| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 492.098 RON | 384.473 RON | 23.644 RON | 51.737 RON | 355.298 RON | 384.713 RON | 1 |
| 2024 | 485.021 RON | 351.788 RON | 93.192 RON | 69.979 RON | 373.870 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| 352.028 RON |
| 1 |
| 2023 | 488.180 RON | 480.558 RON | 20.855 RON | 81.130 RON | 419.353 RON | 480.798 RON | 1 |
| 2022 | 443.722 RON | 385.744 RON | 19.384 RON | 8.610 RON | 396.106 RON | 385.984 RON | 1 |
| 2021 | 272.531 RON | 212.448 RON | 19.119 RON | — | 231.371 RON | 212.688 RON | 1 |
| 2020 | 253.131 RON | 205.938 RON | 35.281 RON | 13.257 RON | 227.724 RON | 206.178 RON | — |
| 2019 | 239.558 RON | 191.009 RON | 43.776 RON | 35.983 RON | 199.042 RON | 191.249 RON | — |
| 2018 | 220.677 RON | 163.945 RON | 63.113 RON | 60.860 RON | 166.393 RON | 164.185 RON | 1 |
| 2017 | 255.897 RON | 174.341 RON | 84.170 RON | 87.158 RON | 171.161 RON | 174.581 RON | 1 |
| 2016 | 262.874 RON | 184.895 RON | 6.159 RON | 9.768 RON | 181.309 RON | 184.918 RON | 2 |
| 2015 | — | -177 RON | 809 RON | 588 RON | 244 RON | 23 RON | — |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| Cifra de afaceri | 492.098 RON | 485.021 RON | 488.180 RON | 443.722 RON | 272.531 RON | 253.131 RON | 239.558 RON | 220.677 RON | 255.897 RON | 262.874 RON | — |
| Venituri totale | 493.176 RON | 485.332 RON | 559.060 RON | 446.204 RON | 273.304 RON | 255.208 RON | 241.407 RON | 221.822 RON | 256.146 RON | 262.874 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 94.234 RON | 119.284 RON | 73.287 RON | 56.112 RON | 58.186 RON | 42.224 RON | 43.211 RON | 51.256 RON | 79.246 RON | 74.746 RON | 177 RON |
| Profit brut | 398.942 RON | 366.048 RON | 485.773 RON | 390.092 RON | 215.118 RON | 212.984 RON | 198.196 RON | 170.566 RON | 176.900 RON | 188.128 RON | 0 RON |
| Profit net | 384.473 RON | 351.788 RON | 480.558 RON | 385.744 RON | 212.448 RON | 205.938 RON | 191.009 RON | 163.945 RON | 174.341 RON | 184.895 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 177 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 51.737 RON | 69.979 RON | 81.130 RON | 8.610 RON | — | 13.257 RON | 35.983 RON | 60.860 RON | 87.158 RON | 9.768 RON | 588 RON |
| Active circulante | 355.298 RON | 373.870 RON | 419.353 RON | 396.106 RON | 231.371 RON | 227.724 RON | 199.042 RON | 166.393 RON | 171.161 RON | 181.309 RON | 244 RON |
| Creante | 293.836 RON | 272.486 RON | 117.338 RON | 303.576 RON | 158.697 RON | 188.077 RON | 26.250 RON | 4.446 RON | — | 26.100 RON | 115 RON |
| Casa si conturi la banci | 61.462 RON | 101.384 RON | 302.015 RON | 92.530 RON | 72.674 RON | 39.647 RON | 172.792 RON | 161.947 RON | 171.161 RON | 155.209 RON | 129 RON |
| Cheltuieli in avans | 1.322 RON | 1.371 RON | 1.170 RON | 652 RON | 436 RON | 478 RON | — | 45 RON | 432 RON | — | — |
| Datorii totale | 23.644 RON | 93.192 RON | 20.855 RON | 19.384 RON | 19.119 RON | 35.281 RON | 43.776 RON | 63.113 RON | 84.170 RON | 6.159 RON | 809 RON |
| Capitaluri proprii | 384.713 RON | 352.028 RON | 480.798 RON | 385.984 RON | 212.688 RON | 206.178 RON | 191.249 RON | 164.185 RON | 174.581 RON | 184.918 RON | 23 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | 1 | 1 | 2 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| Nume | Cotă Capital |
|---|
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.