ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 5 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorrevocat în acte, listat în registruprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 366.199 RON | 28.012 RON | 64.037 RON | 0 RON | 120.047 RON | 56.231 RON | 1 |
| 2024 | 524.439 RON | 42.632 RON | 212.249 RON | — | 240.342 RON | 28.219 RON | 1 |
| 2023 | 2.496 RON | 24.348 RON | 29.785 RON | — | 17.213 RON | -12.432 RON | 1 |
| 2022 | 20.251 RON | -18.786 RON | 77.795 RON | — | 40.803 RON | -36.992 RON | 1 |
| 2021 | 13.286 RON | -39.742 RON | 59.898 RON | 98 RON | 41.594 RON | -18.206 RON | 1 |
| 2020 | 50.818 RON | -22.079 RON | 51.463 RON | — | 68.186 RON | 16.723 RON | 1 |
| 2019 | 313.051 RON | 26.227 RON | 60.478 RON | — | 99.280 RON | 38.802 RON | 1 |
| 2018 | 439.464 RON | 27.282 RON | 44.363 RON | — | 56.937 RON | 12.574 RON | 1 |
| 2017 | 95.144 RON | 5.925 RON | 26.447 RON | — | 11.740 RON | -14.707 RON | — |
| 2016 | 0 RON | -2.373 RON | 21.632 RON | — | 0 RON | -21.632 RON | — |
| 2015 | 0 RON | -20.188 RON | 21.562 RON | — | 2.374 RON | -19.188 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 366.199 RON | 524.439 RON | 2.496 RON | 20.251 RON | 13.286 RON | 50.818 RON | 313.051 RON | 439.464 RON | 95.144 RON | 0 RON | 0 RON |
| Venituri totale | 366.199 RON | 529.499 RON | 16.214 RON | 20.251 RON | 13.286 RON | 50.818 RON | 313.051 RON | 439.464 RON | 95.144 RON | 0 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 333.492 RON | 478.809 RON | -8.296 RON | 38.429 RON | 52.895 RON | 72.389 RON | 283.693 RON | 407.799 RON | 86.365 RON | 2.373 RON | 20.188 RON |
| Profit brut | 32.707 RON | 50.690 RON | 24.510 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 29.358 RON | 31.665 RON | 8.779 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 18.178 RON | 39.609 RON | 21.571 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.373 RON | 20.188 RON |
| Profit net | 28.012 RON | 42.632 RON | 24.348 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 26.227 RON | 27.282 RON | 5.925 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 18.786 RON | 39.742 RON | 22.079 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.373 RON | 20.188 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | 98 RON | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 120.047 RON | 240.342 RON | 17.213 RON | 40.803 RON | 41.594 RON | 68.186 RON | 99.280 RON | 56.937 RON | 11.740 RON | 0 RON | 2.374 RON |
| Stocuri | 35.697 RON | 190.529 RON | 7.306 RON | 7.175 RON | 1.094 RON | 3.341 RON | 26.160 RON | 23.554 RON | 8.306 RON | — | — |
| Creante | 70.558 RON | 31.215 RON | 9.078 RON | 13.095 RON | 34.131 RON | 61.094 RON | 64.630 RON | — | 233 RON | 0 RON | 2.000 RON |
| Casa si conturi la banci | 13.792 RON | 18.598 RON | 829 RON | 20.533 RON | 6.369 RON | 3.751 RON | 8.490 RON | 33.383 RON | 3.201 RON | — | 374 RON |
| Cheltuieli in avans | 221 RON | 126 RON | 140 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 64.037 RON | 212.249 RON | 29.785 RON | 77.795 RON | 59.898 RON | 51.463 RON | 60.478 RON | 44.363 RON | 26.447 RON | 21.632 RON | 21.562 RON |
| Capitaluri proprii | 56.231 RON | 28.219 RON | -12.432 RON | -36.992 RON | -18.206 RON | 16.723 RON | 38.802 RON | 12.574 RON | -14.707 RON | -21.632 RON | -19.188 RON |
| Capital subscris varsat | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |