| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 56.982 RON | -152.099 RON | 302.284 RON | 0 RON | 259.031 RON | -41.241 RON | 1 |
| 2024 | 386.770 RON | 117.678 RON | 283.254 RON | 5.535 RON | 383.863 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 110.858 RON |
| 2 |
| 2023 | 392.556 RON | 81.147 RON | 278.092 RON | 15.036 RON | 250.159 RON | -6.819 RON | 2 |
| 2022 | 398.133 RON | 83.648 RON | 264.995 RON | 43.174 RON | 128.975 RON | -87.967 RON | 2 |
| 2021 | 144.393 RON | -41.170 RON | 330.696 RON | 79.669 RON | 76.475 RON | -171.614 RON | 3 |
| 2020 | 66.207 RON | -68.454 RON | 279.924 RON | 85.851 RON | 63.629 RON | -130.444 RON | 2 |
| 2019 | 35.308 RON | -51.469 RON | 215.129 RON | 116.636 RON | 36.503 RON | -61.990 RON | 2 |
| 2018 | — | -2.930 RON | 11.233 RON | 408 RON | 304 RON | -10.521 RON | 1 |
| 2017 | — | -2.675 RON | 11.091 RON | 408 RON | 3.092 RON | -7.591 RON | 1 |
| 2016 | — | -2.584 RON | 6.057 RON | 408 RON | 733 RON | -4.916 RON | 1 |
| 2015 | — | -2.531 RON | 3.650 RON | 462 RON | 857 RON | -2.331 RON | 1 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| Cifra de afaceri | 56.982 RON | 386.770 RON | 392.556 RON | 398.133 RON | 144.393 RON | 66.207 RON | 35.308 RON | — | — | — | — |
| Venituri totale | 56.982 RON | 386.770 RON | 392.556 RON | 398.133 RON | 144.893 RON | 66.207 RON | 35.308 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 208.511 RON | 261.651 RON | 307.562 RON | 310.583 RON | 184.700 RON | 133.999 RON | 86.425 RON | 2.930 RON | 2.675 RON | 2.584 RON | 2.531 RON |
| Profit brut | 0 RON | 125.119 RON | 84.994 RON | 87.550 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 151.529 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 39.807 RON | 67.792 RON | 51.117 RON | 2.930 RON | 2.675 RON | 2.584 RON | — |
| Profit net | 0 RON | 117.678 RON | 81.147 RON | 83.648 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 152.099 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 41.170 RON | 68.454 RON | 51.469 RON | 2.930 RON | 2.675 RON | 2.584 RON | 2.531 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | 5.535 RON | 15.036 RON | 43.174 RON | 79.669 RON | 85.851 RON | 116.636 RON | 408 RON | 408 RON | 408 RON | 462 RON |
| Active circulante | 259.031 RON | 383.863 RON | 250.159 RON | 128.975 RON | 76.475 RON | 63.629 RON | 36.503 RON | 304 RON | 3.092 RON | 733 RON | 857 RON |
| Stocuri | 1.993 RON | 0 RON | 360 RON | 1.423 RON | — | — | 0 RON | — | — | — | — |
| Creante | 166.145 RON | 163.052 RON | 158.917 RON | 113.304 RON | 10.613 RON | 21.594 RON | 23.106 RON | — | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 90.893 RON | 220.811 RON | 90.882 RON | 14.248 RON | 65.862 RON | 42.035 RON | 13.397 RON | 304 RON | 3.092 RON | 733 RON | 857 RON |
| Cheltuieli in avans | 2.012 RON | 4.714 RON | 6.078 RON | 4.879 RON | 2.938 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — |
| Datorii totale | 302.284 RON | 283.254 RON | 278.092 RON | 264.995 RON | 330.696 RON | 279.924 RON | 215.129 RON | 11.233 RON | 11.091 RON | 6.057 RON | 3.650 RON |
| Capitaluri proprii | -41.241 RON | 110.858 RON | -6.819 RON | -87.967 RON | -171.614 RON | -130.444 RON | -61.990 RON | -10.521 RON | -7.591 RON | -4.916 RON | -2.331 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — |
| Nr. mediu salariati | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.