| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 105.328 RON | -28.855 RON | 271.606 RON | 112.762 RON | 140.869 RON | -17.975 RON | 3 |
| 2024 | 105.992 RON | 2.445 RON | 316.193 RON | 146.920 RON | 182.598 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 13.325 RON |
| 3 |
| 2023 | 60.836 RON | 2.496 RON | 240.302 RON | 118.553 RON | 135.125 RON | 13.376 RON | 2 |
| 2022 | 61.921 RON | 4.566 RON | 259.528 RON | 117.050 RON | 153.357 RON | 10.879 RON | 3 |
| 2021 | 89.018 RON | 2.775 RON | 218.064 RON | 107.552 RON | 116.826 RON | 6.314 RON | 3 |
| 2020 | 131.245 RON | 2.235 RON | 261.386 RON | 169.191 RON | 95.734 RON | 3.539 RON | 3 |
| 2019 | 187.503 RON | 4.435 RON | 199.551 RON | 100.734 RON | 100.121 RON | 1.304 RON | 3 |
| 2018 | 84.120 RON | -91.089 RON | 343.299 RON | 106.410 RON | 142.669 RON | -94.220 RON | 3 |
| 2017 | 55.175 RON | -53.331 RON | 331.034 RON | 177.274 RON | 100.629 RON | -53.131 RON | 2 |
| 2016 | 87.863 RON | -37.528 RON | 409.552 RON | 171.871 RON | 28.782 RON | -208.899 RON | 2 |
| 2015 | 77.408 RON | 4.802 RON | 359.750 RON | 150.800 RON | 37.579 RON | -171.371 RON | 2 |
| 2014 | 46.571 RON | -82.446 RON | 378.413 RON | 153.245 RON | 48.994 RON | -176.174 RON | 3 |
| 2013 | 41.641 RON | -18.888 RON | 334.256 RON | 144.302 RON | 96.227 RON | -93.727 RON | 4 |
| 2012 | 83.498 RON | -58.044 RON | 310.342 RON | 151.971 RON | 83.532 RON | -74.839 RON | 3 |
| 2011 | 311.138 RON | 406 RON | 294.607 RON | 155.385 RON | 122.427 RON | -16.795 RON | 5 |
| 2010 | 392.056 RON | 1.163 RON | 252.906 RON | 118.798 RON | 117.540 RON | -16.568 RON | 5 |
| 2009 | 305.398 RON | -9.873 RON | 220.575 RON | 92.801 RON | 110.043 RON | -17.731 RON | 7 |
| 2008 | 225.765 RON | 233 RON | 159.197 RON | 87.527 RON | 63.812 RON | -7.858 RON | 11 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 105.328 RON | 105.992 RON | 60.836 RON | 61.921 RON | 89.018 RON | 131.245 RON | 187.503 RON | 84.120 RON | 55.175 RON | 87.863 RON | 77.408 RON | 46.571 RON | 41.641 RON | 83.498 RON | 311.138 RON | 392.056 RON | 305.398 RON | 225.765 RON |
| Venituri totale | 105.328 RON | 105.992 RON | 60.836 RON | 117.158 RON | 89.018 RON | 131.245 RON | 187.828 RON | 84.120 RON | 55.175 RON | 87.863 RON | 77.408 RON | 46.571 RON | 41.641 RON | 83.498 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 133.130 RON | 102.487 RON | 57.730 RON | 111.422 RON | 85.353 RON | 127.714 RON | 181.515 RON | 174.368 RON | 107.954 RON | 124.502 RON | 70.285 RON | 127.620 RON | 59.352 RON | 141.542 RON | ||||
| Profit brut | 0 RON | 3.505 RON | 3.106 RON | 5.736 RON | 3.665 RON | 3.531 RON | 6.313 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.123 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere bruta | 27.802 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 90.248 RON | 52.779 RON | 36.639 RON | 0 RON | 81.049 RON | 17.711 RON | 58.044 RON | ||||
| Profit net | 0 RON | 2.445 RON | 2.496 RON | 4.566 RON | 2.775 RON | 2.235 RON | 4.435 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.802 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere neta | 28.855 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 91.089 RON | 53.331 RON | 37.528 RON | 0 RON | 82.446 RON | 18.888 RON | 58.044 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 112.762 RON | 146.920 RON | 118.553 RON | 117.050 RON | 107.552 RON | 169.191 RON | 100.734 RON | 106.410 RON | 177.274 RON | 171.871 RON | 150.800 RON | 153.245 RON | 144.302 RON | 151.971 RON | ||||
| Active circulante | 140.869 RON | 182.598 RON | 135.125 RON | 153.357 RON | 116.826 RON | 95.734 RON | 100.121 RON | 142.669 RON | 100.629 RON | 28.782 RON | 37.579 RON | 48.994 RON | 96.227 RON | 83.532 RON | ||||
| Stocuri | 138.200 RON | 166.222 RON | 126.932 RON | 147.513 RON | 99.400 RON | 87.065 RON | 79.728 RON | 141.183 RON | 97.138 RON | 26.622 RON | 32.432 RON | 45.190 RON | 91.487 RON | 79.232 RON | ||||
| Creante | 31 RON | 9.781 RON | 6.822 RON | 5.275 RON | 14.911 RON | 8.194 RON | 7.779 RON | 526 RON | 2.020 RON | 1.599 RON | 5.009 RON | 3.337 RON | 3.592 RON | 3.503 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 2.638 RON | 6.595 RON | 1.371 RON | 569 RON | 2.515 RON | 475 RON | 12.614 RON | 960 RON | 1.471 RON | 561 RON | 138 RON | 467 RON | 1.148 RON | 797 RON | ||||
| Datorii totale | 271.606 RON | 316.193 RON | 240.302 RON | 259.528 RON | 218.064 RON | 261.386 RON | 199.551 RON | 343.299 RON | 331.034 RON | 409.552 RON | 359.750 RON | 378.413 RON | 334.256 RON | 310.342 RON | ||||
| Capitaluri proprii | -17.975 RON | 13.325 RON | 13.376 RON | 10.879 RON | 6.314 RON | 3.539 RON | 1.304 RON | -94.220 RON | -53.131 RON | -208.899 RON | -171.371 RON | -176.174 RON | -93.727 RON | -74.839 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 3 | 4 | 3 | 5 |
| 311.142 RON |
| 392.056 RON |
| 305.398 RON |
| 225.765 RON |
| 310.736 RON |
| 389.243 RON |
| 313.804 RON |
| 225.532 RON |
| 406 RON |
| 2.813 RON |
| — |
| 233 RON |
| 0 RON |
| — |
| 8.406 RON |
| — |
| 406 RON |
| 1.163 RON |
| — |
| 233 RON |
| 0 RON |
| — |
| 9.873 RON |
| — |
| 155.385 RON |
| 118.798 RON |
| 92.801 RON |
| 87.527 RON |
| 122.427 RON |
| 117.540 RON |
| 110.043 RON |
| 63.812 RON |
| 121.838 RON |
| 116.013 RON |
| 108.875 RON |
| 63.036 RON |
| — |
| 248 RON |
| 305 RON |
| 131 RON |
| 589 RON |
| 1.279 RON |
| 863 RON |
| 645 RON |
| 294.607 RON |
| 252.906 RON |
| 220.575 RON |
| 159.197 RON |
| -16.795 RON |
| -16.568 RON |
| -17.731 RON |
| -7.858 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 5 |
| 7 |
| 11 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator |
| 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.