| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 94.695 RON | -116.918 RON | 89.155 RON | 71.670 RON | 17.300 RON | 245 RON | 1 |
| 2024 | 184.488 RON | 21.716 RON | 102.354 RON | 102.092 RON | 204.374 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| 206.053 RON |
| 1 |
| 2023 | 221.412 RON | 52.794 RON | 124.922 RON | 137.604 RON | 180.194 RON | 194.120 RON | 1 |
| 2022 | 131.995 RON | 81.086 RON | 147.937 RON | 174.644 RON | 113.326 RON | 141.326 RON | 1 |
| 2021 | 138.790 RON | 104.884 RON | 2.925 RON | 4.583 RON | 180.303 RON | 181.961 RON | — |
| 2020 | 122.083 RON | 81.195 RON | 2.659 RON | 250 RON | 100.537 RON | 98.128 RON | — |
| 2019 | 17.862 RON | 12.866 RON | 1.396 RON | 1.750 RON | 42.894 RON | 43.248 RON | — |
| 2018 | 66.098 RON | 30.142 RON | 1.364 RON | 3.249 RON | 28.497 RON | 30.382 RON | — |
| 2017 | 31.068 RON | 8.494 RON | 2.744 RON | — | 13.075 RON | 10.331 RON | — |
| 2016 | 33.425 RON | 10.851 RON | 18.365 RON | — | 29.336 RON | 11.091 RON | — |
| 2015 | 53.700 RON | 48.783 RON | 3.611 RON | — | 52.594 RON | 48.983 RON | — |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| Cifra de afaceri | 94.695 RON | 184.488 RON | 221.412 RON | 131.995 RON | 138.790 RON | 122.083 RON | 17.862 RON | 66.098 RON | 31.068 RON | 33.425 RON | 53.700 RON |
| Venituri totale | 94.720 RON | 184.668 RON | 223.724 RON | 131.995 RON | 138.913 RON | 122.081 RON | 17.857 RON | 66.098 RON | 31.068 RON | 33.425 RON | 53.700 RON |
| Cheltuieli totale | 210.738 RON | 161.383 RON | 169.061 RON | 47.671 RON | 30.362 RON | 37.514 RON | 4.455 RON | 33.973 RON | 21.642 RON | 21.435 RON | 3.306 RON |
| Profit brut | 0 RON | 23.285 RON | 54.663 RON | 84.324 RON | 108.551 RON | 84.567 RON | 13.402 RON | 32.125 RON | 9.426 RON | 11.990 RON | 50.394 RON |
| Pierdere bruta | 116.018 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — |
| Profit net | 0 RON | 21.716 RON | 52.794 RON | 81.086 RON | 104.884 RON | 81.195 RON | 12.866 RON | 30.142 RON | 8.494 RON | 10.851 RON | 48.783 RON |
| Pierdere neta | 116.918 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 71.670 RON | 102.092 RON | 137.604 RON | 174.644 RON | 4.583 RON | 250 RON | 1.750 RON | 3.249 RON | — | — | — |
| Active circulante | 17.300 RON | 204.374 RON | 180.194 RON | 113.326 RON | 180.303 RON | 100.537 RON | 42.894 RON | 28.497 RON | 13.075 RON | 29.336 RON | 52.594 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | 3.447 RON | 3.447 RON | 3.447 RON | 3.447 RON | 3.447 RON | 3.447 RON | 3.447 RON | — |
| Creante | 11.383 RON | 196.490 RON | 160.876 RON | 99.608 RON | 153.405 RON | 78.042 RON | 39.472 RON | 23.904 RON | — | 20.595 RON | 27.300 RON |
| Casa si conturi la banci | 5.917 RON | 7.884 RON | 19.318 RON | 10.271 RON | 23.451 RON | 19.048 RON | -25 RON | 1.146 RON | 9.628 RON | 5.294 RON | 25.294 RON |
| Cheltuieli in avans | 430 RON | 1.941 RON | 1.244 RON | 1.293 RON | — | — | — | — | — | 120 RON | — |
| Datorii totale | 89.155 RON | 102.354 RON | 124.922 RON | 147.937 RON | 2.925 RON | 2.659 RON | 1.396 RON | 1.364 RON | 2.744 RON | 18.365 RON | 3.611 RON |
| Capitaluri proprii | 245 RON | 206.053 RON | 194.120 RON | 141.326 RON | 181.961 RON | 98.128 RON | 43.248 RON | 30.382 RON | 10.331 RON | 11.091 RON | 48.983 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorfostă procent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act |
| 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 5 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.