Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12.004.000 RON | 2.078.226 RON | 2.297.910 RON | 275.256 RON | 4.118.936 RON | 2.096.282 RON | 55 |
| 2024 | 15.170.751 RON | 3.601.173 RON | 727.685 RON | 323.677 RON | 4.007.904 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| 3.603.896 RON |
| 73 |
| 2023 | 17.069.119 RON | 4.767.375 RON | 1.041.834 RON | 558.070 RON | 5.252.987 RON | 4.769.223 RON | 85 |
| 2022 | 21.868.189 RON | 9.661.648 RON | 1.111.537 RON | 795.391 RON | 9.978.994 RON | 9.662.848 RON | 78 |
| 2021 | 21.184.956 RON | 10.509.205 RON | 1.010.503 RON | 938.794 RON | 10.582.114 RON | 10.510.405 RON | 78 |
| 2020 | 19.260.831 RON | 9.170.206 RON | 1.181.012 RON | 712.670 RON | 9.639.748 RON | 9.171.406 RON | 73 |
| 2019 | 15.974.084 RON | 7.170.203 RON | 901.902 RON | 466.753 RON | 7.586.604 RON | 7.171.403 RON | 71 |
| 2018 | 15.357.655 RON | 6.437.163 RON | 996.122 RON | 523.124 RON | 6.910.528 RON | 6.438.363 RON | 75 |
| 2017 | 12.983.417 RON | 4.673.105 RON | 640.074 RON | 351.063 RON | 4.963.316 RON | 4.674.305 RON | 86 |
| 2016 | 11.358.305 RON | 4.158.420 RON | 656.836 RON | 67.517 RON | 4.704.224 RON | 4.114.905 RON | 84 |
| 2015 | 1.423.399 RON | -44.515 RON | 846.674 RON | 69.917 RON | 732.742 RON | -44.015 RON | 52 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| Cifra de afaceri | 12.004.000 RON | 15.170.751 RON | 17.069.119 RON | 21.868.189 RON | 21.184.956 RON | 19.260.831 RON | 15.974.084 RON | 15.357.655 RON | 12.983.417 RON | 11.358.305 RON | 1.423.399 RON |
| Venituri totale | 12.219.141 RON | 15.278.629 RON | 17.220.352 RON | 22.194.401 RON | 21.371.968 RON | 19.522.622 RON | 16.392.458 RON | 15.425.663 RON | 13.250.157 RON | 11.537.041 RON | 1.436.997 RON |
| Cheltuieli totale | 9.801.402 RON | 11.136.534 RON | 11.765.430 RON | 10.863.632 RON | 9.035.576 RON | 8.779.479 RON | 7.935.530 RON | 7.818.240 RON | 7.746.886 RON | 6.651.798 RON | 1.481.512 RON |
| Profit brut | 2.417.739 RON | 4.142.095 RON | 5.454.922 RON | 11.330.769 RON | 12.336.392 RON | 10.743.143 RON | 8.456.928 RON | 7.607.423 RON | 5.503.271 RON | 4.885.243 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 44.515 RON |
| Profit net | 2.078.226 RON | 3.601.173 RON | 4.767.375 RON | 9.661.648 RON | 10.509.205 RON | 9.170.206 RON | 7.170.203 RON | 6.437.163 RON | 4.673.105 RON | 4.158.420 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 44.515 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 275.256 RON | 323.677 RON | 558.070 RON | 795.391 RON | 938.794 RON | 712.670 RON | 466.753 RON | 523.124 RON | 351.063 RON | 67.517 RON | 69.917 RON |
| Active circulante | 4.118.936 RON | 4.007.904 RON | 5.252.987 RON | 9.978.994 RON | 10.582.114 RON | 9.639.748 RON | 7.586.604 RON | 6.910.528 RON | 4.963.316 RON | 4.704.224 RON | 732.742 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | — | 172.308 RON | — | — | — | — |
| Creante | 3.237.810 RON | 1.647.662 RON | 1.594.425 RON | 1.430.590 RON | 1.034.318 RON | 1.420.783 RON | 1.082.595 RON | 2.051.119 RON | 2.482.786 RON | 1.155.636 RON | 359.367 RON |
| Casa si conturi la banci | 881.126 RON | 2.360.242 RON | 1.171.262 RON | 8.548.404 RON | 9.547.796 RON | 8.218.965 RON | 6.331.701 RON | 4.859.409 RON | 2.480.530 RON | 3.548.588 RON | 373.375 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | 19.948 RON | 833 RON | — | — | — |
| Datorii totale | 2.297.910 RON | 727.685 RON | 1.041.834 RON | 1.111.537 RON | 1.010.503 RON | 1.181.012 RON | 901.902 RON | 996.122 RON | 640.074 RON | 656.836 RON | 846.674 RON |
| Capitaluri proprii | 2.096.282 RON | 3.603.896 RON | 4.769.223 RON | 9.662.848 RON | 10.510.405 RON | 9.171.406 RON | 7.171.403 RON | 6.438.363 RON | 4.674.305 RON | 4.114.905 RON | -44.015 RON |
| Capital subscris varsat | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 500 RON |
| Nr. mediu salariati | 55 | 73 | 85 | 78 | 78 | 73 | 71 | 75 | 86 | 84 | 52 |
etaj 2, Biroul 5
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| firmă | nepublicat |
| nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| persoanăfostă | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.