ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Admite în parte cererea de chemare în judecată formulată de reclamantul BUCUR VASILE, în contradictoriu cu pârâta S.C. VICTOR EFTIMIU MOTORS S.R.L. Obligă pârâta la plata către reclamant a sumei de 9.400 de lei, reprezentând avans achitat pentru achiziţionarea unui autoturism. Obligă pârâta la plata către reclamant a sumei de 577 lei cu titlul de cheltuieli de judecată, reprezentând taxă judiciară de timbru. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare.
amână pronunţarea la 21.05.2025
amână pronunţarea la 05.05.2025
administrarea probelor propuse
administrarea probelor propuse
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13.937.450 RON | 1.343.645 RON | 7.507.131 RON | 1.495.175 RON | 7.607.177 RON | 1.595.221 RON | 1 |
| 2024 | 4.969.960 RON | 34.831 RON | 3.007.805 RON | 309.670 RON | 2.949.711 RON | 251.576 RON | 1 |
| 2023 | 3.642.640 RON | 13.325 RON | 1.405.515 RON | 400.017 RON | 1.222.242 RON | 216.744 RON | 1 |
| 2022 | 4.072.538 RON | 225.896 RON | 1.413.464 RON | 344.085 RON | 1.602.798 RON | 533.419 RON | 1 |
| 2021 | 4.093.012 RON | 82.486 RON | 322.450 RON | 53.535 RON | 576.438 RON | 307.523 RON | 2 |
| 2020 | 380.681 RON | 25.435 RON | 678.138 RON | 129.892 RON | 773.283 RON | 225.037 RON | 1 |
| 2019 | 901.941 RON | -80.398 RON | 656.817 RON | — | 576.619 RON | -80.198 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 13.937.450 RON | 4.969.960 RON | 3.642.640 RON | 4.072.538 RON | 4.093.012 RON | 380.681 RON | 901.941 RON |
| Venituri totale | 14.155.314 RON | 4.970.975 RON | 4.026.773 RON | 4.463.440 RON | 4.189.700 RON | 390.954 RON | 902.910 RON |
| Cheltuieli totale | 12.554.868 RON | 4.929.606 RON | 3.973.180 RON | 4.193.510 RON | 4.065.317 RON | 361.747 RON | 968.205 RON |
| Profit brut | 1.600.446 RON | 41.369 RON | 53.593 RON | 269.930 RON | 124.383 RON | 29.207 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 65.295 RON |
| Profit net | 1.343.645 RON | 34.831 RON | 13.325 RON | 225.896 RON | 82.486 RON | 25.435 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 80.398 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.495.175 RON | 309.670 RON | 400.017 RON | 344.085 RON | 53.535 RON | 129.892 RON | — |
| Active circulante | 7.607.177 RON | 2.949.711 RON | 1.222.242 RON | 1.602.798 RON | 576.438 RON | 773.283 RON | 576.619 RON |
| Stocuri | 3.420.136 RON | 2.140.158 RON | 1.087.944 RON | 818.723 RON | 388.969 RON | 493.124 RON | 199.239 RON |
| Creante | 4.181.449 RON | 787.518 RON | 68.610 RON | 719.748 RON | — | 274.942 RON | 360.431 RON |
| Casa si conturi la banci | 5.592 RON | 22.035 RON | 65.688 RON | 64.327 RON | 187.469 RON | 5.217 RON | 16.949 RON |
| Datorii totale | 7.507.131 RON | 3.007.805 RON | 1.405.515 RON | 1.413.464 RON | 322.450 RON | 678.138 RON | 656.817 RON |
| Capitaluri proprii | 1.595.221 RON | 251.576 RON | 216.744 RON | 533.419 RON | 307.523 RON | 225.037 RON | -80.198 RON |
| Capital subscris varsat | 200.000 RON | 200.000 RON | 200.000 RON | 200.000 RON | 200.000 RON | 200.000 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 |