | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — |
| Nr. mediu salariati | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.