SYNERGY THERM S.R.L.
- APUSENI MOUNTAINS RESEARCH CO S.R.L.documentat 2019 – 2023
- ATELIER AMOSQ SRL-Ddocumentat pana in 2018
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 33,34% |
| persoanăadministrator | 33,33% |
| persoanăadministrator | 33,33% |
| 3 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 19.394.000 RON | 1.304.373 RON | 15.541.822 RON | 5.880.304 RON | 12.487.587 RON | 2.580.375 RON | 32 |
| 2024 | 17.653.480 RON | 1.537.093 RON | 11.781.633 RON | 5.874.339 RON | 8.291.931 RON | 2.384.637 RON | 32 |
| 2023 | 14.036.239 RON | 784.968 RON | 7.853.967 RON | 5.130.572 RON | 4.720.832 RON | 1.997.437 RON | 18 |
| 2022 | 7.242.782 RON | 1.637.178 RON | 3.963.995 RON | 2.834.439 RON | 2.767.454 RON | 1.637.898 RON | 13 |
| 2021 | 2.051.040 RON | 320.972 RON | 1.234.287 RON | 637.562 RON | 1.197.370 RON | 600.645 RON | 5 |
| 2020 | 849.217 RON | 256.311 RON | 1.415.216 RON | 513.755 RON | 1.181.493 RON | 280.032 RON | 3 |
| 2019 | 134.376 RON | 40.099 RON | 1.142.835 RON | 450.841 RON | 715.445 RON | 23.451 RON | 2 |
| 2018 | — | -16.848 RON | 352.533 RON | 3.441 RON | 332.444 RON | -16.648 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 19.394.000 RON | 17.653.480 RON | 14.036.239 RON | 7.242.782 RON | 2.051.040 RON | 849.217 RON | 134.376 RON | — |
| Venituri totale | 19.322.710 RON | 18.239.466 RON | 14.662.510 RON | 7.076.964 RON | 1.787.724 RON | 1.316.838 RON | 512.508 RON | 1 RON |
| Cheltuieli totale | 17.729.255 RON | 16.452.081 RON | 13.832.317 RON | 5.412.036 RON | 1.450.263 RON | 1.051.023 RON | 470.960 RON | 16.849 RON |
| Profit brut | 1.593.455 RON | 1.787.385 RON | 830.193 RON | 1.664.928 RON | 337.461 RON | 265.815 RON | 41.548 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 16.848 RON |
| Profit net | 1.304.373 RON | 1.537.093 RON | 784.968 RON | 1.637.178 RON | 320.972 RON | 256.311 RON | 40.099 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 16.848 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 5.880.304 RON | 5.874.339 RON | 5.130.572 RON | 2.834.439 RON | 637.562 RON | 513.755 RON | 450.841 RON | 3.441 RON |
| Active circulante | 12.487.587 RON | 8.291.931 RON | 4.720.832 RON | 2.767.454 RON | 1.197.370 RON | 1.181.493 RON | 715.445 RON | 332.444 RON |
| Stocuri | 2.828.710 RON | 3.289.165 RON | 1.460.385 RON | 913.124 RON | 792.692 RON | 1.023.881 RON | 599.891 RON | 116 RON |
| Creante | 9.278.972 RON | 4.698.596 RON | 3.107.939 RON | 1.823.357 RON | 387.105 RON | 147.437 RON | 112.775 RON | 314.385 RON |
| Casa si conturi la banci | 379.905 RON | 304.170 RON | 152.508 RON | 30.973 RON | 17.573 RON | 10.175 RON | 2.779 RON | 17.943 RON |
| Datorii totale | 15.541.822 RON | 11.781.633 RON | 7.853.967 RON | 3.963.995 RON | 1.234.287 RON | 1.415.216 RON | 1.142.835 RON | 352.533 RON |
| Venituri in avans | 245.694 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 2.580.375 RON | 2.384.637 RON | 1.997.437 RON | 1.637.898 RON | 600.645 RON | 280.032 RON | 23.451 RON | -16.648 RON |
| Capital subscris varsat | 600 RON | 600 RON | 600 RON | 600 RON | 600 RON | 470 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 32 | 32 | 18 | 13 | 5 | 3 | 2 | — |