ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 5% |
| firmă | 90% |
| persoană | 5% |
| 3 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.305.518 RON | 455.905 RON | 4.210.529 RON | 7.550.135 RON | 63.530 RON | 3.414.740 RON | 5 |
| 2024 | 2.046.966 RON | 496.675 RON | 4.556.879 RON | 7.879.045 RON | 79.520 RON | 3.426.237 RON | 4 |
| 2023 | 2.027.132 RON | 715.461 RON | 4.843.516 RON | 8.250.285 RON | 188.721 RON | 3.609.250 RON | 3 |
| 2022 | 1.874.775 RON | 782.246 RON | 4.696.843 RON | 8.228.339 RON | 90.505 RON | 3.636.090 RON | 4 |
| 2021 | 1.712.165 RON | 667.196 RON | 5.095.856 RON | 8.557.814 RON | 20.082 RON | 3.486.931 RON | 4 |
| 2020 | 1.557.955 RON | 518.573 RON | 5.706.028 RON | 8.890.918 RON | 122.677 RON | 3.312.378 RON | 4 |
| 2019 | 1.561.692 RON | 400.841 RON | 6.471.085 RON | 9.238.501 RON | 407.189 RON | 3.174.605 RON | 4 |
| 2018 | 1.528.534 RON | 536.095 RON | 6.905.701 RON | 9.551.166 RON | 324.328 RON | 2.974.941 RON | 4 |
| 2017 | 616.584 RON | -243.128 RON | 7.823.734 RON | 9.727.118 RON | 534.358 RON | 2.438.846 RON | 1 |
| 2016 | 494.169 RON | -20.457 RON | 7.755.847 RON | 7.176.287 RON | 514.729 RON | -63.956 RON | 0 |
| 2015 | 27.961 RON | -44.529 RON | 7.629.904 RON | 7.337.649 RON | 302.900 RON | -43.529 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.305.518 RON | 2.046.966 RON | 2.027.132 RON | 1.874.775 RON | 1.712.165 RON | 1.557.955 RON | 1.561.692 RON | 1.528.534 RON | 616.584 RON | 494.169 RON | 27.961 RON |
| Venituri totale | 2.312.855 RON | 2.060.097 RON | 2.100.754 RON | 2.002.058 RON | 1.726.818 RON | 1.580.022 RON | 1.607.735 RON | 1.626.415 RON | 736.377 RON | 614.065 RON | 27.984 RON |
| Cheltuieli totale | 1.773.408 RON | 1.474.633 RON | 1.370.106 RON | 1.203.167 RON | 1.044.622 RON | 1.047.025 RON | 1.192.040 RON | 1.075.035 RON | 979.314 RON | 621.772 RON | 71.673 RON |
| Profit brut | 539.447 RON | 585.464 RON | 730.648 RON | 798.891 RON | 682.196 RON | 532.997 RON | 415.695 RON | 551.380 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 242.937 RON | 7.707 RON | — |
| Profit net | 455.905 RON | 496.675 RON | 715.461 RON | 782.246 RON | 667.196 RON | 518.573 RON | 400.841 RON | 536.095 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 243.128 RON | 20.457 RON | 44.529 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 7.550.135 RON | 7.879.045 RON | 8.250.285 RON | 8.228.339 RON | 8.557.814 RON | 8.890.918 RON | 9.238.501 RON | 9.551.166 RON | 9.727.118 RON | 7.176.287 RON | 7.337.649 RON |
| Active circulante | 63.530 RON | 79.520 RON | 188.721 RON | 90.505 RON | 20.082 RON | 122.677 RON | 407.189 RON | 324.328 RON | 534.358 RON | 514.729 RON | 302.900 RON |
| Creante | 26.114 RON | 65.676 RON | 173.362 RON | 53.909 RON | 8.705 RON | 112.474 RON | 394.643 RON | 321.927 RON | 482.587 RON | 77.206 RON | 116.804 RON |
| Casa si conturi la banci | 37.416 RON | 13.844 RON | 15.359 RON | 36.596 RON | 11.377 RON | 10.203 RON | 12.546 RON | 2.401 RON | 51.771 RON | 437.523 RON | 186.096 RON |
| Cheltuieli in avans | 11.604 RON | 24.551 RON | 13.760 RON | 14.089 RON | 4.891 RON | 4.811 RON | — | 5.148 RON | 1.104 RON | 875 RON | — |
| Datorii totale | 4.210.529 RON | 4.556.879 RON | 4.843.516 RON | 4.696.843 RON | 5.095.856 RON | 5.706.028 RON | 6.471.085 RON | 6.905.701 RON | 7.823.734 RON | 7.755.847 RON | 7.629.904 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 54.174 RON |
| Capitaluri proprii | 3.414.740 RON | 3.426.237 RON | 3.609.250 RON | 3.636.090 RON | 3.486.931 RON | 3.312.378 RON | 3.174.605 RON | 2.974.941 RON | 2.438.846 RON | -63.956 RON | -43.529 RON |
| Capital subscris varsat | 2.746.950 RON | 2.746.950 RON | 2.746.950 RON | 2.746.950 RON | 2.746.950 RON | 2.746.950 RON | 2.746.950 RON | 2.746.950 RON | 2.746.950 RON | 1.030 RON | — |
| Nr. mediu salariati | 5 | 4 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 1 | 0 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.