Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| Capitaluri proprii |
|---|
| Nr. salariati |
|---|
| 2025 | 1.411.441 RON | 289.403 RON | 283.518 RON | 150.683 RON | 422.838 RON | 290.003 RON | 11 |
| 2024 | 917.779 RON | 14.731 RON | 360.035 RON | 169.921 RON | 227.847 RON | 37.733 RON | 12 |
| 2023 | 873.043 RON | 51.896 RON | 322.511 RON | 153.947 RON | 191.566 RON | 23.002 RON | 11 |
| 2022 | 705.017 RON | 172.176 RON | 371.478 RON | 189.766 RON | 152.818 RON | -28.894 RON | 9 |
| 2021 | 380.409 RON | -166.946 RON | 372.181 RON | 12.968 RON | 158.143 RON | -201.070 RON | 10 |
| 2020 | 386.322 RON | 42.869 RON | 134.780 RON | — | 100.656 RON | -34.124 RON | 7 |
| 2019 | 126.211 RON | -72.519 RON | 77.362 RON | — | 369 RON | -76.993 RON | 5 |
| 2018 | 31.380 RON | -6.395 RON | 5.511 RON | — | 1.037 RON | -4.474 RON | 1 |
| 2017 | 23.232 RON | -24.883 RON | 3.600 RON | — | 5.521 RON | 1.921 RON | 2 |
| 2016 | 45.973 RON | 9.532 RON | 4.061 RON | 3.017 RON | 27.848 RON | 26.804 RON | 1 |
| 2015 | 25.336 RON | 16.772 RON | 2.036 RON | — | 19.308 RON | 17.272 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.411.441 RON | 917.779 RON | 873.043 RON | 705.017 RON | 380.409 RON | 386.322 RON | 126.211 RON | 31.380 RON | 23.232 RON | 45.973 RON | 25.336 RON |
| Venituri totale | 1.411.571 RON |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 999.466 RON |
| 960.136 RON |
| 926.752 RON |
| 380.409 RON |
| 386.322 RON |
| 126.211 RON |
| 31.380 RON |
| 23.232 RON |
| 45.973 RON |
| 25.336 RON |
| Cheltuieli totale | 1.068.297 RON | 962.389 RON | 898.831 RON | 745.310 RON | 543.552 RON | 339.589 RON | 197.467 RON | 37.420 RON | 47.707 RON | 35.862 RON | 7.844 RON |
| Profit brut | 343.274 RON | 37.077 RON | 61.305 RON | 181.442 RON | 0 RON | 46.733 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 10.111 RON | 17.492 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 163.143 RON | 0 RON | 71.256 RON | 6.040 RON | 24.475 RON | 0 RON | — |
| Profit net | 289.403 RON | 14.731 RON | 51.896 RON | 172.176 RON | 0 RON | 42.869 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 9.532 RON | 16.772 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 166.946 RON | 0 RON | 72.519 RON | 6.395 RON | 24.883 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 150.683 RON | 169.921 RON | 153.947 RON | 189.766 RON | 12.968 RON | — | — | — | — | 3.017 RON | — |
| Active circulante | 422.838 RON | 227.847 RON | 191.566 RON | 152.818 RON | 158.143 RON | 100.656 RON | 369 RON | 1.037 RON | 5.521 RON | 27.848 RON | 19.308 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | — | 216 RON | — | — | — | — |
| Creante | 365.649 RON | 127.116 RON | 88.166 RON | 94.346 RON | 56.304 RON | 82.175 RON | — | — | — | 3.800 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 57.189 RON | 100.731 RON | 103.400 RON | 58.472 RON | 101.839 RON | 18.481 RON | 153 RON | 1.037 RON | 5.521 RON | 24.048 RON | 19.308 RON |
| Datorii totale | 283.518 RON | 360.035 RON | 322.511 RON | 371.478 RON | 372.181 RON | 134.780 RON | 77.362 RON | 5.511 RON | 3.600 RON | 4.061 RON | 2.036 RON |
| Capitaluri proprii | 290.003 RON | 37.733 RON | 23.002 RON | -28.894 RON | -201.070 RON | -34.124 RON | -76.993 RON | -4.474 RON | 1.921 RON | 26.804 RON | 17.272 RON |
| Capital subscris varsat | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | — |
| Nr. mediu salariati | 11 | 12 | 11 | 9 | 10 | 7 | 5 | 1 | 2 | 1 | — |
| Nume | Cotă Capital |
|---|
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.